Eski sevgilime aşık oldum .. İnanamıorm .. !!!

bu bazen banada oluyor. suankı segılımı cok seıyorum ama bazen aklıma eskı segılım gelıyor ve ona asık oldugumu zannedıyorum. ama bole dııl eskı segılın sadece sende alıskanlık yapmıs...

Bence hıc ılıskını tehlıkeye atma ve devam et.Eskısını zamanla unutrsun ;)

geçmişi silip atmalısın. Her ilşkinde böyle olacaksan işin çok zor.Eğer şuan ki ilişkinde mutluysan ayrılma. geriyede dönme. bırak o eskide kalan sevgilin sana dönsün. ve döndüğünde seni mutlu görürse seni kaybettiği için üzülsün.sen değil o sana gelsin. ve her zaman kolayda olma zorda. zamana bırak derim sana.eğerki duyduların çok karışırsa kendini belirli bir süre aşkdan uzak tut.yalnız kal çelişkili olmadan bir karar ver. çelişkili bir karar seni mutluluğuda götürür mutsuzluğuda. iyi düşün.bunun cvbını biiz değil.ancak sen verebilirsin kendine.

şimdi ki sevgilimi bırakmak da istemiyorum ama aklım her seferinde eskisinde kalıyor.Napıyor,napıcak diye şüpheleniyorum..Her seferinde mutlu anlarımız aklıma geliyor ve krize giriyor gibi hissediyorum kendimi..Tavsiyeleriniz için teşekkürler...

şimdi ki sevgilimi bırakmak da istemiyorum ama aklım her seferinde eskisinde kalıyor.Napıyor,napıcak diye şüpheleniyorum..Her seferinde mutlu anlarımız aklıma geliyor ve krize giriyor gibi hissediyorum kendimi..Tavsiyeleriniz için teşekkürler...

şimdiki sevgilinde ayrılma. zaman iste ondan ve biraz ara verin. o ara içindede ne yapacağına karar ver. ama emin olduğun bişey olsun.
aralarında kaldığın kalbin ve mantığını düşünerek içndeki her şeyi dışa dökerek çok düşün (aşk senin için önemliyse) bunu yap. yoksa dediğim gbii zamana bırak.ama bu karmaşalar ilede sevgilinle sağlıklı bir ilşki yaşayamassın. unutma!

şimdiki sevgilinde ayrılma. zaman iste ondan ve biraz ara verin. o ara içindede ne yapacağına karar ver. ama emin olduğun bişey olsun.
aralarında kaldığın kalbin ve mantığını düşünerek içndeki her şeyi dışa dökerek çok düşün (aşk senin için önemliyse) bunu yap. yoksa dediğim gbii zamana bırak.ama bu karmaşalar ilede sevgilinle sağlıklı bir ilşki yaşayamassın. unutma!

Tamam sağolun ;) Ayrılmıcam anlaşılan..Çünkü farkettim ki bana olan düşkünlüğünü asla hiçe sayamam ve saymıcam da..Bu eski sevgilimi korumaya devam edeceğim ama tekrar deneme işi anca ayrıldığm zaman gerçekleşir..:)

Tamam sağolun ;) Ayrılmıcam anlaşılan..Çünkü farkettim ki bana olan düşkünlüğünü asla hiçe sayamam ve saymıcam da..Bu eski sevgilimi korumaya devam edeceğim ama tekrar deneme işi anca ayrıldığm zaman gerçekleşir..:)

supersin

iste sana soylemek istedigimiz buydu

simdikini asla eskisi icin terketme:)

Ben şuan da biriyle çıkıyorum .. Ama nasıl olduysa eski sevgilim tekrar aklıma geldi ve tekrardan aşkım gelişmeye başladı .. Zaten onu hala takip ediyorum .. Sevgililerini filan kışkırtıyorum ama yanımda olmasını istiyorum .. Şimdiki çıktığım ile eski sevgilim arasında kaldım .. Acaba ikisinide mi yürütsem yoksa eski sevgilimle olan ilişiğimi koparmaya mı çalışsam ? Fikirleriniz çok önemli...!!!!!!!!!

anlaşılan sende şıp sevdi bir karakter var.. kendine gel kendine kendine gel kendineee...:181:

bu bazen banada oluyor. suankı segılımı cok seıyorum ama bazen aklıma eskı segılım gelıyor ve ona asık oldugumu zannedıyorum. ama bole dııl eskı segılın sadece sende alıskanlık yapmıs...

Bence hıc ılıskını tehlıkeye atma ve devam et.Eskısını zamanla unutrsun ;)

al sana bitane daa.. :147:
bence siz birtaneyle yetinmezsiniz yetinemezsiniz.. neyinize yetmez birtaneee..
madem eskiyi unutmayacaktınız niye ayrıldınız ?? madem ayrılacaktınız niye unutmuyorsunuuuuz yaww:8::8::8:

al sana bitane daa.. :147:
bence siz birtaneyle yetinmezsiniz yetinemezsiniz.. neyinize yetmez birtaneee..
madem eskiyi unutmayacaktınız niye ayrıldınız ?? madem ayrılacaktınız niye unutmuyorsunuuuuz yaww:8::8::8:

Bunun cevabı çok uzun kardeş

Neden ayrıldığımızı ve neden sevdiğimi kendim bile bilmiyorum inan :D

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri