Gerçek dost ilk gözyaşını görür, ikinciyi yakalar, üçüncüyü durdurur.

---> Gerçek dost ilk gözyaşını görür, ikinciyi yakalar, üçüncüyü durdurur.

Dostluğunuz daim olsun canlar :R

[MENTION=120709]'-DamLa[/MENTION] - [MENTION=142525]Nymphadora[/MENTION] - @Seνdα`Lı

Teşekkürler :H

[MENTION=144991]Thundeers[/MENTION], daim zaten araya birileri girmedikçe bozulmasına ihtimal vermiyorum. Damla ya da Sevda sorun çıkarırsa saçlarını başlarını yolar, odama kitlerim. :Ç xD

*

[MENTION=158976]MyWorLd[/MENTION] niye? :uzgunkiz:

*

[MENTION=120709]'-DamLa[/MENTION] :kikiki:

Şurayada yazayım dedim, Bu hayırsızların yazdığı ettiği yok birisi okul derdine düştü birisi iş derdine ikiside unuttu beni hayinler. Ben burda hep onları özlüyorum hemde dertlerimle boğuşuyorum sizi kınım kınım kınıyorum bayağğğnlar. :cy(19):
Şimdi benim için özel bir o kadarda güzelsiniz bunuda dile getirmeden duramayacağım. :vala_02:
Birgün hepimiz bir araya geleceğiz bunada cani gönülden kendimi inandırdım.
Ben sevdaylan buluşmuştum. :eda:
Siz benim için bir kaçış bir yuva çok özelsiniz ya. Sevda benim içimi dışımı bilir. Derdimi dökerim. Yorum yapar akıl verir. Eda beni güldürür neşelendirir Dedikodu yaparık onunla. Saçmalarız saçmalamakta bir sanattır. Mesafeler gerçek olan insanlara bahane olmazmış , nerde olduğun yaşının kaç olduğu nasıl bir hayat sürdüğün değil sol üstte taşığının içinde olanlar önemli bizim için. Yoksa biz bu ka sevemezdik birbirimizi.
Birimiz, Trabzon
Birimiz, İstanbul
Birimiz, Adana
Nerdennnn nereyee diyorum Bazen hayat çicekler sunuyor size. Benim çiceklerim Eda, Sevda. :cy(19):
Yazdıkça yazıyorum. :3dgxk:

Neyse uzattım sanırım Sizi Seviyorum Bayağğnlar. :love3:

[MENTION=142525]Nymphadora[/MENTION]
@Seνdα`Lı

Çiçem bizim neden sevdanın nickiyle sorunumuz var, etiketliyemiyozda copy paste yapmadan xD

Bi anlasam etiket yapamıyom kıza xD

Nickimi düzeltsek ya adminiçem :sorry1:
Beeeeeennnnnnnnnn sizi çooooookkkkkkkk seviyommmm kiiiii. :eda:
Beşiktaş kadar çok seviyom hemde düşünün yaniğ.

Ay bu similey de tam bizlikmiş :d5382475f3845cc9494 :ki:

Neyse bunun için sizlere fotoğraf armağan ediyom.

484303_148707685294905_829088980_n.jpg

Trabzonspor kadar seviyorum sizi :pp

UEFA Kupası kadar seviyorum sizi. :Ç
ANLADINIZ. :kopkop:

:asigim:

div3.gif

Neden (Gece Yolcuları)

Geç kaldım, her şeye.
Arkadan topluyorum ömrümün benden önce hızla geçip giderken bu yollarda düşürdüklerini.
Ama yine de unutmadım bir Su Damlasını o damlanın toprağa düşerken duyduğu Sevdasını.
(Güzel bağladım diye buradan sapıtıp tüm romantizmi bozasım var.)
Neyse, çok ilginçtir mutluluğun ve mutsuzluğun araf'ındayım. Ama arafta olmak daha bir huzur veriyor sanki iki durumdan birinde olmaktan. Biri çabucak, aniden gelip geçiyor ki bu bildiğimiz mutluluk oluyor. Biriyse hemen ardından gelen ve ömrünüzün içinde ikinci bir hayat sürdüren, hiç bitmeyen bir zaman dilimi oluyor. Bu da çoğunluğun bildiği bir mutsuzluk tabî.
Neyse, öyle işte. Kitap okumak istiyorum ama dışarıya çıkıp kitap almaya mecalim kalmamış sınavlardan. Öyleki sınavlardan hâlimin kalmadığını her sorana söylesemde, son sınavım yarın olmasına rağmen daha hiçbir sınava çalışmadım.. Gene de sınavlardan dolayı yorgun hissediyorum.
Ya okuldaki kâğıda karalanmış şeylere adını veren " sınav " dan. Ya da kiminin hayat sınavı diye adlandırdığı şu sözde sınavdan.
Ama kitaplardan sonra bir şeyi daha sevebildim. " Müziği! "
Gerçekten iyi arkadaşlarmış onlarda, kitaplar kadar. Tabii ben yalnızca bir dinleyiciyim. Ama iyi bir dinleyiciyimdir.. İlk kez bu kadar çok Gece Yolcuları dinliyor olmama rağmen sanki bak beni yazıyorlarmış yıllardır.

Birdee hayatımın mutlu kısmı var.
Sevgilili, ellerinin artık boş olmadığı, sevdim derken ihanetine uğramaktan asla korkmadığım bir mutlu taraf var.
Ve bu mutlu tarafa ilk kez rastladım. Güven duymak gerçekten güzelmiş, yeni anladım. O yüzden şiirlerimde artık yalnızlığı ilk defa yazamaz oldum! Pişman değilim.
Bildiğim temalar artık yabancı gelse de pişman değilim. Mutlu olmayı özlediğimi farkettim. Mutlu olmayı boş verin hatta.. Birine arkanı döndüğünde ona güvenmek nasıl bir duyguymuş yeni yeni öğreniyorum şimdi. O yüzden çok çok çok çok.. mutluyum. Varsın temalarım da yalnızlık olmasın..

Çok satır kaybettim ama güzel duygular kazandım!
:cy(19):

div3.gif

Son düzenleme:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri