DF Son Dakika Saçmalıkları - Rock Soul

---> DF Son Dakika Saçmalıkları - Rock Soul

:)

-> Hem çağdaş hem dindar nesil yetiştirmek için harekete geçen Diyanet İşleri, tüm imamlara zorunlu tango dersi getirdi...

-> İdris Naim Şahin "Dindar nesil" projesinden 3 Kasım 2002 ve sonrasında doğanların faydalanabileceğini açıkladı...

-> Hükümetten açıklama: "İstihbaratta en başarılı iktidar biziz. 10,000m2 MİT binası yaptık, bütün ajanlara tablet pc dağıttık..."

-> İstanbul BB - Karabükspor maçı öncesinde karaborsa bilet satışı yapmaya çalıştıkları belirlenen 3 kişi gözaltına alınarak Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine götürüldü...

Yapılan paylaşımların bir çoğu alıntıdır zaten, maksat bilgilendirme, eğlence vs. Bişey saklamıyoruz yani.

-> İsviçreli bilim adamları, Cnbc-e'yi okurken ilk 4 harfi İngilizce okuyup 5. harfi Türkçe okumamıza sebep olan geni buldu...

-> Sevgililer günü, bayram namazı saatleri: İstanbul 06:58, Ankara 06:35, İzmir: 07:08...

-> Whitney Houston'un ölümüne ilişkin açıklama yayınlayan Saadet Partisi'nden yeni açıklama: "Metallica çok bozdu..."

-> Kandil, yılbaşı derken yanlışlıkla sevgililer günü mesajını da çoklu gönderen E.T'ye eniştesinden olumlu yanıt: "Ben de sana karşı boş değilim..."

-> 14 Şubat'ı yalnız geçireceği artık kesinleşen Gökmen Kısacık(26), cebinde kalacak olan yüklü meblağ ile kooperatife girmeye hazırlanıyor...

-> Guns N' Roses 'November Rain' solosunu çalışmak için gitarı eline alan genç, 'Sevdan Bir Ateş' akorlarıyla moral buldu...

-> Patara antik kentinde sürdürülen arkeolojik kazı çalışmalarında, M.Ö. 3000 yılına ait, içlerinde Facebook'ta paylaşmalık sözlerin de olduğu çok güzel yazıtlara rastlandı...

-> 14 Şubat'ta sevgilisini eve davet etmeyi düşünen genç, içlik koleksiyonunu Kızılay'a bağışladı...

-> Hiçbir hastalığa iyi gelmediği gerekçesiyle halk tarafından yüz üstü bırakılan yaban otuna Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı sahip çıktı...

-> Tinercilerle Cuma Namazı kılan Başbakan'ın bu sefer de ne anlatmak istediği anlaşılamadı...

-> Yasadışı ıslık çalan protestoculara polis leblebi tozuyla müdahale etti...

-> Facebook yönetimi, bugün 'Whitney Houston - I will always love you' videosunu paylaşan ilk 10.000 kişiye Iphone 4s hediye edeceğini açıkladı...

-> Osasuna'nın Barcelona karşısında aldığı galibiyet, Yozgat Belediyesi önünde toplanan kalabalık tarafından coşkuyla kutlandı...

-> Şike soruşturması kapsamında üstü aranan Menemenspor başkanı Hayrettin Tükenmez, cebinden çıkan 2 liralık iddaa kuponu sonrası kendi haline bırakıldı...

-> Menemenspor resmi kulüp mağazası Menemenium, son hamlesi olan "Kapatıyoruz!"dan da umduğunu bulamadı...

-> Annesi odasına giren genç ve bilgisayarında açtığı google sekmesi arasındaki karşılıklı anlamsız bakışma sürüyor...

-> İlerleyen teknolojiye rağmen hala "maç kasetleri"nin nereden bulunduğu sorusu gizemini koruyor...

-> Adalet Bakanlığı, uzun süredir gündemi meşgul eden Şike Davası'nın 3-5 duruşma içinde sonuçlanmaması halinde sonucun karşılıklı penaltı atışlarıyla belirleneceğini açıkladı...

-> Devlet Bahçeli: "1453'ün rakamları toplamı... şaka lan şaka... Güzel film..."

-> Mahsun Kırmızıgül'ün verdiği mesajlardan henüz hiçbirini almayan aşiretler UNESCO tarafından "Dünya Mirasları" listesine alınıyor...

-> Sibirya soğuklarının Türkiye'yi etkisi altına almasıyla tüm yurtta hava sıcaklığı ortalama 4 derece arttı...

-> Hukuk devleti ilkesini zedelemek istemeyen Ak Parti yönetimi, ilerleyen dönemde bu sistemden tamamen çıkmanın hesaplarını yapıyor...

-> 'Öğrencisini taciz eden kadın öğretmen' haberini okuyan bir liseli daha banyonun yolunu tuttu...

-> Menemenspor santraforu tarafından, "daha iyi biliyorsan çık sen oyna" denilen taraftar dördüncü maçında da rakip fileleri havalandırdı...

-> Ali Ağaoğlu: "Gün gelecek, 10. katına bahçe yapmadığım her daire için bana küfür edeceksiniz!"

-> Ofiste çalışıyo görünmek için kendi kendine sayılar fısıldayan elemanın ekranında 'canlı şike davası' var...

-> Kızarkadaşıyla bedava mesajlasmak için 4000 TL'ye iki adet akıllı telefon alan genç, 50 kuruşluk mesajı bedava gönderebilmenin mutluluğunu yaşıyor...

-> Fenerbahçeli yöneticiler, Eskişehirspor deplasmanı öncesi tüm telefonlarını kapattı...

-> 20'li yaşlarını "Carpe diem", "zengin ol ya da öl" gibi felsefelerle geçiren T.Z (29), şimdilerde "her şeyin başı sağlık" parolasıyla KPSS'ye hazırlanıyor...

-> "O kadroyu ben de şampiyon yaparım" sözleriyle kendine olan güvenini dile getiren Burak Tan (21), göz kulak olması için iki saatliğine kendisine emanet edilen yeğeni Arda Tan'ın (6) ilçe karakolunda olduğunu öğrenince göz yaşlarına hakim olamadı...

-> Avrupa Ligi'nden yine elenen Trabzonspor, Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibini bekliyor..

-> Otobüse binen güzel kıza, 'ben bidaha ki durakta ineceğim' deyip yer veren genç, 4 durak önce inmenin pişmanlığını yaşıyor...

-> Üst üste yedi kez e-devlet şifresini unutup sekizinci kez postaneye başvuran Muharrem Erselik vatandaşlıktan çıkarıldı...

-> Girişimci 3 üniversite öğrencisinin kurduğu bir şirket daha kartvizit bastırmaktan öteye gidemedi...

-> Doğalgaz faturasını ödemek yerine iddaa oynayan 3 üniversite öğrencisi, hipotermi hakkında hiçbir şey bilmediklerini Saat 23 sularında öğrendiler...

-> Torunlarının doğum tarihleri ile loto oynayan emekli yine 1 bildi...

-> Altı farklı dilde "Burası çok gürültülü daha sessiz bir yere gidelim mi?" diyebilen genç, erasmus için gün sayıyor..

-> UEFA, Yıldırım Demirören'in TFF başkanı seçilmesi halinde, Türkiye'ye yönelik başka bir yaptırıma gerek kalmayabileceğini açıkladı...

-> Eve gelen bütün tamircileri gözetme görevi verilen evin tek oğlu, ilk insansı robotunu bugün basına tanıttı...

-> Arkadaşının askere uğurlama töreninde arabanın penceresine oturan A. F, erkekliğe ilk adımı attı...

-> 'Öğrencisini taciz eden kadın öğretmen' haberini okuyan bir liseli daha banyonun yolunu tuttu...

-> Menemenspor santraforu tarafından, "daha iyi biliyorsan çık sen oyna" denilen taraftar dördüncü maçında da rakip fileleri havalandırdı...

-> Ali Ağaoğlu: "Gün gelecek, 10. katına bahçe yapmadığım her daire için bana küfür edeceksiniz!"

-> Ofiste çalışıyo görünmek için kendi kendine sayılar fısıldayan elemanın ekranında 'canlı şike davası' var...

-> Kızarkadaşıyla bedava mesajlasmak için 4000 TL'ye iki adet akıllı telefon alan genç, 50 kuruşluk mesajı bedava gönderebilmenin mutluluğunu yaşıyor...

-> Fenerbahçeli yöneticiler, Eskişehirspor deplasmanı öncesi tüm telefonlarını kapattı...

-> 20'li yaşlarını "Carpe diem", "zengin ol ya da öl" gibi felsefelerle geçiren T.Z (29), şimdilerde "her şeyin başı sağlık" parolasıyla KPSS'ye hazırlanıyor...

-> "O kadroyu ben de şampiyon yaparım" sözleriyle kendine olan güvenini dile getiren Burak Tan (21), göz kulak olması için iki saatliğine kendisine emanet edilen yeğeni Arda Tan'ın (6) ilçe karakolunda olduğunu öğrenince göz yaşlarına hakim olamadı...

-> Avrupa Ligi'nden yine elenen Trabzonspor, Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibini bekliyor..

-> Otobüse binen güzel kıza, 'ben bidaha ki durakta ineceğim' deyip yer veren genç, 4 durak önce inmenin pişmanlığını yaşıyor...

-> Üst üste yedi kez e-devlet şifresini unutup sekizinci kez postaneye başvuran Muharrem Erselik vatandaşlıktan çıkarıldı...

-> Girişimci 3 üniversite öğrencisinin kurduğu bir şirket daha kartvizit bastırmaktan öteye gidemedi...

-> Doğalgaz faturasını ödemek yerine iddaa oynayan 3 üniversite öğrencisi, hipotermi hakkında hiçbir şey bilmediklerini Saat 23 sularında öğrendiler...

-> Torunlarının doğum tarihleri ile loto oynayan emekli yine 1 bildi...

-> Altı farklı dilde "Burası çok gürültülü daha sessiz bir yere gidelim mi?" diyebilen genç, erasmus için gün sayıyor..

-> UEFA, Yıldırım Demirören'in TFF başkanı seçilmesi halinde, Türkiye'ye yönelik başka bir yaptırıma gerek kalmayabileceğini açıkladı...

-> Eve gelen bütün tamircileri gözetme görevi verilen evin tek oğlu, ilk insansı robotunu bugün basına tanıttı...

-> Arkadaşının askere uğurlama töreninde arabanın penceresine oturan A. F, erkekliğe ilk adımı attı...

-> Facebook'ta memleketini "London, UK" olarak değiştiren Simge Gülyüz'e (21), Tunceli Çemişgezek İlçe Nüfus Müdürlüğü'nden tekzip şoku...

-> Menemenspor'un yırtıcı forveti adaptasyon sürecini atlatamamasının ardından doğal ortamına serbest bırakıldı..

-> Leverkusen maçında 5 gol birden atan Messi, Türkiye'de bu hafta da ********liği kimseye kaptırmadı...

-> 6 yıl stajyerlikten sonra kadroya alınan reklam yazarı İletişim Fakültesi öğrencileri için umut kaynağı oldu...

-> Sibel Can'ın 9 yılda 182 kilo verdiğinin tespit edilmesi üzerine ortalıkta ikinci bir Sibel Can olabileceği ihtimali sosyetede panik yarattı...

-> Tüm derslerde angry birds oynayan liseli genç fizik sınavından 90 almayı başardı...

-> Ajandaların dershane defteri olarak kullanılmasının 23. Yıldönümü Türkiye Kırtasiyeciler Birligi tarafından törenlerle kutlandı...

-> Menemenspor taraftarından anlamlı pankart:"Bizler pek inanmadık siz de inanmayın..."

-> Kariyerinin en parlak günlerini yaşayan şarkıcı Dilber Ay, katıldığı bir televizyon programında, Flash TV'deki cezaevi günlerini anlatırken göz yaşlarına hakim olamadı...

-> Balyoz davası kapsamında Başbakanın arabada mahsur kalmasına neden olan şeker hastalığı, Sağlık Bakanlığı tarafından açığa alındı...

-> Artvin'in yerel gazetesi Artses tarafından düzenlenen "dünyada yılın futbolcusu" anketinde birinci seçilen Messi bu sene de ödülünü almaya gelmedi...

-> Önüne konan piyanoyu çalmayıp ısırmaya çalışan M.G(4)'nin, dahi olabileceği yönündeki son umutlar da tükenmek üzere...

-> Türk Lirası'nın yeni simgesinde şu ana kadar 7 soykırım simgesi, 3 dine hakaret ve 1 tane de illuminati sembolü bulundu. Araştırmalar derinleştirilerek sürüyor...

-> Üst üste üçüncü maçında da yazı-tura atışını kazanan Menemenspor'da yönetim, futbolcuları rehavete kapılmamaları konusunda uyardı...

-> Durağa gelmeden önce düğmeye bastığını iddia eden yaşlı teyze ile şoför arasında ipler kopma noktasına geldi...

-> Şike yapıp gündeme gelmek isteyen Menemenspor Başkanı, rakip takımı ödeme konusunda kredi kartına 12 taksitle ikna etmeye çalışıyor...

-> Mustafa Keser ve mendili yeni albüm hazırlıklarına başladı...

-> 2012 ilkbahar-yaz sezonunun ilk sinek kafilesi Kapıkule sınır kapısından yurda giriş yaptı...

-> Derbideki kötü futboldan sonra konuşan aykut kocaman: " Volkan'ın sakalının yokluğunu fazlasıyla hissettik.."

-> Adapazarı'ndan İstanbul Taksim'e eğlenmek ve kız tavlama umutlarıyla gelen 3 genç daha ıslak hamburgerlerini yiyerek geri döndü...

-> Hani böyle "-nı -nı -nını -nını" diye başlayan şarkı yine hatırlanamadı...

-> Türk hükümeti ile ilişkileri düzeltmeyi hedefleyen Suriye, jest olarak iki Türk gazeteciyi tutukladı...

-> Yeteneksizsiniz programının bitmesiyle beraber animatörler tatil beldelerine göç etmeye başladılar...

-> İstediği sorudan başlama izni alan Emir Acar (14), tercihini yine 1. sorudan yana kullandı...

-> Menemenspor'da sakat ve cezalı oyuncuların fazlalığı teknik heyeti dahi düşündürmüyor...

-> Türkiye Milli Pediatri Derneği'nden samimi açıklama: "Niye milli, onu biz de bilmiyoruz..."

-> TV kumandasının pili aylar önce biten üşengeç genç, Eskrim Millî Takımı kadrosuna çağırıldı...

-> Otobüsteki tek boş yere oturan kızın, ayaktaki arkadaşına "çantanı ver, versene çantanı, çantanı ver..." ısrarı dur durak bilmeden sürüyor....

Beşiktaş taraftarları FEDA tişörtlerinden sonra FENA, CEZA, CEFA ve UEFA tişörtlerini baskıya gönderdi.

"Bana ırkçılık yapanı öldürürüm" diyen Balotelli'ye Emre cevap verdi; "hani diyeceğimden değil de, Eti Negro desem kızarmısın?"

Yıldırım Demirören: "UEFA dediğin İsviçre’de bir dernek ceza falan veremez, bunlar basının uydurması..."

Lionel Messi; "Emre, La Liga'ya gelir gelmez bana Pis Uzaylı dedi."

Lazio'dan açıklama: "28 Mayıs'tan beri yaşanan bu süreç..."

Lazio'dan sert çıkış : Vatikan ve Papa Lazio'yu ele geçirmeye çalışıyor. Son kaleyiz biz.

Milan Başkanı Galliani: "Bu ateş üfleyerek sönmez."

Volkan: "Gazeteci bana akşam içelim mi dedi. Ben de tamam akşam seni evden aldırırım dedim. Hepsi bu."

AYKUT hocadan KOCAMAN açıklama: "Bienvenu'yu FM'de takip ettim orada baya gelişiyordu bizde neden böyle oldu anlayamadım."

Melih Gümüşbıçak: "Rüştü, milli takım kariyerinde tam 142 kere ofsayt beklemiş, malesef bunların 63'ü kalemizde gol olarak sonuçlanmış."

Dirk Kuyt'ın "Kazanabildiğimiz kadar kupa kazanmak istiyorum" sözüne tercüman Samet cevap verdi; "Kazanmayı bilmem de kutlaması garanti."

:11:

-> Türk Dışişleri Bakanlığından, Kenya Müsteşarına Jest: "Sen kapat, biz seni ararız..."

> Profesyonel fotoğraf makinesi alan F.İ(19), soluğu kentin en eski ayakkabı tamircisinde aldı...

-> Çay hazır...

-> Aysel Hanımlar'ın oğlu, bu sene de ODTÜ'yü kazandı...

-> Şampiyonlar Ligi'nde oynamak için Fenerbahçe'yi tercih ettiğini söyleyen Miroslav Stoch'un 3 sezondur süren umutsuz bekleyişi devam ediyor...

-> Hacettepe Üniversitesi Hastanesi, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün önümüzdeki resmi bayramlarda yakalanacağı rahatsızlıkların sıralı listesini yayınladı...

-> Flormar kozmetiğin CEO'sundan samimi açıklama: "Standlarımızda çalışan kızlar biraz az sürse, şu an dünyanın bir numarası bizdik..."

-> Yıllar önce inşaatta kuma atlarken kaybolan çocuk, hane sahibinin salonu genişletmek için yıktığı bir kolonun içinden çıktı...

-> 150 bin aracı geri çağıran otomobil firması, hepsinin aynı günde gelmesi üzerine 140 binini tekrar geri gönderdi...

-> İlerde lazım olur düşüncesiyle atılmayan yoğurt ve dondurma kapları, bir saklama kabı imalat fabrikasının daha iflasına sebep oldu...

-> Bülent Arınç'tan rahatlatan açıklama: "İstihbarat zaafiyetimiz yok. Gerçekleştikten sonra bile olsa saldırılardan haberimiz oluyor..."

-> Sevgilisinden "Ben senden daha iyilerini hakediyorum, sorun bende değil sende, sen beni üzersin, senin bağlanma sorunun var" sebepleriyle ayrılan Emre Kula(27), literatüre adını altın harflerle yazdırdı....

"Savaş için ne gerekiyorsa yapalım! Biz savaşa hazırız" - Merve Blackberry aracılığı ile bildirdi...

-> Ramazan ayında oruç tutarak zayıflamayı başaramayan genç, Kâbe'yi tavaf etmek için gün sayıyor...

-> Terör olaylarının zirve yapması üzerine önlemlerini artıran NTV, 6 yeni çevre belgeseli için sipariş verdi...

-> Yeni başlayan bir ilişki daha, 12 yaşında oluşturulan e-mail adreslerinin öğrenilmesiyle son buldu...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri