Duslerforum gazetesi - 23. baski (ramazan ozel)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Duslerforum gazetesi - 23. baski (ramazan ozel)

Emegine saglik :)
Etiket icin ayrica tesekkur ederim , hayirli ramazanlar :)

Biraz once iftara baklava aldim ama ucundan yedim unuttum cocuklar ustume gulduler. Yedikte sonra ablamla ikimiz goz goze gekdik ikimiz ayni anda aaaaaa diye bagirmissiz :) tv dekiler gibi oldu :) 13 aylik yegeim bile guldu ustume :)

Midene düşkünsün anlaşılan. :) İşin zor.

dünnn cok yorgundumm o sebeptennn geç kalmıstımmm :D gençlerrr bu davulcuu ilerdeee bahşişşş isterrr haberınızz olaa :D
[MENTION=154200]Director23[/MENTION] ooo sizin ekipp hızlıı davul zurnaa takılıyolarr :D:D

haaa bu aradaa dıkkat ettım kubıı sana ne olmuss oylee çekmişsinnnn :D hehehehhe hades tam isabett olmusss :D

tesekkurler begendımmm güzeldiii :D

Emegine saglik :)
Etiket icin ayrica tesekkur ederim , hayirli ramazanlar :)
Rica ederim canim

Midene düşkünsün anlaşılan. :) İşin zor.

Yoo degilim. Cocuklar baklavanin basina toplaninca kirintilari dokulmesin dedim agzima ativrrdim :) normalde oyle cok duskun degilim :)

dünnn cok yorgundumm o sebeptennn geç kalmıstımmm :D gençlerrr bu davulcuu ilerdeee bahşişşş isterrr haberınızz olaa :D
[MENTION=154200]Director23[/MENTION] ooo sizin ekipp hızlıı davul zurnaa takılıyolarr :D:D

haaa bu aradaa dıkkat ettım kubıı sana ne olmuss oylee çekmişsinnnn :D hehehehhe hades tam isabett olmusss :D

tesekkurler begendımmm güzeldiii :D
Ya onlari oylesine rastgele yerlestirdim.isimleri [MENTION=151147]CaSPeR35[/MENTION] i yazmamisim.etiketlememisskm ama o resimler uzerine capser diye yazmistim :)
Temebl seni bu gecede uyuya kalma :) uyandir milleti

ihtiyarın ipiyle kuyuya inilmez :)

:)

[MENTION=152507]Stinko[/MENTION] bu gece muhteşem bir performans bekliyorum senden. ''papiçulo''

Güzeldi valla eline sağlık Teşekkürler :D topçumuymuşum ben :D ilk defa gördüm acemiydim bildiğim bi top var oda futbol topu :D :p

[MENTION=152507]Stinko[/MENTION] bu gece muhteşem bir performans bekliyorum senden. ''papiçulo''

:) acmi kaldin?

Güzeldi valla eline sağlık Teşekkürler :D topçumuymuşum ben :D ilk defa gördüm acemiydim bildiğim bi top var oda futbol topu :D :p

:) neyse nirdahaki sefere daha iyisini yaparsin :)
?

tesekkurler ablacim :)
Rica ederim canim

Sağol Ablam davetin için :R
Güzel olmuş +
Tsk ederim ")
Suan goremıom ama bı ara pcden bakıcam
Tamam :)
sağoll canımm Ç:D
Bise defil

Begenmenize sevindim...

senin bana önyargın var ben napıyım.

ağladım zamanında çook ağladım kardeş..

Süper Olmuş Ya Ellerine Emeğine Sağlık +2 rep :R

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri