DiReNiS

---> DiReNiS

ç0k 0kunası ßi yazı 0lmuş haTice aßla tsk edeRim ßende seNi pek tanımı0dum ama az ç0k tahminleRime uyan ßiriymişin sEni tanıdııma çok çok memnuun oldum :)

---> DiReNiS

ben şaşırdım valla. lise hayatında pek uçuk kaçık biriyim dizelerini okurken sonunda mutlaka 'şaka şaka' yazacağını düşündüm bi an :) bir anda değişmen kendini evreni sorgulaman gerçekten çok güzel birşey. seni tanımak güzeldi arkadaşım ;)

---> DiReNiS

çok güzel tanıtmışsın kendini sıkılmadım hiç okurken:)umarım hep mutlu olursun...

---> DiReNiS

Seni tanımak güzel bir duyguydu Hatice :)

Sayfan güzel olmuş eline sağlık...

Ayrıca ben iğnelerden korkuyorum hemşire desen biR o kadar sevmiyom hemşireleri:p

Ama seni seviyoruz arkadaşım. Açıkçası senden korktum sonuçta sen de hemşiresin:p

---> DiReNiS

tşk.ler adacım.......

tşk.ler september.....

tşk.ler ıch... de ben yeni değilimki canım :)

prens ..korkma ben bebek yoğun bakım hemşiresiyim.. :)

saol arkadaşım bende seni çok seviyorm..

---> DiReNiS

Sizi tanımak gerçekten çok güzeldi özellikle önce alkolik vurdumduymaz olup sonra doğru yolu bulmanız takdire şayandı..darısı başta kendim olmak üzere ihtiyacı olan herkesin başına :)
Konu İçin Ellerinize Sağlık..Teşekkürler..

---> DiReNiS

Amin...

Vakit ayırıp okuduğunuz ve de yorum yaptığınız için ben tşk.ederim... :)

---> DiReNiS

Benim Metalciliği bilen Metalcilere lafım yok mübarek...:)

Benim lafım metalciyim! diyen,ama olmaya çalıştığı şey hakkında pek bilgisi olmayan,sırf orda burda gördü diye metalciyim!diyebilen tiplere :)

---> DiReNiS

sizi tanımak gerçekten guzeldı;)
bnce dogru yolu hıc kaybetmeiştiniz sadece aslınıza bıraz geç dondunuz;)
ve okudugunz kıtaplar ve yasadıklarnız sıze tecrubeler kazandırmıs bnce ıyı kı yaşamışsınz hata yapmadan ögrenılmıyor ne yazık kı
neyse tekrardan memnun oldum sızı tanımak guzeldı:)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri