|| Güncel || RedTuborg Resimler ~

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Ediz1912 Resimler ~ Güncellendi

Hocam sen annenin karnından karizma olarak doğmuşsun be. xD

İngiliz ligi futbol takımlarının holiganları gibisin. Hayatına imreniyorum kanka xD

Hani kodlar filan hoşta, arada kavga lazım gürültü lazım bağırıp çağırıp feriştahınızı sektire sektire eve yollarım lan diye bağırmak lazım. Heyecan arıyorum ama bulamıyorum. Napiyim? Gayseri ıhh ıhh diye tezahürat mı yapıyım sen söyle xD

Karizmasın Karizmaaaa

Holiganlığı bırak birader ayık :) Allah senin karşına güzel insanlar çıkarsın hakediyorsun biraderim fotoğraflar 10 :)

bence bırakma :) holiganlık da yakışıyor sana Ediz :3dgxn:
Karizmatik ve yakışıklısın, sakal çok yakışıyor bu arada... :3cy2c::krzma:

Hangisi sensin tam olarak bilemesem de xD Allah sahibine bağışlasın. Arkadaşlarınla da taraftarlığınız bitmesin :D

İngiliz ligi futbol takımlarının holiganları gibisin. Hayatına imreniyorum kanka xD

Hani kodlar filan hoşta, arada kavga lazım gürültü lazım bağırıp çağırıp feriştahınızı sektire sektire eve yollarım lan diye bağırmak lazım. Heyecan arıyorum ama bulamıyorum. Napiyim? Gayseri ıhh ıhh diye tezahürat mı yapıyım sen söyle xD

Karizmasın Karizmaaaa
:Ç ulen ya emre xD bende gayserideyim bu arada talastayım küçük bi df buluşması yapalım eneste yanımda
Masallah Allah ailene bagislasin :)
Teşekkür ederim , sizin yoldaki ufaklığıda allah size bağışlasın ne mutlu size :)
Holiganlığı bırak birader ayık :) Allah senin karşına güzel insanlar çıkarsın hakediyorsun biraderim fotoğraflar 10 :)
Eyvallah eko başkan sağolasın kardeşim ama bırakılmaz bu dalga artık :)
bence bırakma :) holiganlık da yakışıyor sana Ediz :3dgxn:
Karizmatik ve yakışıklısın, sakal çok yakışıyor bu arada... :3cy2c::krzma:
:Ü:Ü
Teşekkür ederim minik güzel düşüncelerin için, yok zaten artık istesemde bırakamam ben bıraksam o beni bırakmaz :eek:
Yakışıklı konusunda sana katılmasamda sakal konusunda %100 katılıyorum geçenlerde mahkemem vardı kesmek zorunda kaldım sakalı 2000 milenyum doğumlu yeğenim gibi hissettim kendimi :D yavaş yavaş çıkıyorlar şimdi..
Hangisi sensin tam olarak bilemesem de xD Allah sahibine bağışlasın. Arkadaşlarınla da taraftarlığınız bitmesin :D
Kardeşim allah hepimizi sevenlerimize bağışlasın amin.. İlk resim sağdaki, ikinci resim soldaki , üçüncü resmi söylememe gerek yok :D son resimde deplasman otobüsünde ise sağda siyah şapkalı benim :)

[MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION]Kesin Ediz dediğim kişi senmişsin xD İyi bari içime doğmuş yanlış insanı dememişim. Allah razı olsun amin diyorum :R

---> Ediz1912 Resimler ~ Güncellendi ~

[MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION]Kesin Ediz dediğim kişi senmişsin xD İyi bari içime doğmuş yanlış insanı dememişim. Allah razı olsun amin diyorum :R
O kadar bellimiyiz xD
Sağol kardeşim..
Maşallah kardeşim :) Allah sevdiklerine bağışlasın...

Eyvallah özgür sağolasın kardeşim cümlemizi inşallah..

---> Ediz1912 Resimler ~ Güncellendi ~

[MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION] Öyle gibi gelmişti işte. :) Yanılmamışım. :D

Yeni resim geldi kayseride hastaneden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri