Gaylik yada lezbiyenlik tercih midir?

---> Gaylik yada lezbiyenlik tercih midir?

dogusdan bir hormon bozuklugudur bence ...
bizim okulda bi oglan vardi dans gurubunda kizlarla bir dans yapiyordu :)))) acayip komik ama kizlardan iyi dans yapiyordu kivira kivira :)) demeden gecemicem :))

Hormondur. Senin isteğinin dışında gelişir. açıkçası karşı değilim. Ben eşcinsel değilim fakat dediğim gibi. karşı değilim ve bu hormondur.

bence insanların bilinç altlarındaki kuramlardan kaynaklanan bi rahatsızlık bu. Rabb'im bu tarz insanlara yardımcı olsun.

Sapıklık diyerek milleti aşağılayanlar yarın bir gün yakınlarının, çocuklarının bu durumda olmayacağının garantisini verebilirler mi? Bu kesinlikle tercih meselesi değil yaratılış meselesidir. Her insan eşit şekilde temiz günahsız doğar. Hormonal olaydan kaynaklıdır. Zor bir durum Allah hepsinin yardımcısı olsun

oooooooo süper yorum......
üstüne kelime yok

Ne tercihtir ne rahatsizliktir, cinsel bir yonelimdir sadece ve kişinin kendisinden başkasını ilgilendirmez.

Her ne sebeple olursa olsun temelinde doğruyu ve yanlışı ayırt edememek vardır.Fıtrata aykırıdır terstir.

Gördüğüm yerde dövebilecek kadar irite olduğum insanlar.

Suç ailede derim ben az biraz çocuğunla ilgilensen Allah korusun eğilimlerini çözer ona göre bir yol izlersin aynısı uyuşturucu içinde geçerli..

hormansal ve ya tercihtir.
öyle arkdaşım varki sırf erkeklerin onu hiç anlamadığı için lezbiyenliği yöneldi.
gay olan falcım yapısal olarak daha çekici ve erkekleri üsütün olarak gördüğü için gay oldu.

Temelde bir rahatsızlıktır.Çok sebepleri olabilir.En büyük sebebi de kanımca sağlıklı bir ailede yetişmemiş olunmasıdır .Vücüttaki hormanal sebeplerden de kaynaklanmış olabilir.Sonuç itibariyle insanlar yaradılışın gereği olan Kadın ve Erkeğe değil farklı yönlere sapmaktadır. Bu şartlar altında belli bir süreç geçirildikten sonrada oluşan durum doğrultusunda insanlar tercih yapmaktadır. Benim görüşüm bu durum bir hastalıktır. Tedavi edilebilirmi,edilemezmi bilmiyorum ama diğer hastalara karşı nasıl anlayışlıysak böyle kişilerede belli çerçevelerde anlayışlı olunmalı diye düşünüyorum.

Hastalık falan değildir.
Tercihtir.

Ve gerçekten anlam veremiyorum bu insanlara, desteklemiyorum da.

Aileyle alakası yok bunun , aile en fazla durumu fark edip çocuğunu karşı cinsten biriyle evlendirir ve daimi bir mutsuzluga mahkum eder .

Tercih değil.
Sapıklık değil.
Ailenin tutumuyla ilgili değil.
Genetik bir hastalık değil.

Yalnızca cinsel yönelim. Bilimsel olarak heteroseksüellikten farkı yok.

Herşeye saygı duyarım, lakin eşcinselliğe asla.

Herşeye saygı duyarım, lakin eşcinselliğe asla.

Saygı duymama sebebinizi merak ediyorum , eşcinsel bireylere karşı ne düşünceye sahipsiniz ki herkes saygıyı hakediyorken onlar etmiyor. Merak ettiğim için soruyorum tartışma amaçlı değil . Cevap verirseniz sevinirim vermezseniz de bu mesaji silmenizi rica ederim.

Saygı duymama sebebinizi merak ediyorum , eşcinsel bireylere karşı ne düşünceye sahipsiniz ki herkes saygıyı hakediyorken onlar etmiyor. Merak ettiğim için soruyorum tartışma amaçlı değil . Cevap verirseniz sevinirim vermezseniz de bu mesaji silmenizi rica ederim.

:3dgxk:

Aynı cinsiyetten iki insanın birleşmesi (özellikler erkeklerde) mide bulandırıcı geliyor bana. Doğa'nın kanunlarına aykırı bir yönelim eşcinsellik sonuçta.

Son düzenleme:

Aynı cinsiyetten iki insanın birleşmesi (özellikler erkeklerde) mide bulandırıcı geliyor bana. Doğa'nın kanunlarına aykırı bir yönelim eşcinsellok sonuçta.

Ayrı iki cinsiyetten insan nasıl ki birbirine aşık oluyor seviyor özlüyor ise aynı cinsiyete sahip insanlar da bu duyguları yaşıyor ama mide bulandirici bulabilirsiniz tabi sizin düşünceniz. Geçtiğimiz aylarda Arabistan'da bir at idam edildi eşcinsel olduğu için başka bir sürü eşcinsel hayvan örneği de var. Yani bu tercih ozentilik vs bir durum değil en azından saygıyı hakediyorlar diye düşünüyorum . Neyse cevap için teşekkür ederim iyi geceler.

Ayrı iki cinsiyetten insan nasıl ki birbirine aşık oluyor seviyor özlüyor ise aynı cinsiyete sahip insanlar da bu duyguları yaşıyor ama mide bulandirici bulabilirsiniz tabi sizin düşünceniz. Geçtiğimiz aylarda Arabistan'da bir at idam edildi eşcinsel olduğu için başka bir sürü eşcinsel hayvan örneği de var. Yani bu tercih ozentilik vs bir durum değil en azından saygıyı hakediyorlar diye düşünüyorum . Neyse cevap için teşekkür ederim iyi geceler.

Araplar da ayrı bir değişik. Saygıyı haketmiyorlar demiyorum, tercih ya da özentilik de demiyorum. Saygıyı hakediyorlardır elbet. Lakin ben saygı duymuyorum. Rica ederim iyi geceler.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri