emo olmak istiyorum lütfen yardım!!

zaten emo olduğun zaman yeni kıyafetler giymene gerek yok kıyafetlerin biraz eski olmalı.2.el kıyafetler alabilirsin mesela...

puhahah çok komiksin ya :D
ol canım emonun anlamını da bilsen içim yanmıcak :D:D
ne diim ben daa xP

CNM bence emo istedim de bi degisklik olsun diye emo oldum olmaz HERKEZ EMO OLUYO YAHU GERCEK EMOLAR ARITIK BOEL GİDERSE AZALACAK GİBİ

EMO LAR YABİ Bİ SEXUAL DIR YADA G.Y DİR . KIZ LAR EMO GİRLS OLUR ERKEK İSE EMO DEGİLDİR

BURADA BIRAK EMOLUGU ARKADASIM HERKEZ EMO OLUYO :mad: :mad: :mad:

nebu şiddet bu celal :67:

dRaM KOYmayıN :D
emoydum bi zamanLar ben geçiodum ayna karşısına önümde saç spreyi ince tarak ..
saçLarını kabartmak istersen sabunLada yıkayabiLirsin,ince tarağı alıp kabart sonra spreyi sık öle kalıor oo:D
sonra düzleştirici aletler oluo pres onlardan alırsın tak fişe düzlet çık dışarı bak kızlar ay bu yakuşukluykim die konuşucakLar:p:D

yhAwSs YHaRDıM edeLüM qüE yASık:D:DvAlLhA JokK ŞeY fHaR EMO OLmAq KOLyH Bişİ deÜl NeRDEn baŞLaSaN BiLeMessİn öNce KıyAfeT ShOnrA SaÇlAr SoNRa WANnSS sOnrA piRcİnqXD

resimdeki sensen emo olman biraz zor bence sen olduğun gibi kaL..
ama illa olmak istiosan dar bi siyah pantolon giyeceksin saçları biraz uzatıp düzleştireceksin.kulaklarını bi gözünü kapatacak şekilde öne getireceksin :D kaşa dudağa pearcing "züpee,far(var güya),phen(ben)...gibi saçma sapan kelimeler kullanacaksın alsana emocu oldun işte.. pehh :p

komedi ya :D

Emo olmak Hayatında Neyi değiştircek?

Veya bi Metalci Bi Rockcu ..
İnsanın Yapısı Değişiyosa Bu tür Mesheplerde Fiziksel Ve Ruhsal Tedavi Görmelerini Tavsiye ederim..

Çünkü Doğal bişey değildir. insan değişicekse Kendini Geliştirme Amacında bi DEğişim Sağlaması Gerek Bu tür Rock Rap Emo MEtal Tarzı Değişiklikler Sadece Bir Hobi olarak KaLmalı..

İnsanın Doğasında oLmalı Bi Kere İllaki Emo Olcam diyosan Yanlış Yaparsın Saçma Hareketlerin oLur :) Ve şu andada Sen bu Konuyu Açarken Sana Saçma Gelmemiş olsa Bile Başkalarına Gülünç Gelebilir..

Senin Ne Yaptığın Kimi İlgilendirir Tabiki Ama Biraz Düşünebilme Yeteneğin varsa herkez KEndine Yakışan bir Şekilde ilk Önce insan oLmalı .

İnsanları Tarzları Yönünden Yorumlayan insanlar Zaten Hep Kaybetmiş İnsanlardır oNun için Şu ana Kadar Hangi Tarzla Geldiysen O tarz ile Devam etmeni isterim EmoLuk Tr deki Gibi Bilinen bişi DEğil

Emo Oluyosan Tr Bazındaki Emolardan Tavsiye Alma.

Ayrıca Burası bilgi ve Paylaşım sitesi Gellen Sorulara Dalga GEçerek Değil Elinizden Gelen Yardımı Yaparak Cvp Veriniz.

Son düzenleme:
resimdeki sensen emo olman biraz zor bence sen olduğun gibi kaL..
ama illa olmak istiosan dar bi siyah pantolon giyeceksin saçları biraz uzatıp düzleştireceksin.kulaklarını bi gözünü kapatacak şekilde öne getireceksin :D kaşa dudağa pearcing "züpee,far(var güya),phen(ben)...gibi saçma sapan kelimeler kullanacaksın alsana emocu oldun işte.. pehh :p

komedi ya :D

aha...bunnarıı okuu..tam bi emo olursunn..hahahahahaha
süper anlatmışsın vallaa :8:

Bukadar da saf olunmaz ki dedirtecek cinsten yorumlarınız.(bazılarınızın)
Buraya girip iyi kafa dağıtıyorum ya.
Hayır bari yazdıklarından çakmadınız birşey, nickinden çözmeye çalışsanız.
Emobesil yahu nicki.Hiçmi akıl yok mantık yok.
0-12 yaş sınırındamısınız anlamıyorum ki..
Gül, gül öldüm sayenizde.
Müteşekkirim.

resmen dalga gecmiş-geçiyo emolarla ,sizinle,forumla.:D.... konunun kapatılması gerekmez mi. . arkadas bidaha uğramamış zaten..

Son düzenleme:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri