Falcı Bacııı Geldii :D

---> Falcı Bacııı Geldii :D

Şimdi ne lazım sana? Harf sayısıysa ismi 4 harfli, ama iki ismi var :D ilkini kullanıyor, ikincisi de 5 harfli.
Eda ben bu arada. :Ü

[MENTION=142525]Nymphadora[/MENTION] biliyorum canım adını :) Ama kartlar evde 4 harfli olanı kullanıyorsa ona göre yapar yarın sana söylerim canım :)

@HayaList peki çok teşekkür ederiiim, repini verdim. böyle öğrendik biz birgülden. xD
hep kötü şeyler çıkıyo bana gerçi ama olsun.. :H

[MENTION=142525]Nymphadora[/MENTION] haha :D Teşekkür ederim canım :)

Belli olmaz canım belkide iyi şeyler çıkar :)

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] Bugün de bakmazsan artık bakma sayende faldan soğudum :M

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] kızlar biliyor zaten genellikle :D ama kendin bakma uğursuzluk getirirmiş.

adım karbeyaz yaşım 22.repini veriyorum hemen : )

sen bir konuda büyük bir başarı kazanacaksın vebu başarının ardından takdir kazanıp mutlu olucaksın. ve sana bu yakınlarda sıradan bir haber alıcaksın.
ve sen gelecek anlamında gerçektn büyük yükleşlerin olucağı bir iş hayatın olucak. ve sen başarılar karşısında kendinle gurur duymakta haklısın ve kendine oolan güvenle dahada ileriye gidebilirsin. ve sakın aklından çıkarma bunu.

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] Bugün de bakmazsan artık bakma sayende faldan soğudum :M

benliğinin bir bölümünü yaşatmıyorsun. ve bu çoğu zaman tutkluluğa yol açıyor. ancak aslınnda kendinden kaynaklanan şeyleri çevreye mal ediyorsun. ve korkma kendinden biiraz rahat bırak kendini. içinden daha farklı bir sen çıkıcak ama izin vermiyorsun bile buna.

ilişkide pek seçme şansı sende değil. ve karar veremediğin için kendini güçsüz hissediyorsun. bu durumlarda aklına kullan biraz. sabır duyman gerek bu dönemde. her şey çabucak olmak zorunda değil.

sen bir konuda büyük bir başarı kazanacaksın vebu başarının ardından takdir kazanıp mutlu olucaksın. ve sana bu yakınlarda sıradan bir haber alıcaksın.
ve sen gelecek anlamında gerçektn büyük yükleşlerin olucağı bir iş hayatın olucak. ve sen başarılar karşısında kendinle gurur duymakta haklısın ve kendine oolan güvenle dahada ileriye gidebilirsin. ve sakın aklından çıkarma bunu.

güzelmiş,ne kadar doğru bilinmez ama mutlu oldum,teşekkürler : )

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri