forum prensesi uygulamasına karşıyım

---> forum prensesi uygulamasına karşıyım

Ya arkadaslar bu KOnuyu Bukadar Büyütmeye gerek yok Ve Bu konuyu açan arkadasımız Son derece Cinsiyet ayrımcılığı yapıyor Çünkü bayan kulanıcıların resminin üstünde prenses yazsa ne farkedicek İnsanlar Aklından Güzel Bisey Geçtimi Yapabilir Ve Kimseyede Hesap Vermek Zorunda Diğildir Ve Burası Özgür Ve Çağadas Bir Ülke İnsanlar İstediklerini Yazmakda özgürdür

Ego tatmin etmekten başka bişey olacağını sanmıyorum

O değil de foruma geldiğim ilk günlerde forum prensesi diye reverans ile karşılayıp gayet düzgün bir türkçe ile selamladığım hatun kişisi kırşehir'in yerköy kazasından çıktıktan sonra benim forumdan beklentilerim oldukça düştü.

Tamam geyik bölümü ama Ne alaka insanları küçümsemek onu anlamış değilim Yerköy falan, ayrıyeten Yerköy Yozgatın ilçesidir..

ben bu uygulamaya kökten karşıyım, çünkü bir kız-erkek ayrımı yapıyor. tamam pozitif anlamda hoş bir ayrım belki, belki de hatun kişilere bir jest ama ben yine de ayrımcılığın her türlüsüne karşıyım.

karşı olmamın elbetteki sağlam delillere dayanan argümanları var.

bunlardan en önemlisi türk ve müslüman kültüründe prenses diye bir olgunun, payenin ve makamın olmamasıdır. bu tamamen avrupa monarşisine has bir durumdur. bizim kültürümüzde sultan, kadın efendi, hanımefendi, valide sultan gibi terimler kullanılmıştır.

bu uygulamaya karşı olmamın bir diğer nedeni de kızların egolarının şişirilmesi yönünde gayret edilirken erkeklere amele, acıların çocuğu, inşaat işçisi muamelesi yapılmasıdır.
kara kara harflerle "forum üyesi" yazması açıkçası beni rencide ediyor, insan içine çıkamaz haldeyim.
Tamam hadi prens yazamıyorsun, bari kont, dük, şövalye de mi yazamıyorsunuz len? Ben de asilim ben de soyluyum ben de Nişantaşı çocuğuyum.

Hee bu arada adı döne, menşure, şakire olup da burda prenses havası basan kızlara da bir iki kelam etmek istiyorum.

havan kime senin bacım?

döne diye prenses olur mu ya hu? el insaf.

O değil de foruma geldiğim ilk günlerde forum prensesi diye reverans ile karşılayıp gayet düzgün bir türkçe ile selamladığım hatun kişisi kırşehir'in yerköy kazasından çıktıktan sonra benim forumdan beklentilerim oldukça düştü.

hahahahahahahahaha

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri