Günlüğüm

---> Günlüğüm

Sabah kalktım.Kahvaltı yaptım.Çarşıya gittim.Arkadaşımdan ders notlarını aldım.Arkadaşım ''Serhat ben ayakkabı alacam.Benimle gelir misin ?'' dedi.Tamam dedim.Gittik.Mağaza mağaza dolaşıyoruz beyefendi ayakkabı beğenmiyor.Tam bir saat ayakkabı için dolaştık.Sonra yemek yemeğe gittik.Sonra psye gittik.Eve geldim.Tam derse oturacam kapı çaldı.Kapıya baktım.Arkadaşımmış gelen.Sonra içeri davet ettim.Biraz konuştuk.Sonra bilgisayarda pes 2010 oynadık.Sonra gitti.Derse oturdum.Yine kapı çaldı.Komşunun oğlu ödevlerini yapmaya gelmiş.Onun ödevlerini yaptım.Derse oturdum.Aklıma ingilizce sınavım takıldı.Merak ettim kaç aldığımı.Hemen bilgisayarı açtım.Kötü bekliyordum ama iyi geldi.Sonra tekrar derse döndüm.Biraz çalıştım.Nete girdim.Hala netteyim.​

---> Günlüğüm

günlüğünü paylaştığın için tşkler

---> Günlüğüm

Sabah çok geç kalktım.Kahvaltı falan yaptım.Baktım servis kapıda.Üstümü bile giymemişim.Neyse servisçiye sen git ben gelmeyecem dedim.Sonra üstümü falan giydim.Okula gittiğimde ilk derse girmişlerdi.Sonra biraz bahçede dolandım.Arka taraflara gittim sigara içmek için.Sigarayı içiyordum.Hoca geldi.Yere attım.Oğlum ne yapıyorsun burada dedi.Hocam geç kaldım zilin çalmasını bekliyorum dedim.Neyseki yerdeki sigarayı görmedi.Zil çaldı.İçeri girdim.Dersler iyiydi.Çıkışta arkadaşla psye gittik.Bende sözde servisle gidip geliyorum okula.Ayda 5-10 kere ya biniyorum ya binmiyorum.Sonra eve gidiyorduk.Yolda ayağım taşa takıldı düştüm.Adamın biri bana ters ters bakıp laf söyledi.Baktım küfür sayıyor.Dedim dayı ne diyorsun sen.Bana yolda adam gibi yürü dedi.Sinirlendim.Birde küfür ediyor.Neyse sanane dedim.Baktım üstüme yürüyor.Daha ben delirdim.Sonra arkadaşım Serhat bulaşma Elazığ'ın delisi dedi.Arkadaşıma mal deliyse niye söylemiyorsun dedim.Boş boş dinliyoruz.Sonra eve geldim.Dışarı çıktım halı sahaya gidiyordum.Karşıma bir adam çıktı.O da bizim buranın delisi.Bana küfür etti.Cumhurbaşkanı nerede dedi.İçimden ne gün yav dedim.Arkadamdan geliyor.Dayı bak 300-400 metre git ilerde gördüm dedim.Geri döndü.Nereye gitti bilmem.Sonra biraz maç yaptık arkadaşlarla.Eve geldim.Nete girdim.Hala netteyim.

Son düzenleme:
---> Günlüğüm

"Cumhurbaşkanı nerede dedi."

xD xD

"Dayı bak 300-400 metre git ilerde gördüm dedim"

hahaha

Allah"ım Yaaaa ! xD xD

-

"Baktım küfür sayıyor"

"Birde küfür ediyor."

hahaha

-

BiLiyorum MerakLıyımm :pp

Geometri notunuda söyLesene :$ xD

---> Günlüğüm

Sabah erken kalktım.Kahvaltımı yaptım.Üstümü giyip dışarı çıktım.Arkadaşımla buluştum.Bazı işlerimiz vardı onları hallettik.Sonra Harput'a gittik.Harput'u geziyorduk.Birden aklıma okul geldi.Saate baktım.Derse girmelerine yarım saat var.Okul kıyafetimi bile giymemiştim.Üstelik eve geri dönsem okul kıyafetimi giymek için bir saat yol.Bende bugün okula gitmedim.Eve geldim.Annemden de fırça yedim. :D Neyse sonra arkadaşım geldi bize.Bilgisayar oynadık.Sonra bana ''SerhaT benim bir arkadaşım var onu telefonla oynatalım mı'' dedi.Bende tamam dedim.Aradık.Ben konuşuyorum.Kendimi polis olarak tanıttım.Arkadanda polis telsiz sesleri açtık.Bu çocuk yedi numarayı.Nerdeyse çocuk ağlayacaktı.Yalvarıyor bize.Bu bir kavgaya girmiş.Olan herşeyi arkadaşım bana anlattı.Bende çocuğu korkutuyorum.Sonra arkadaşım telefonu aldı.Şaka yaptık dedi.Çocuk hem sevindi hem kızdı.Neyse telefonu kapattık.İnternette takıldık biraz.Arkadaşımla beraber dışarı çıktık.Biraz gezdik.Ben eve döndüm.Nete girdim.Halen netteyim.​

---> Günlüğüm

Sabah kalktım.Başım patlayacakmış gibi ağrıyordu.Gittim ağrı kesici içtim.Sonra televizyonu açtım.Biraz televizyon izledim.Sonra okula gittim.Matematik dersi çok sıkıcıydı bugün.Bugün de kupa maçı vardı.Son derse geldik.Telefondan radyoyu açtık.Maçı dinliyoruz.Fenerbahçe ilk golü attı.Biz tüh,hadi be falan diyoruz.Hoca da bize ne yapıyorsunuz ne oldu dedi.Bu arada okulun bahçesinde de çocuklar telefondan maç izliyorlar.Onlarda bağırdılar.Arkadaşım hocam fener gol attı dedi.Hoca arkadaşıma nerden biliyorsun dedi.Arkadaşım da hocam bahçedekiler bağırdı ya gol diye ordan.Son anda kıvırdı.Az kalsın yakalanacaktık.Sonra ts gol attı.Arkadaşım bağırdı gol diye bu sefer hoca anladı.Telefonunu kaptırdı.Bende hemen cebime attım telefonu.Sonra zil çaldı.Eve geldim.Baktım ts yenmiş.Yemek yedim.Nete girdim.Halen netteyim.​

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri