DüşlerForum' da Kimi Nasıl Bilirsiniz ?

M€L!S;176785' Alıntı:
aLias jnm yanlız duşuosun bnm hakkmdaa bn snı sewmezzlk etmıorum ;) MeL!S: beni sevmediğini biliyorum.bense onu sevmek ya da sevmemek gibi hiç bi duygu hissetmiyorum bile.çünkü önyargılı bi insan deilim.tanımadığım biri için olumsuz düşünmem haksızlık olurdu! sonucta herkes beni sevmek zorunda diil.bende herkesi sevmek zorunda diilim.saygı duyarım bu tamaamenn yanLışştrr bunu okudqm ıçn üzgn :(

JeLißon : Çok TatLı SeveceN Forumun Şekeri benimde öLe YorumLarının uçukLuğuYLa herKeze KenDini SevdireßiLen bi tarZı var oLduğunu Düşünüyorum...SeNide seviYorum Şekerr.

DaNGeR : Enştemsnn sn bnmm ;) jnmsn yany ;) her zmn arkamdasın ;) ben enışte buna derım ;) arada olaylar oldy ama :) gneede enştemii çhok sefıorumm :p

@sLı : asLıjımıı çhok seferım ben :p jnm o bnm yhaa :D:D
ÇöL_ÇiÇeği : Her zaman GörüşLerinin faRkLıLıKLarının Doğru oLduğunu isPatLaDı yorumLarı,bakış açısı her zaMan süper di...!onuda seviyorummm...!

Derin : çok TatLı ve Çok güzeL sadece bu Kadar onuda seviyorum...!

crazy_GirL : çhok kıyak bır kızz :D

yaprak : sempaTik bi Kızz !!!

meLek35 : Yeni geLdi heraLde FazLa bişey ßiLmiyorum...!

schatzi : aŞık
DeLY_JoJUK : gonyalı deli komedi bi kişiliğe sahip bide çok ısrarcıı

©CyßérťﻦяK : forumdan gördüm kadarıyla uyumlu sıcak biri.. videoları çok güsel
HeLin : heLnjmm jnmsn snde bnmm ;) snide ççokk sefıorummm....!!! ;)
aLias: forumda sewdkLerm arkadaşLarımdansın ayrcaaa çhok şekersnn ;) snı çhok sewıorum ;) buda böle ;);)
:D:D

---**** bu kızLar süper işte.. heLin JeLip0n aLias asLı...crazy girL..!! DeriN çöL çiceğii :D bu kdrr ;);) :101: bu kızlar çhok kıyak ;) :) szıı seferm bn :D

DUN BIRSEYE DIKKAT ETTIM YORUMLARDA SIZLE PAYLASAYIM DEDIM USTTEKI YORUM MELISIN YORUMU DAHA DORUSU O OLE DIO:)

SüPer ßir koNuya değinmişSin TeŞEkkürLer Çok GüzeL bi konu her zaMANki gibi ustalığını KonuŞturmuŞsun...!

aLias : GüzeL konuLu Süper aRKadaŞım benim YorumLarı HerZaMan beni etKiLEdi Ve bu koNudaDa baŞka bi etki içine girdim...SaoL ;)kısa zamanda aLıştım ona...!

MeL!S : ßitaNeM enişTesiYim KendisiNin :p Vede bu oLaydaN çoK muTLuyummm;)ßaZeN taRtışTığımız oLdu ama Yine de SeViyorum onu ßen...

JeLißon : Çok TatLı SeveceN Forumun Şekeri benimde öLe;) YorumLarının uçukLuğuYLa herKeze KenDini SevdireßiLen bi tarZı var oLduğunu Düşünüyorum...SeNide seviYorum Şekerr.

@sLı : Muhabbetim oLmadı 1 kaç konuda karşı karşıya geLdim ama inanıyorumki süper bir kişiliğe ve dostluğa saHip bir insandır.!!!onuda seviyorum..!

ÇöL_ÇiÇeği : Her zaman GörüşLerinin faRkLıLıKLarının Doğru oLduğunu isPatLaDı yorumLarı,bakış açısı her zaMan süper di...!onuda seviyorummm...!

Derin : çok TatLı ve Çok güzeL ;) sadece bu Kadar onuda seviyorum...!

crazy_GirL : ßiricik YeNGeMM;);)

yaprak : sempaTik bi Kızz !!!

cemre_45 : Sevecenn...!

SißeL : saBah Gazetesi :p

meLek35 : Yeni geLdi heraLde FazLa bişey ßiLmiyorum...!

crazy_eda : Hoşş etkiLeyici YorumLarı var ßaZı YerLerde...!

schatzi : aŞık :eek:

RaİnMaN : çok süper bi kişiliği var cana yakın ama son güNLerde ßazı oLayLardan sonra Değişmeye uğramışTı...ßu oNa Hiç YaKıŞmıYO EsKi Rainman oLsa KenDisi için eN Doğru oLanı yapar...

AğLamaz : FarKLı biŞEy ÇözeMEdim bende alias ın dediği Gibi..:D

tyLér : Cana Yakın sohbeti iyi oLan bi arkadaşım !!

susKun_efsane : herkezin oLduğu Gibi benimde üstadım eyv. üstad ;)

Harbicocuk : pek muhabbetim yok ama düşlerforumdaysa doğru yoLdadır buna eminim ;)

Rapor : ex adMin ^^

LinKin_park : FaRKLı yaPı ^^

Dee_Mask : ex CaN&SeL 'li:p

$owaLyé : sÜPeR KonuLarı oLan aRKaŞımız Şu anda AraMızDa oLMasa ßiLe AÇTığı KoNuLar SürMEkTe...!

siyah544 : ReaL den TaNıdıĞım sohbeti Kendisi GüzeL inSaN Şu aNDa isTaNßuLda oLsa ßiLe ForuMda Ve MSn de ßeraßerizzz!;)uzak tutMa arayı gökHaNN...

DeLY_JoJUK : adı üstünde Deliii:D:D

dieseL
: Muhabbetim FazLa Yok aMa DüşünCeLeri güZELll Yaptığı YorumLardan bu ßeLLi oLuyo...

©CyßérťﻦяK : :D ex Gm Muhabbetimiz Yeni Ama Kısa ßir süRede aLıŞTım oNa YaptıĞı VideO ÇaLıŞMaLArı sÜPerrr...;)

CraZY_JuNior
: KardeşiM ßeNim ßunun üsTüne ßi sÖz YokTur heraLde...ÇıLgın heriFFF:eek:

ÖzKaN : Hayata ßaKış aÇısınDaN HayaTa ßaKMasıNı Hayatı kenDi YöNüne ÇEvirMeYi iyi ßiLen ßir aRKadaŞım...!

UnutTuKLarım VarSa özür DiLerim unutMaMAk için Çok Çaba haRCaDım...!

BUDA DANGERIN YORUMU DANGER MELISDEN DAHA ONCE YORUM YAZDI AMA BAKIYORUMKI DANGERIN YORUMUNDA OKUDUKLARIM MELISIN YORUMUNDADA VAR BAK MELIS ABICIM KENDIN OL BIRAZ SENIN BEYNIN DUSUNCELERIN YOKMUDA SEN BASKALARININ DUSUNCELERINI CALIOSUN BU SANA SON UYARIM BIDAHA AYNI SEYI GORMEK ISTEMIYORUM + KONULARI OKUMADAN IZLEMEDEN YORUM YAPIORSUN MSJ SAYINI YUKSELTCEM DIE OLE KIRLILIK YAPMA BIZ SANA VERIRIZ MSJ SAYISI !!!!

BUYRUN GOSTEREYIMDE ARADAKI BENZERLIKLERI:)

MESELA: ÇöL_ÇiÇeği : Her zaman GörüşLerinin faRkLıLıKLarının Doğru oLduğunu isPatLaDı yorumLarı,bakış açısı her zaMan süper di...!onuda seviyorummm...!****<DANGERDAN ALINTI MELIS TARAFINDAN:)

ORNEK 2: Derin : çok TatLı ve Çok güzeL sadece bu Kadar onuda seviyorum...!********<BUDA DANGERIN YORUMU :)AMA MELISDEDE YAZIYOR

SON ORNEK: yaprak : sempaTik bi Kızz !!! VE meLek35 : Yeni geLdi heraLde FazLa bişey ßiLmiyorum...!****<BUNLARDA DANGERDAN ALINMIS

MELIS BU YAZIMI DIKKATE AL BURDA DANGERDA FARKETMISTIR AMA SENI KIRMAMAK ICIN BISI DEMEMISTIR AMA BEN DIYORUM BURDA BASKALARININ DUSUNCELERINLE YORUMLARINLA MSJ SAYINI ARTTIRMAYA CALISMA BUTUN O MESAJLARINI SILERIM KENDIN OL BIRAZ SON UYARIDIR BU !!! BU BOLUMUDE BOLE KIRLETMEK ISTEMEZDIM AMA BU BOLUMDE OLDUGU ICIN OLAY BURDA OLMASINI UYGUN GORDUM

tskler falla bu kadar ilgi göstermenize çok mutlu oldum benm için yorum yapan herkesede çok tskler ;)

DaNGer: forum da çabuk ısındığım ç0ok sevdiğim ,çok iyi super birisi :)

AgLamaz: ilginç birisi ,bazen uzaylıı olduğunu düşünüyorum :D seni de ç0ok seviyorum :)

©CyßérťﻦяK: ßitane , şeker gibi insan :D canımm beniim :D

Dely_JoJuk: pis gıCık deli:D:D kafa ma odun vurduu, saçımı başımı yolduu:D:D

çöl çiçeği: hayranınım yhaff :D D:) [ çok güsel,çok sıcak kanlı biri ]

MeL!S: deli dolu çok şeker ..benm kafamdan :D seni de seviyorum jnm :):D

@sL!: bana göre ii anlaşıyoruzz..çok güzel şirin birisi:)

aLias: kısa zaman da kendi herkese sevdirmeyi başardı.. seviyorum bu kızı:)

helins_s: bu kız da melis gibi deli doluu cnm benm :D

Derin: çok şirin birisi:) ..beşiktaşlı :D

Rainman: İdolümsün :D

schatzi: Cesur adın da bi sözlüsü vardı :D

dieseL: Anqara lı bi gıcık :D ama iyi birisi :)

Spy: kimseyi tanımayan yeni bir üye :D

ve OzKan: iyi ki varsın yaf :) seni seviyoruz :D

Ehuehu ArkadasLar Tüm ÜyeLerimiz Bizim İcin Cok degerLidir Birini Yazıp birini yazmasak olmayacak. Tüm üyeLeri hemen hemen coqunu tanıdıgım kadar tanıdım hepinizi Seviyorum Hepinize İyi egLenceLer

Konuyu Dagıtmasanız Sevinirim Tüm MsjLarı Okudum Gereksiz Msj Cok !

melis:kuzum beni unutmuş:( ama olsun ondn başlıyayım bn onu çookk sewiorum çok şeker bıcır bıcır bi kız
çöl çiçeği:forumda çok sewdiğim insanlardan biri.açtığı konular,yaptığı yorumlar çok güsel.hep birlikte oluruz inş.

kışgüneşi:gülsümün kankası:p yaptığı yorumlarla fln tanıdığıma göre çok ii birisi;)
alias:sıkı takipçinim janım:Daçtığı konular harika tam kafa kız:p
aslı:özellikle awatarlarını we imzalarını kıskanıorum hee ona göree:pşeker kız yhaa
jelibon::Djelibon kadr şeker bi üye
Crayz_girl ve CraZY_JuNior:forumumuzun çiftlerinden.ayrı değerlendirmek istemedim çnkü onlar bi bütün.hep mutlu olun janlarım bnm Allah ayırmasın sizi
dangerbi ara bozuştuk gibi olsada sewdiğim bi üyedir forumumuzun karizmalarından;)
tyLér:çok samimi üyelerdn biri bu kdr diyebilirim anca:D
DeLY_JoJUK:ne diyebilirim ki tam bir deli :p:p
©CyßérťﻦяK :forumun karizma üyelerindn biri çok ii bi insn herşeyin en iisini hakedio bnce;)
vee geldik özkana:böle bi site açtığın için binlerce kez tşkkür edrim bu arada snnde hakkını yemeyelim yhaa çok karizmasın.

walla arkdaşlar bu kdr diyebilirim zmnla birbirimizi daha ii tanıcağımızı düşünüom we hepinizi çoookk sewiorum
[/COLOR][/COLOR]

Son düzenleme:
demek gıcık he :D vay uyus sorarim ben sana :D ama iyi biriymisim yeter bu bana cok biLe :p

ayrca ekLemek istorumm : darK duman : kuzjmsnn jnmmsn snaa herr birr şeyımı anlattm ;)
dieseL : tam kafamdansın :D

bütün arkadaslara yorumları için tek tek teşekkür ederim güzel bi aile düşlerforum inş. hep böyle kalıcaz...;)

jeliponum bende senin hayranınım janım :D:D:D

bu aralar hernekadar sık sık giremesemde foruma hep aklımdasınız.biraz sorunlarım var.ama geçicek hepsi.en berbat günümde bile burda güldüğüm için hepinizi çok seviyorum.kardeşler arasında tartışmalarda olur kavgalarda herzaman içlerinde sevgi vardır dimi.tartışsakta ağlasamda gülsemde hepinizi çok çok seviyorum...

DaNGer: forum da çabuk ısındığım ç0ok sevdiğim ,çok iyi super birisi :)

AgLamaz: ilginç birisi ,bazen uzaylıı olduğunu düşünüyorum :D seni de ç0ok seviyorum :)

©CyßérťﻦяK: ßitane , şeker gibi insan :D canımm beniim :D

Dely_JoJuk: pis gıCık deli:D:D kafa ma odun vurduu, saçımı başımı yolduu:D:D

çöl çiçeği: hayranınım yhaff :D D:) [ çok güsel,çok sıcak kanlı biri ]

MeL!S: deli dolu çok şeker ..benm kafamdan :D seni de seviyorum jnm :):D

@sL!: bana göre ii anlaşıyoruzz..çok güzel şirin birisi:)

aLias: kısa zaman da kendi herkese sevdirmeyi başardı.. seviyorum bu kızı:)

helins_s: bu kız da melis gibi deli doluu cnm benm :D

Derin: çok şirin birisi:) ..beşiktaşlı :D

Rainman: İdolümsün :D

schatzi: Cesur adın da bi sözlüsü vardı :D

dieseL: Anqara lı bi gıcık :D ama iyi birisi :)

Spy: kimseyi tanımayan yeni bir üye :D

ve OzKan: iyi ki varsın yaf :) seni seviyoruz :D

SAOL CANIM =)))

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri