Falcı Bacııı Geldii :D

---> Falcı Bacııı Geldii :D

:d GENE BEN GELDIM :) SÖLE BİR GENEL BAKIVERIRMISIN :) BILIORUM BIKTIN BENDEN

amacına ulaşmaya başlamışsın ve ya bununiçin atak haline geçmeye başlıyorsun. senin ulaşmaya çalıştığın amacı sen biraz hayatının amacı olarak görmeye başlamışsın. sanki o olmazsa hiç bir şeyin tam olmayacakmış gibi.
ve şöyle bi şey var sen ait bir yere ait olmayı istiyorsun. daha derin düşünürsen eğer kendi bütünlüğün ve kimliğini bulmakta en büyük adım ı attığını düşünebilirsin. neşeli bir dönemdesin. belki bir seyahatın olabilir ileride.

sen iş değişikliği yapıcaksın bak. ama zamanı var önünde. çünkü artık emin olmaya başlamışsın pek çok şeyden.

bu kadar çıkıyor yavrum fazla bir şey gelmiyor bu saatte :D

amacına ulaşmaya başlamışsın ve ya bununiçin atak haline geçmeye başlıyorsun. senin ulaşmaya çalıştığın amacı sen biraz hayatının amacı olarak görmeye başlamışsın. sanki o olmazsa hiç bir şeyin tam olmayacakmış gibi.
ve şöyle bi şey var sen ait bir yere ait olmayı istiyorsun. daha derin düşünürsen eğer kendi bütünlüğün ve kimliğini bulmakta en büyük adım ı attığını düşünebilirsin. neşeli bir dönemdesin. belki bir seyahatın olabilir ileride.

sen iş değişikliği yapıcaksın bak. ama zamanı var önünde. çünkü artık emin olmaya başlamışsın pek çok şeyden.

bu kadar çıkıyor yavrum fazla bir şey gelmiyor bu saatte :D

eywallah canım :D repini verdim :D tesekkur ederım :vala_02:

Repimi verdim falimi bekliyorum :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hayatın tadını çıkarıyorsun. ilişkinde güzel ve unutulmaz anların yaşanaacağı bir döneme giriyorsun. yaratıcılığın had safada. kendinden ve cevrendeki memnniyetini herkese yansıtacaksın.

sana bir şey söyliyim amaevlenceğin kız senin bu olmayacak. ve bu kızla tanışmana zaman var baya.

Bekliyorummmmm :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yasaminizdaki olumlu gelismeler sizi mutlu edecek. Ama bütün planlarinizin gerçeklesmesini beklemeyin. Mesleki kariyerinizde yükseleceginiz bir dönemdesiniz. Hislerinize ve sagduyunuza kulak verin.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri