Farklı Anlamlardadır Aşk Arşiv

---> Farklı Anlamlardadır Aşk

Bazı şeyler var böyle eskiyor, eski kıyafetlerimiz hani. Bazen giyemeyeceğimiz kadar eskiyorlar. Atmaya kıyamıyoruz seviyoruz yine de. Yenisi güzel oluyor, onu da seviyoruz ama eskisinden geçmek kolay olmuyor. İşte bir şeye alışmak, sevmek, kendine katmak bu. Geçememek hep alışkanlıktan...

Her yolculuk içinde bir parçada olsa güven barındırır ve kimse güvenmediği biriyle yolculuğa çıkmaz.

Görenler yalnızım sanıyor , sensizlik nedir bilen yok..

Ahmet Batman

"Yazmak, uyuyan bir insanın konuşmasıdır. Sonsuza dek yazamayacak bile olsa yazdıklarıyla yaşamasıdır. Her an başka ellerde, başka düşüncelerde hayat bulmasıdır."

Haberin olmamalıydı sevdiğimden , ben seni platonik sevmeliydim . Seni sırf Yaradan'dan ötürü sevmeliydim. Ben eni çok farklı sevdim. Benimmiş gibi , gitmeyecekmişsin gibi sevdim. Sanki her zaman çayımı karıştıracakmışsın gibi sevdim . Ben seni sanırım bir memur gibi sevdim ama çalışkan bir memur gibi. Her sabah sevdim , her akşam sevgimi kapattım , sonra yeniden sevdim . Bir memurun ay sonu hesabı olabilirdi ama ben seni hesapsızca sevdim..

Senden sonra ile başlayan cümleler olmasın hayatımda, senle birlikte kalsın bütün cümleler..

Sen beni sevmesen de olur ama ben seni sevmeden yapamıyorum. Yanında başkası olsun istemiyorum, illa seni biri üzecekse ben üzeyim istiyorum, illa mutlu olacaksan ben seviyorum diye mutlu ol istiyorum.

Düşünsene, "seni seviyorum" dan öte bir şey bu. "seni noktasız seviyorum".

Ben seni başkasının yanındayken de severim ama yanımda başkası olduğu gün senden vazgeçmişimdir.

Hoşçakal , üzülmedim. ben, hiç dönme geri ve unutmasan bile o gün atmadığın mesajı boyunca atma.

Ne bütün zorluklar seni buldu,ne mutluluklar başkalarının oldu. Sadece her şeyin bir zamanı var.

Elinde iki tren bileti olsun, onları raylara savuralım, sonra kaçak binelim trene, kaçak olsun adımız sırf birbirimizden kaçamadığımız için...

Bazı şarkılar ansızın çıkar karşına ve onlardan kaçamazsın, hatırlatır da hatırlatır. Ağlatır da ağlatır.

Gitmek başkalarına karışmaktır, kalmak kendine bile karışamamaktır. Kim daha çaresiz? Kim daha umutsuz?

Artık uyumuyorum ben,
arada dalıyorum sadece.
Hep sen geliyorsun o anlarda,
adı rüya olan cennetime.

Aşk; görmekten çok özlemeyi sever, Dokunmaktan çok düşlemeyi.. Ve aşk öyle haindir ki; Nerde imkansız varsa gider onu sever

Ben aşkımı gazozdan hayallere bıraktım. Gazoz şişesinin içine sana olan aşkımı yazıp denize attım. Bilirim, denizi kirletmek ayıptır ama daha önemlisi içinde aşk olmayan bir hayat büyük kayıptır.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri