Düşün Ki O Bu Konuyu Okuyacak !

---> Düşün Ki O Bu Konuyu Okuyacak!

hep yanımda kal gecemde ol diye ben yalvardım hep tanrıya sen diye

.......... <3..........................<3.................<3............<3

beni benle yaşaman lazım dilediğin zaman gidersin ama şunu biliyorum bi tanısan çok seversin:)

Benim onunla kurdugum hayalleri şimdi o başkasıyla kuruyoo..

Benim birtanelerim ,
Yillardir taniyorum sizi ; her zaman yanimda oldunuz , iyi gündede kötü gündede ...
Hep güldük eglendik . Kendi öz kardesimden ayirt etmedim sizi.
Yedigimiz içtigimiz ayri gitmedi ... Bir gün ayrilmak zorunda kalacagiz , hayat iste , ama o gün iste ben nasil dayanacagim bilmiyorum .
Belki aglarim , belki aglamam , belli etmem üzüldügümü belkide , bilemiyorum ama o gün kalbim o kadar aciyacakki , hep yasadiklarimizi hatirlayacagim , film seridi gibi gözümün önünden geçecek bunu biliyorum :)
Ins'Allah devam eder ömür boyu bu dostlugumuz , ins'Allah kimse ayirt edemez bizi . Sizleri çok seviyorum canlarim ♥ Allah sizi korusun :)

Burda baska kisilere :D

Özledim laaan sizi deliler anlasanizsa !!
Umarim sizde beni özlemissinizdir ♥
Tekrar çosariz umarim , manyakliklar yapariz :D
:110:
Offf görüsmemize 1 hafta kaldi ben nasil dayanacagim ya ;( ....

Aman BunaLdım Artık Hani Bir ÖyLe Bir BöyLe Madem ÖyLe Bundan Sonra Kafasına Göre !

SEN sözcükleri ölümsüz kılansın, SEN umudun SEN aşkın SEN özlemin SEN hayatın adısın, şimdi içimde çoğalttığım sesimle haykırıyorum hiç kimse sevdama senin kadar yakışmadı ve sevdam hiç kimseyi senin kadar YAŞATMADI...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri