Gözde

---> Gözde

Ögretmenlik bence sana en yakısıcak meslek :) anlatımın,sade dilin,mütevaziligin, yardım severliliğin, büyüklerine saygın vs. vs. kısacası cogu özelligin tanıtımından belli canım.Umarım ilerde istedigin meslegi eline alır ve çok çok başarılı olursun...

---> Gözde

Ögretmenlik bence sana en yakısıcak meslek :) anlatımın,sade dilin,mütevaziligin, yardım severliliğin, büyüklerine saygın vs. vs. kısacası cogu özelligin tanıtımından belli canım.Umarım ilerde istedigin meslegi eline alır ve çok çok başarılı olursun...

Çok teşekkür ederim, umarım olacak :)

---> Gözde

5lbmt.jpg

---> Gözde

Aşk şarabından içtim
Bi hoş oldum kendimden geçtim

Son düzenleme:
---> Gözde

Gölgemi aldım yanıma
Vurdum hasretin yoluna
Benzedim bahtsız LEYLA'YA
Yüce Mevla'ya sığındım

Seyret perişan halimi bende akşam olmakta
Dostlar seyrelmiş beyhude lafla vakit dolmakta
Avare oldum serseri oldum terk-i diyarda
Zalim senin Allah'ın yok mu?
Yarin gözü yüksekte benim bir kuru aşkım var
Düşmanlarım nisbette behey kara vicdanlı yar
Yağdı saçlarıma genç yaşımda lapa lapa kar ...
Zalim senin Allah'ın yok..

---> Gözde

Yıldızlar vardır sen görmesen de
Sanma aşkım yalandır sen sevmesen de

Her şeyi göze aldım gitmedim yanında kaldım
Bir hayalin peşinden sürüklenirken ben sen aldanırım sandın

Mühürlüdür adın adıma bundan sonra
Yeni bir satır aşkın alın yazıma

Mühürlüdür adın adıma bundan sonra
Yeni bir satır aşkın alın yazıma
Koyma beni perişan benim senden başka bir dermanım yok
Koyma beni perişan benim senden başka bir dermanım yok​

---> Gözde

Seni tanıtıgıma memnun oldum [MENTION=153980]Gözde'[/MENTION]cim...bende senin gibi insanlara cabuk güvenen cogu zamanda yanılan biriyim ama yanılmam benim güvenimi azaltmaz...inadına güvenir,inadına severim..cünkü bunlar insanlara has bir özelliktir sevemeyen ve güvenimizi yıkmaya calışan insanların insanlık duygularından yoksun olmaları beni baglamıyor...yanıldıysam beni yanıltan kişiyi silerim diger insanlara mal etmem bunu...umarım sende böyle yaparsın cünkü sevebiliyor ve güvenebiliyor olmak güzel bir duygu...bunu tadamayan insanlara üzülmek lazım sadece...hayvanları da sever fakat dokunamam ) hiçbirine...uzaktan seven insanlardanım..ve hayvanlarına şiddet uygulayan, onları sadece evlerini korumakla yükümlü oldugunu sanan yada süs olsun diye igreti bir kulube yapıp kuru ekmekle besleyen insanlara sinir olurum...hayvan bakma sorumlulugunu aldıysan gerektigi gibi bakacaksın onlarında CAN'lı olduklarını unutmayacaksın...fazla uzatmadan susayım)
kendini güzel tanıtmışsın hayırlı olsun sayfan

---> Gözde

Tik tik tik kimse var mi? :)

Nasilsin canim hersey yolundadir umarim izmirdeyim suan keske bi yolunu bulup gorusebilseydik ne iyi olurdu:)

---> Gözde

Seni tanıtıgıma memnun oldum [MENTION=153980]Gözde'[/MENTION]cim...bende senin gibi insanlara cabuk güvenen cogu zamanda yanılan biriyim ama yanılmam benim güvenimi azaltmaz...inadına güvenir,inadına severim..cünkü bunlar insanlara has bir özelliktir sevemeyen ve güvenimizi yıkmaya calışan insanların insanlık duygularından yoksun olmaları beni baglamıyor...yanıldıysam beni yanıltan kişiyi silerim diger insanlara mal etmem bunu...umarım sende böyle yaparsın cünkü sevebiliyor ve güvenebiliyor olmak güzel bir duygu...bunu tadamayan insanlara üzülmek lazım sadece...hayvanları da sever fakat dokunamam ) hiçbirine...uzaktan seven insanlardanım..ve hayvanlarına şiddet uygulayan, onları sadece evlerini korumakla yükümlü oldugunu sanan yada süs olsun diye igreti bir kulube yapıp kuru ekmekle besleyen insanlara sinir olurum...hayvan bakma sorumlulugunu aldıysan gerektigi gibi bakacaksın onlarında CAN'lı olduklarını unutmayacaksın...fazla uzatmadan susayım)
kendini güzel tanıtmışsın hayırlı olsun sayfan

Öncelikle zaman ayırıp sayfamı okuduğunuz için teşekkür ederim, ben de sizi tanımaktan büyük memnuniyet duyacağım tanıma fırsatım olursa:)

Benim olayımsa, beni yanıltanları hala sevmeye devam etmek.. Sebebini bilmiyorum ama en büyük darbeyi yesem de yine kin tutamıyorum içimde.

Hayvanlar konusunda düşünceleriniz beni mutlu etti, hayvanlar araç olarak kullanılmamalı, bu zihniyette olan insanlardansa elbette ki uzaktan sevmek yüce bi duygu. Aslında bir adım atsanız onlardan hiç bir zarar gelmeyecektir :)

Eskisi gibi maddi destek sağlayamasam da gönüllü olduğum kurumlara yine de onları manevi açıdan mutlu ettiğimi bilmek beni mutlu ediyor, bi hayvan olsun onunla oynamak, bi çocuk olsun bir şekerle mutlu edebilmek onların kimseye söyleyemediklerini söyletebilmek konuşabilmek anlamak müthiş bi duygu, aile büyüğüm kalmadı bir tek babanem var o yüzden nine dede sevgisine muhtacım, onlar da onlara gönlünü açacak kızım torunum diyebilecek insanlara muhtaç fazla bir şeye değil, ve onlar için bu durumda olmak benim için yüce bi sıfat.

Siz uzatmadınız da ben fazla uzattım sanırım, tekrar teşekkür ederim :)

Tik tik tik kimse var mi? :)

Nasilsin canim hersey yolundadir umarim izmirdeyim suan keske bi yolunu bulup gorusebilseydik ne iyi olurdu:)

İyiyim canım teşekkür ederim sen de iyisin umarım :)

Keşke önceden haber verseydin,görüşürdük :)

Son düzenleme:
---> Gözde

Ben teşekkür ederim güzel düşüncelerine katılıyorum hayvanlarla alakalı...Ben 1 2 yıl sonra ( şu an dışarıya cok fazla cıkamadıgımdan ) bir dernege üye olmayı düşünüyorum zaten..ama bu ya yetim cocuklara yardım eden yada fakir cocuklara yardım eden bir dernek yada engellilere yardım eden bir dernek olmalı..yani şimdiki düşüncem bu yönde..cünkü gerçekten toplumda yetimler ve engelliler dışlanıyor 2. sınıf insan muamelesi görüyor ve eşinden ayrılmış kadınlar... koca dayagı yiyip sokakta kalan kadınlar yani nereye dönsen yardım eline muhtac bir sürü insan ve hayvan tabiki...insanlarımız bu kadar duyarsızken hayata sadece eglenmeye geldigini düşüp ömür cürütürken bu durum yıllarca böyle devam edecek zaten...

Beni de inşallah zamanla tanırsın, kendimi anlatmak yerine insanların beni izleyerek fikir edinmesini, beni onların yorumlamasını tercih ederim...cünkü ben ne anlatırsam anlatayım karşımdaki bende ne görüyorsa ben onun için öyle biriyimdir bu yüzden zamanla yakından tanışırız umarım)

---> Gözde

Ben teşekkür ederim güzel düşüncelerine katılıyorum hayvanlarla alakalı...Ben 1 2 yıl sonra ( şu an dışarıya cok fazla cıkamadıgımdan ) bir dernege üye olmayı düşünüyorum zaten..ama bu ya yetim cocuklara yardım eden yada fakir cocuklara yardım eden bir dernek yada engellilere yardım eden bir dernek olmalı..yani şimdiki düşüncem bu yönde..cünkü gerçekten toplumda yetimler ve engelliler dışlanıyor 2. sınıf insan muamelesi görüyor ve eşinden ayrılmış kadınlar... koca dayagı yiyip sokakta kalan kadınlar yani nereye dönsen yardım eline muhtac bir sürü insan ve hayvan tabiki...insanlarımız bu kadar duyarsızken hayata sadece eglenmeye geldigini düşüp ömür cürütürken bu durum yıllarca böyle devam edecek zaten...

Beni de inşallah zamanla tanırsın, kendimi anlatmak yerine insanların beni izleyerek fikir edinmesini, beni onların yorumlamasını tercih ederim...cünkü ben ne anlatırsam anlatayım karşımdaki bende ne görüyorsa ben onun için öyle biriyimdir bu yüzden zamanla yakından tanışırız umarım)

Çok iyi olur inanın, dernekler gerçekten çok işe yarıyor, çünkü tek başınıza değilsiniz, bir elin nesi var iki elin sesi var derler, birlikle çok şey sağlanıyor. Ben çevremde genç yetişkin birçok kişiye söyledim bunu, bana diyorlar maddi durumum yokki yardım edebileyim, biz orda sadece maddi anlamda destek vermiyoruz, ayrıca biz yardım topluyoruz proje üretiyoruz, iletilebildiğimiz yere iletiyoruz, duyulmasını sağlıyoruz, her şey kendimizden değil, hatta hiç biri denilebilir.

Burada gençlik merkezi kapsamında bizleri sosyalleştirmeye ve topluma bi fayda sağlamaya yönelik bir kurum ve ben ordan başladım sonra ayrı ayrı asıl kurumlara gönüllü oldum, proje üretiyoruz, kıyafet vesaire topluyoruz satıyoruz kermesler düzenliyoruz elde edilen gelirler buna gidiyor, sonra kendi gönlümüzü açmaya gidiyoruz, hem onlara hem içimizdeki duyguların körelmemesine karşı yapılabilecek en güzel şey diye düşünüyorum.

Kötülüğe özendirilmenin olduğu bir dönemde insanları değiştirmek zor, ama bazı şeyleri ufaktan hatırlatmak 5dk da olsa kendilerinden başka olanları düşünmelerini sağlamak bile bazı adımları sağlayacaktır.

Ben de bunu tercih ediyorum, fakat karşılıklı iletişimle edinilen yaşanmışlıklar daha iyi tanıma fırsatı verir, dışardan gözlemle birçok yönünüzü tanıma fırsatını kaçırmış olacağım, şu an öğrendiğim şeyler gibi :)

Ama zaman çok, siz burdasınız ben burdayım her zaman öğrenecek bir şeylerim olacaktır, sizinle konuşmaktan sizi tanımaktan memnuniyet duyacağım :)

---> Gözde

İnşallah daha duyarlı olan bir toplumda bişeyler yapmaya calışırz bu bahsettigimiz iki elin sesi var sözünü 200 el olarak değiştirirz) Netten de yapılacak çok şey var aslında ama eglenmek daha zevkli geliyor herkese galiba...sayfanı cok meşgul etmeyeyim bir sgün sohbette uzun uzun konuşuruz inşallah) tekrar tanıdıgım için memnun oldum canım

---> Gözde

İnşallah daha duyarlı olan bir toplumda bişeyler yapmaya calışırz bu bahsettigimiz iki elin sesi var sözünü 200 el olarak değiştirirz) Netten de yapılacak çok şey var aslında ama eglenmek daha zevkli geliyor herkese galiba...sayfanı cok meşgul etmeyeyim bir sgün sohbette uzun uzun konuşuruz inşallah) tekrar tanıdıgım için memnun oldum canım

İnşallah değişir :)

İlgilenen kurumların site açmaması durumunda pek yapacak bir şey kalmıyor internette, ancak böyle yerlerde biri denk gelirse okuyacaktır

İnşallah konuşuruz, ben de memnun oldum teşekkür ederim :)

---> Gözde

5rht4.jpg

"Sen kendini küçücük et-kemik sanırsın. Oysa sende alem-i ekber gizlidir."
Hz. Ali

---> Gözde

Seni sevdiysem...

Seni sevdiysem...
Hükümdarların tahtına hükümdarlardan başkası oturamayacağındandır. Şehzade için saklanan giysiler ancak şehzadenin bedenine uyacağındandır.

Seni sevdiysem...
Yazgım bana başka bir şey bırakmamış olduğundandır. Senin güzelliğin gibi benim de muhabbetimin nedeni olmadığındandır...

Seni sevdiysem...
Seni her görmemde ikinci kez görmediğimdendir. Her görmemde seni yenidenmiş gibi değil, yeniden gördüğümdendir. Kendi kendinde bile tekrarlanmadığındandır.

Seni sevdiysem...
Bir eşikten geçtiğimdendir. Bir kentin içine düştüğümden ve bir kenti içime düşürdüğümdendir.

Seni sevdiysem...
Ellerim toprağın derinliklerinden çıkarılmış çok asırlık bir tütsü kabına aniden değiverdi ve gözyaşı şişesi kırıldı birden. Başkalarının olan onca acı kalbime giriverdiğindendir...

Seni sevdiysem...
Ben seni; sevmiş ve sevecek olan bütün kalplerin sırrına ortak olduğumdandır.

Seni sevdiysem...
Bütün ruhların yaratıldığı ve henüz ruhlara cesetlerinin biçilmediği o mecliste, senin yanında yer almış olduğumu hatıramda taşıyor olduğumdandır. Bunca kolay terk ediyorsam varlığımı senin varlığına o şimşek parıltısı anın anısını göz bebeklerimde sakladığımdandır.

Seni sevdiysem...
Bu kadar tanıdık buluyorsam kalbimi kalbine, bu kadar tanıdık ses veriyorsa kalbim kalbine, o tanıdık ezgileri kulaklarımda taşıdığımdandır.

Seni sevdiysem...
Seninle yaşadığım hatıralarım olduğundandır.

Seni sevdiysem...
Seni sevdiğimdendir.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri