erkekler neden aldatıyosunuz kızları (yanıtlarınızı bkliyorum)

bir erkek bi kıza açıldımı kız kabul etse 2 haftaya kalmaz kesin aldatır.kabul etmezse kendini yer bitirir...

bi defa erkeklerin kızları aldattıgı kadar kızlarda erkekleri aldatıyo

bu aldatma olayı bence kişi sadece kendisini aldatır erkek yada kız

eğer kişi gerçekten seviyorsa değil onu aldatmak görüş alanına bile ondan başkasını koymaz.koysa bile koyduğu kişilerde sevdiğinden bir parça görmüştür...

aldatmanın cesitLi seßeßLeri varr ilgi göstermiosa senin için fedakarLık yapmıosa çok üstüne gelip seni sıkıosa ister istemes qözümüzz dışarı kayıyo ßu aldatma 100 kızdan 1 kızın başına gelir:p

Aldatma artık birilerine özgü bir özellik değil,herkez aldatmaya başladı…zaten bir insan durup dururken aldatmaz..karşı taraftan bir ilgi görememiştir veya bir şeyler yolunda gitmiyordur…ama ne olursa olsun sonucunda bu yol aldatmaya çıkmamalı..eğer bir insanı seviyorsan,onunla bir bütünü ifade ediyorsan asla aldatmayacaksın.
Sorunlar her zaman olur,bazen ilişkiler içinden çıkılmaz bir hal alır.bu çok doğal..ama her sorun aldatma ile çözülmemeli..Aldatma rüyasına kapılan insanlara şunu söylüyorum..Ne aldat nede aldan..sadece karşındaki insana yardım et..o her zaman muhtaç sana…sevgini taçlandır sonsuza kadar yaşa..ancak o zaman iki benden arasındaki oluşan mutluluğu bütün insanlara ‘’ben sevdim’’diyerek gösterebilirsin…:)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri