Düşün Ki O Bu Konuyu Okuyacak !

---> Düşün Ki O Bu Konuyu Okuyacak!

aynı şarkıyı hiç ara vermeden peşpeşe dinlediğin oluyor mu?ya da ezbere bildiğin bir şiiri durup durup okuduğun?alıp başını gitmek istediğin oluyor mu bilmediğin bir şehre?bunaldığın oluyor mu hep aynı insanlarla aynı şeyleri konuşmaktan?eski bir dostunu daha sık özlüyor musun?ya da eski sevgilin geliyor mu aklına hala ve merak ediyor musun ne halde olduğunu?hala ümidin var mı güzel günlere dair?
sorulardan sıkıldın mı sen de?kendine yeni cevaplar arıyor musun?

AkLıma ÖyLe deSturSuz girme .. UygunSuz yakaLanıyorum Bazen ... :)

senın ıcın degıl kendım ıcın..
dusundukce komık gelıorsun bossun ..

Gıcıksın gıcık uykudan kaldırdın kendın yatıosn hehehehehhehe ne uykusu ya 3e kadar uyku gelmıokı

"Hayatı yaşamanın iki yolu var: Bir tanesi, kaderinin sorumluluğunu üstlenmek, kendi kararlarını kendi vermek ve uygulamak, avantaj ve dezavantajları, mutluluk ve mutsuzluğu kabul etmek; cesurca, dürüstçe, pazarlık etmeden, yüce gönüllülük ve tevazuyla. Diğeri ise, kaderini aramak: Ama insan onu ararken sadece gücünü, zamanını, hayallerini, doğru ve iyi anlamdaki körlüğünü, içgüdülerini değil, kendi değerini de kaybeder. Gittikçe yoksullaşır; yeni gelen daima önceden var olandan daha kötüdür."

Gözyaşımla Abdest Aldırdım Aşkımıza. Hadi Göm Yüreğine! Gelmişimize Geleceğimize El-Fatiha..

YıLdız gibi kayarım hayatından tek yapabildiğin. Dilek tutmak oLur.. :)

Dudağındaki Dudağımın İzini Hiç Bir Ruj'la Kapatamazsın

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri