Düşün Ki O Bu Konuyu Okuyacak !

---> Düşün Ki O Bu Konuyu Okuyacak!

Ölüm korkusu neymiş nasılmış dün gece harbiden yaşadım. Allah kimseye yaşatmasın !

Öyle bir anda geldin ki hayatıma herşey değişti.O hiç birşey takmayan kız seni hergün kafasına takar oldu çalışırken her an aklıma gelişin gülümsememe sebep oluyor.Seni görmek için akşamları erkenden yatıp sabahları erken kalkar oldum sırf zaman hemen geçsinde sana kavuşabileyim diye her akşam yatağa başımı koyduğumda seni düşünüyorum bana gönderdiğin resmine bakıyorum yüzünün her ayrıntısını ezberledim.Her sabah güne senin mesajınla başlamak bana huzur veriyor az kaldı biliyorum yakında yanıma geliceksin ve ben sabırla beklemeye devam ediyorum.Mesafeler bize engel değil biliyorum..

Bazen insan sevdiklerini beyaz güvercin olarak görür..Sevmek için avuçlar. Mutluluğu gerekiyorsa onu bekleyenine doğru salı verir.. Özgür bırakır..Açtım avuçlarımı uç hadi beyaz güvercin..

Çocukça şeylerle insanları üzecegini sanan kişiler gerçekten komiksiniz saolun sizin sayenizde gülüyoruz..xD

Aslında dışarı çıkıcam,sen sana kızdım san diye öyle dedim. :pp

Helal olsun,kızdığımı bildiğin şeyleri yapmaya başlamışsın anında. Daha da soğut kendinden zaten.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri