Farklı Anlamlardadır Aşk Arşiv

---> Farklı Anlamlardadır Aşk

Gidene kadar saklar gözler o yaşı ve arkanı döndüğünden göremezsin sen kalanın yaşını...

Son düzenleme:

Haberin olmamalıydı sevdiğimden , ben seni platonik sevmeliydim . Seni sırf Yaradan'dan ötürü sevmeliydim. Ben seni çok farklı sevdim. Benimmiş gibi , gitmeyecekmişsin gibi sevdim. Sanki her zaman çayımı karıştıracakmışsın gibi sevdim . Ben seni sanırım bir memur gibi sevdim ama çalışkan bir memur gibi. Her sabah sevdim , her akşam sevgimi kapattım , sonra yeniden sevdim . Bir memurun ay sonu hesabı olabilirdi ama ben seni hesapsızca sevdim

Son düzenleme:

Ben anlam veremiyorum yani neden bittiğine değil madem bitecekti neden bu kadar hevesli başladık? Ben ikimizdeki bu hevese anlam veremiyorum. Ne oldu bize bilmiyorum ama iyi şeyler olmadığını çok iyi biliyorum. Ya çok yanlış zamanda karşılaştık ya da hiç karşılaşmaması gereken iki insandık. Biz neydik bilmiyorum. Sevgili desem değil, âşık desem değil bildiğin rastlantıydık işte ondan öte gidemedik.

Hoşçakal , üzülmedim. ben, hiç dönme geri ve unutmasan bile o gün atmadığın mesajı ömür boyunca atma. Ben seni gelen mesajınla değil, gelmeyen mesajlarınla kaybettim.

Ne bütün zorluklar seni buldu,ne mutluluklar başkalarının oldu. Sadece her şeyin bir zamanı var.

"Yazmak, uyuyan bir insanın konuşmasıdır. Sonsuza dek yazamayacak bile olsa yazdıklarıyla yaşamasıdır. Her an başka ellerde, başka düşüncelerde hayat bulmasıdır."

Ağustos ayındaki ayrılık ile mart ayındaki ayrılık birbirinden farksızdır.
Üşümen gerektiğinde üşürsün, mevsimler matematik dersindeki 0 sayısı kadar etkisiz kalır...

Beni ne kadar seviyorsun diye sorma "dünyalar kadar" desem değil. Ben seni bir damla su kadar seviyorum. Muhtaç olduğunda anlarsın.

Henüz yolumuz kesişmemiş olabilir, başka yollarda geziniyor olabiliriz. Belki de karşıma hiç çıkmayacaksın ve biz diye bir şey olmayacak. Belki de yüzünü ezberleyeceğim. Bazen düşününce anlam veremiyorum, sarılmamız gereken bu kadar konu varken sen hala neden yoksun?

Sonuçta herkes aşkı bir süre taşıyabilir, mesele sevgiyi taşımak. Sevgiyi taşıma yürek ister, bazıları işte bu eksiklikten dolayı kaçar gider.

Zaman lazım sadece, unutacaksın! Nasıl unuttuysan çocukluğunu, kırılan oyuncaklarını.. Kırılan kalbini de öyle unutacaksın.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri