Düşün Ki O Bu Konuyu Okuyacak !

---> Düşün Ki O Bu Konuyu Okuyacak!

Kim olduğunu bilmiyorum ama gece gibi çökerim üstüne; kessin.

Balım bak sana yazıyorum çünkü suan büyük ihtimalle müsait değilsin bakmazsın yazdıgım yerlere buraya yazayım silinip gitmesin..

**

Taşına toprağına kurban olduğum Türkiye. Yattığın uykudan; UYAN ! Sen uyurken evi barkı soydular..
Memleketten bi haber bir gençlik yetişti. Yetişiyor.

Önce özür dilerim çünkü ağladım.
Ezan okunuyordu, aklımdan çıkmayan şehitlere o an 7 tane daha eklendi.. Medyada yok gerçi ama oldu. Tuncelide.. Teröristlerin saldırısı sonucu (Polis Arabasına) " patlama " sonucu 7 şehit verdik.

En kötüsü " şehit haberleri almaya alısmıs " bir ülke olmaktır.. Nasıl dayanır bir anne? Bir babanın vatan sağolsun demesi nasıl cesaret nasıl erdem gerektirir biliyorlar mı? Hain pusuda öldükleri kabul edilmesi o kadar zor Şehitlerimiz varki..

Seçimde istediğim şey buzdolabı değil Kardeşimdir.

Yani uzun lafın kısası, hakediyorlar mı gerçekten durdukları yeri :/ (gene en yumusatılmıs haliyle yazıyorum kuzum, sonra sana tam icimden gecenleri yazacagım)

Onların oğulları nerede merak ediyorum?
Merakımın bir cevabı var, onların oğulları onların gözlerinin önünde.
Halk'ın oğulları tabutun içinde.. Onların cxanları acımıyor onların içi yanmıyor mu?
Gözleri bu kadar kör mü merak ediyorum balım..
İdrak edebilmeleri için kapılarına Türk Bayrağıyla üzeri örtülmüş tabut mu gelmesi gerekiyor?
Otobüs bekler gibi Tabut mu bekliyorlar bu adamlar binip gitmek için vatan yolunda !

Gördün mü bak? Ünlem işareti elimden kaçar kacmaz farkettim daha fazlasını yazmamam gerek. Çünkü benim kinim var ve bu konuda elinde olsun olmasın kin tutabilen biriyim ben. Kusur yada lütüf ne diyorsan de balım, yazarsam ağır olur.

. Şuan aşk durumları, sevgi durumları, sabahcı oldum kalkamıyorum lafları var gündemde birde balım. Onların tek sorunları bu çünkü. Onların tek sorunları bu çünkü; onların umurunda değil. Ve ne yazıkki onların umurunda olmamasının tek sebebi; vurdumduymaz olmaları, adam olmamaları ve o Şehit'lerin kendi ailelerinden cıkmamıs olmalarıdır. Onların kapısına gelmedi o tabut. Onlar kardeşlerini abilerini son kez görme acısıyla karşı karşıya kalmadılar.

İnan, Yapmayacaktım.. yazmayacaktım ama dayanmadım ondan yazdım. Zaten tam içimden geçenlerde değildi bunlar.. Yumuşatılmış halleri. (Bu arada kızım neredeyse unutuyordum; bordo klavyelilerde kayıplar su sıra..)

Ve şu " kırmızıyla yazma " sözüm hâlâ geçerli. Kan rengidir Kırmızı. Asil ama hüzünlü.

Kan onlardan aktığında?
Bayrağa ihtiyaç duyduklarında?
Bir anne ile baş başaka kaldıklarında ve kaçamadıklarında?
Güvendikleri arkasında bildikleri sırtlarını döndüklerinde?
Türk Bayrağına marşına kitaplardan resmi kaldırmak için can attıkları Atatürk'e muhtaç olduklarında?
Çok geç olmayacak mı..

Gelmedi mi herkesin Mustafa Kemal olma zamanı?

Son düzenleme:

Lanet Çıksın .. Senden Nefret Ediyorum .. Yazma Ya Yazma ...

Kime ne? Savunduğum değerler bunlar şimdi sen bana sus yazma. Yazarsan şöylesin böylesin mi diyeceksin?

Sen yastığa başını koyunca uyur gidersin, aşklı türlü hayallere dalarsın

Benim aklımda Şehit Ağacı kalır.

Başka bir savunan bul kendine ona sataş ya bana değil. Çünkü benim duydugum gerçekliği sen duymadın bu toprağa.

Ya sabır.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri