Düşün Ki O Bu Konuyu Okuyacak !

---> Düşün Ki O Bu Konuyu Okuyacak!

Ne Gösteriş Yαpαrız görmemişler Gibi.. Ne de Övünürüz Sonradan Görmeler Gibi.. Biz Sαdece Şükrederiz Gerektiği Gibi. ;)

Senin sesini duymadan bir günüm güzel geçmiyor.İyiki hayatımdasın.

Yılışık pozisyonlar kılıbıklık felan , senden çok soğudum xD

Keske ne yapacagimi,ne yapmam gerektigini bilebilsem ama hersey o kadar karisik ve her secimimde uzulen biri oluyor ki..
1-2 yil oncesine donebilsek de kafam rahat olsa,secmek zorunda kalmasam biseyleri..

Kimse bilsin istemiyorum kalbimin kırıldığını. İşte bu yüzden herkesden gizlerim; yüzüm gülerken içimin ağladığını.

seviyorum seni ama neye yarar çünkü hayatımtan kaçıp gittin deniz bunu yazan adile

okuduğunu anlasa anlayacağım hadi yazayım içimi de rahatlatayım diyeceğim ne fayda,daha beni tanıyamamış ne acı........adanmış bir ömre daha tanıyamamak beni...ne büyük bir çelişki........:91::8:

Şaşırdım sadece..bekliyor muydum evet ama yinede şaşırdım demek o kadar kabullenmişim..Sonuç üzücü değil mi beklentinin altında..İnsanız işte var olana alışmak zaman almazken yok olana alışmak zaman alır..Ve zaman yaraları bir bir sararken içinden yemin edersin acıtamıyacak kimse diye...Sözler verirsin bir dahamı asla diye..Sona gelmek böyle bir şey demek ki...Zaman en büyük güç !!

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri