erkekler neden aldatıyosunuz kızları (yanıtlarınızı bkliyorum)

demekkı sızden daha guzel oluyorkı aldatıyorlar sayet ben olsam aldatmam ama kıskanclık krızı benı delı eder ıster ıstemez bu durum senı aldatmaya zorlıyabılır ama allah esırgesın ole bıssı yapmadım yapmamda zaten yapacak kızda yok

10 Parmagın 10 u Bir Deildir Ben İliskilerimde Suana Kadar İhanet Etmeyi Secmedim Secmemde İnsallah Sonucta İnsanın Gururu Var Ortada Oynamak Bize Yakısmaz Ama Devir Degismis Artıq Kızlarda Aldatıo[10 Pamagın 10 u Bir Deildir] Bayanlar İcinde Gecerli ;)

en açıklamalı cewap benden gelecek galiba :)
erkekler her kızı güzel bulurlar we onlarla çıkmak isterler.
ve diğer arkadaşlarına benim şu kadar kız arkadaşım war ben şunla bunu yaptm ws ws demek için ;)

aLdatmakmı... ne kadar basit gelebiLiyor size. dostLuk koLay kazanıLmıyor. nasıL oLuyor da küçük bi duygusuzluk sonucu bu dostLuğu bozabiLirsiniz!!! ben şahsen aLdatanLara Lanet okuyorum :mad:

aldatmak farklı kavramdır... bak eger sen hergun baklava yersen komaya gırersın aynı sevgılı ıle cıkarsan sıkar ama bu ewlılıkelr ıcın gecerlı deıl.. orda bır bag war resmi

Güzel Bi Konu Tartisilir Bu Konu.. :) Erkekler Bayanlari Neden aLdatir. Ama Unutmamaliyizki Bayanlarda Erkekleri Aldatiyor.. Yani Bu Devirde Dürüst Bi Es Bulmak Kendine Cok Cok Zor..Sahsen Ben Cesaret Edipte Hic Bi Kiza Asık Olamiyorum.. Neyse Konuyu Dagitmayayim. Ben Bu Zamana Kadar Hic Bir Insanin Duygularini,Umutlarini Kirmadim Kirmamda.. Bize Yakismaz .. Ama Bana Yaparlarsa En Alasini Yaparim Ayri Bi Mesele.. Bence Seven Insan Aldatmaz Sevdigini. Erkeklerin eSlerini Aldatmalarinin Sebebi Estedir.. Bi Bayan Erkegi Elinde Tutmasini biLmeli. Her Yönden Onu Mutlu Edebilmeli Cünki Erkekler Mutlu Olmak iSterler.. Eger Mutlu Olurlarsa Herseye Göz Yumabilirler Her Olumsuzluga Yani Baska Seye Degil..Cünki Seven Insan Herseye Katlanmali,Bide Karsinki İnsan Onu Mutlu Edebiliyorsa Ona Cevap Verebiliyorsa Kesinlikle Aldatma Diye Bisey Olmaz.. Ama Günümüzde Görüyoruzki Bayanlar Erkekleri Yoldan Cikartiyorlar Yani Sözüm Meclisden Disari Acik Sacik Giyinerek Haliyle Erkeklerde Gözleri Disarda oLuyorlar Ben Bir Bayanin Acik Giymesine Kesinlikle Ama Kesinlikle Karsiyim..

Hayatım 1 kere aldattım oda 1 taşla 3 kız oldu :D...Nedenide 1tanesi eski platonik askımdı..1tanesi dershaneden beni sevdiğini söleyen ve bnmle çıkmak isteyen kız....1taneside mahalleden uzun süreli ilişkim olan bi kız...Anladımki üçüylede yürümücek çünkü sorunlar olmaya baslamıştı kavgalar filan dedimki siz kaşındınız...sonunda olan oldu üçüylede çıktım...Ha vicdan azabı çektim sanmayın hiç çekmedim...Gene gelseler gene yaparım ;) Ben malımı bilirim :D gene aynı sorunlar olur çünkü...

TaM___TaM

ben 1 kere aldattım.... 2 kızla aynı anda çıktım..!
bir kızı gerçekten seviyordum..eski sevgilimdi..onu kıskandırmak için başka kızla çıktım..!snra eski sevgilmle barışınca kıskandırmak içn çıktıgım kızdan ayrılamadım :( yazık acıdım

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri