Gold Üye Ol ! - Güncellendi -

---> GoLD uyeLik

Konu Güncellenmiştir.
Avantajlar ve Fiyat değişmiştir.
Eski fiyattan ısteyenler eski avantajlar ıle yıne geçiş yapabilirler..
Hesap Bilgileri Eklenmiştir..

---> Gold Üye Ol ! - Güncellendi -

Paypal Hesabınız Varsa (Forumdaki Tanıdığınızda Olabilir) Yatırmak İsterim

"
ozkan.gif
"

Bağzıları karşı çıkabilir ancak beni tahminimce bu forumada para gidiyor. Bu Gold üyelik satılmasıyla Bedava üye olanların arasında bir ayrımcılık olmucakki. Sadece görüntü güzel olucak. Zaten bu Forumda Görüntüyü çok beğensen bile o kişiyle irtibata geçemiyosun .Alanların Pişman olcağını sanmam . O Yüzden İyi Satışlar
ozkan.gif

"özkan"

Bağzıları karşı çıkabilir ancak beni tahminimce bu forumada para gidiyor. Bu Gold üyelik satılmasıyla Bedava üye olanların arasında bir ayrımcılık olmucakki. Sadece görüntü güzel olucak. Zaten bu Forumda Görüntüyü çok beğensen bile o kişiyle irtibata geçemiyosun .Alanların Pişman olcağını sanmam . O Yüzden İyi Satışlar özkan

ne kadar gold uyelık alınırsa o kadar forum kasmaz okadar hızlı acılır o kadar hersey guzel olur

aylık sunucu parası bu sıtenın 267 tl. + + ları var..

bu gold uyelık parası cebıne gırmıyor kımsenın. gold uyelıgın amacı bır nevı forumseverlerın foruma katkısıdır

@OZKAN

Sunucu için dilersen yardım edebilirim, kesintisiz sağlam bi sunucu var 2 yıldır kullnıyorum. hiç bi problem yaşamadım bi hesapda sana açarım.
Web alanı - Sınırsız
Trafik - 200gb ye kadar arttırabiliriz
alt alanları da maximum şekilde kullanabilirsin :)

@OZKAN

Sunucu için dilersen yardım edebilirim, kesintisiz sağlam bi sunucu var 2 yıldır kullnıyorum. hiç bi problem yaşamadım bi hesapda sana açarım.
Web alanı - Sınırsız
Trafik - 200gb ye kadar arttırabiliriz
alt alanları da maximum şekilde kullanabilirsin :)

sanmıyorum sunucunuzun yetecegını

normal vps te barınmıyor cpu sorunu var trafık ıse aylık 350 gb cıvarında.

dedicated server da suan

tesekkurler ılgınız ıcın. zaten forum guvenlıgı ve yedekler acısından farklı yerlere almıyoruz.

sanmıyorum sunucunuzun yetecegını

normal vps te barınmıyor cpu sorunu var trafık ıse aylık 350 gb cıvarında.

dedicated server da suan

tesekkurler ılgınız ıcın. zaten forum guvenlıgı ve yedekler acısından farklı yerlere almıyoruz.

güven konusunda haklısınız illa güvenin diyemem.

fakat sunucu sıkıntısı olmazdı.

yinede karar sizin. destek lazımsa yardımcı olrm her zaman :)

iyi çalışmalar.

özkanseni anlıyorum sunucu da sorun var ama çok ciddi değil bi süre sonra düzeliyor

özkan yardımcı olıyor bizimde yardımcı olmamız elemiz den geldikçe yardım edelim

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri