Gül'ün Cumhurbaşkanlığı Hakkında

sonsuzluk186

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sizce Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanı seçilmesi iyi mi oldu kötü ?
Neler getiricek bize veya bizden neler göturecek bu konuyu tartısmaya açıyorum yorumlarınızı beklıyorum.

ne yalan söliyim benim hiç umudum yok açıkcası akp nin uzantısı gibi olacak ve erdoğan ne derse onu yapacak gibi geliyo.biz atatürük ün çocuklarıyız her zaman laik ve özgürlüğüne düşkün insanlarız.anlatılcak okadar çok şey var ki hangisinden başlıyım.eğer böyle olursa zannetmiyorum kimse bunu kabullenmez.
umarım düşündüklerimde yanılırım...

ne yalan söliyim benim hiç umudum yok açıkcası akp nin uzantısı gibi olacak ve erdoğan ne derse onu yapacak gibi geliyo.biz atatürük ün çocuklarıyız her zaman laik ve özgürlüğüne düşkün insanlarız.anlatılcak okadar çok şey var ki hangisinden başlıyım.eğer böyle olursa zannetmiyorum kimse bunu kabullenmez.
umarım düşündüklerimde yanılırım...

emin ol yanılacaksın ;) türkiye her nekadar özgür bi ülkeyiz demokrasi işliyor desede bu ülkede yok öyle bişey ne özgürlük nede demokrasi.. hanginiz gerçekten düşünceleriniz arkasında durabiliyosunuz ki -hiç biriniz :) herkes kendi çatısı altında özgürdür bunuda unutmamak gerekir ...

Abdullah Gül iyi olacak inş. ben buna inanıyorum.. ha schatzi bişeye deyinmedende edemicem laiklik nedir kısaca devlet işine dini karıştırmamak AKP hükümeti zaten bunu yapmıyor yani laiklik elden gitmiyo :)

1995 de xxx partideyken cumhuriyet ve laiklik çağdışı rejimlerdir.Yıkıp şeriatı getirmek istiyoruz diyen bi adamdan iyi cumhurbaşkanı olmaz.Dün öyle bugün böyle bir adam nasıl özü sözü bir olur.1995 de meclis kürsüsünde avrupa birliği üyeliği hayaldir.Avru birliği hristiyan kulubüdür deyip şimdi avrupa birliği üyeliğini devlet politikası haline getirip fırıldak gibi 360 derece dönüyorlarsa o adamdan cumhurbaşkanı olmaz.Gömlek değiştirmek mümkünde deri değiştirmek mümkünmü?
Unutmayın derisini değiştiremeyen yılan ölür.

Bu belgenin üstüne kimse atıp tutamaz heralde.

c71f5f4aed.jpg

bu adamdan reisicumhur falan olmaz.Olur diyen,iyi olur diyen.cahildir veya menfaatci,riyakardır.

Bu belgenin üstüne kimse atıp tutamaz heralde.

c71f5f4aed.jpg

bu adamdan reisicumhur falan olmaz.Olur diyen,iyi olur diyen.cahildir veya menfaatci,riyakardır.

arkadasım kimsin bilmiyorum ama kişilerin düşüncelerine saygı göstermelisin şuan bu kişi cumhurbaşkanı...

bak kendin yazmışsın derisini değiştiremeyen yılan ölür demişsin ölmediklerine, yıkılmayık aksine dahada güçlendiklerine göre değiştirmişler derilerini ne dersin __??

Böyle bi kanıtdan sonra bu adam şundan iyi olur bundan iyi olur demek komedi olur.Sende karşı görüşe saygı duy.Amerikan amcanın işi ne zaman biterse ozaman ölür bu yılan.Ayrıca o kelimeleri sarf eden bi adamın görüşüne aferin yık cumhuriyeti diye mi saygı gösteriyim komik olmayalım.

Son düzenleme:
ben her görüşe saygılıyım AKP yi falanda savundum yok en büyük amerikan karşıtlarından biriyim merak etme ama iyi olucak her konuda buna inanıyorum sadece ;)

Sen inanmaya devam et.Unutma Iraktakilere hem müslüman kardeşlerimiz deyipde hem amerikan askerlerinin Irak'a Türkiye üzerinden asker ve silah nakliyatı yapması için teskere çıkarmaya çalışanda bunlardı.Gül de dışişleri bakanıydı.

Son düzenleme:
Sen inanmaya devam et.Unutma Iraktakilere hem müslüman kardeşlerimiz deyipde hem amerikan askerlerinin Irak'a Türkiye üzerinden asker ve silah nakliyatı yapması için teskere çıkarmaya çalışanda bunlardı.Gül de dışişleri bakanıydı.

bak arkadasım ben AKP savunucusu değilim elbetteki benimde onaylamadım yönelri var bu yazdıklarını sen gibi bende biliyorum görüyorum.. ama bizim görmedimiz yönleride var unutmamak lazım bi konuyu ele alıyosan her yönüyle al incele kulaktan dolma kıytırık haberlerle bişeyleri savunma kusura bakma ben medya araçlarına güvenmiyorum hangi gazeteyi getirirsen getir önüme delil olarak fark etmez onlarında amaçları farklı hangi siyasi parti olursa olsun sonu yine bu olucaktır emin ol baksana bi geriye dönüpte iktidardaki hangi parti hakkında düzgün konuşuluyoki, başa getiren bu halk yine kötüleyen bu halk neyse ben konuşursam çok konuşurum saygılarr....

Ben kulakdan dolma kıytırık bilgilerle konuşmam.Öyle konuşanlar kendini biliyor.Bi konuyu ele alıyosan sen her yönüyle al incele.Kanıtla konuşuyorum komik olma istersen.Ayrıca o haber 1995 yılına ait olup Türk medya araçları tarafından deil ilk olarak ingiliz the guardian gazatesi tarafın dan manşete taşınmıştır.Türk medyası ile alakası yok.Daha sonradan Türkiyedede duyulup yayınlanmıştır.Ayrıca adamların yaptıkları ortada bunları görmemek için at gözlügü takmak lazım.Yazdıgım herşey kanıtlıdır.Onların pisliğidir.Öyle kulakdan dolma diye niteleme kanıt sunuyoruz.O onaylamadıgımız yönleride hiç ufak tefe şeyler deil bizzat seni beni vatanın geleceğini ilgilendiriyor.Basite indirgemeyelim.

Son düzenleme:
tşk. ederim sunduğun kanıtlar için... körü körüne onları savunan biriyse eleştiren biri deilse dediğin gibi at gözlüğü takmıştır... bukadar bilinçli olduğuna göre siyaset kelimesinin anlamınıda biliyo olmalısın o yüzden siyasetçilere güvenilmez ;)

Tartışmayı en güzel şekilde en yerinde cvabı vererek güzel bir şekilde sonlandırdığın için teşekkür ederim.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri