Cvp: AKP, Fransız’ın yapamadığını yaptı ve Maraş’ta Türk Bayrağını yasakladı!

---> Cvp: AKP, Fransız’ın yapamadığını yaptı ve Maraş’ta Türk Bayrağını yasakladı!

CHP liderinin Hakkâride yaptığı mitinginde 1 tane bile türk bayrağı yoktu bana bunun bir açıklamasını yapın.

türk bayrağının üzerine oturan chpliye ne demeli

248288_235704476445558_112766988739308_1209820_4259015_n.jpg

hadi bunuda tartışalım :D

---> Cvp: AKP, Fransız’ın yapamadığını yaptı ve Maraş’ta Türk Bayrağını yasakladı!

CHP liderinin Hakkâride yaptığı mitinginde 1 tane bile türk bayrağı yoktu bana bunun bir açıklamasını yapın.

türk bayrağının üzerine oturan chpliye ne demeli

248288_235704476445558_112766988739308_1209820_4259015_n.jpg

hadi bunuda tartışalım :D

Bunlar asıl vatanseverler ya..Neden öyle diyorsunki hahaha

O bayrağın üzerine oturan kansız birde ben Türk'üm diye geziyordur ortalarda..

interneti geziyordum garip bir ilan gördüm incil yanında dini bir kaç kitap hz İsa yı anlatan ücretsiz eve teslim dağıtıyor inanmadım neticede ülkemizde bedava su vermezler adama istedim iki gün sonra kapımda kitap hiç bir ücret almadılar.

yorumSUZ...

ya bende başlığı okudum ne oldu dedim... arkadaşlar bu kadar da abartmayın...kahramanmaraşsporun taraftarı NEDEN TÜRKİYE BAYRAĞI ile maça giriyor??? ne amaçla amacı ne??adıyamaspor a ne demeye çalışıyor..ben bu tür şeylere karşıyım ya gözünüzü seveyim..türk bayrağı zaten her stadyumda bir tane var..taraftar neden getiriyor??? milli takımın mı maçı var??? atatürk posterinin getirilmesine gelince...arkadaşım amacınız ne???spor la atatürk posterinin ne alakası var?amaç sadece kışkırtmak..herşeyi başka tarafından anlayıp sonra da bu iktidar fransızın yapamadığnı yaptı deyin..madem fransız size kardeş görünüyr gidin fransaya kardeşim...allah allah ya...

1.madde-böyle saçma bir ifade hayatımda görmedim. Düşman işgalinde yurdun 4 tarafı kuşatılmış kundaktaki bebelerden kadınlarımıza kızlarımızın namusuna kadar el uzatılmış köyler yakılmış kuran yasaklanmış yasaklanmamış onun derdinemi düsülmüş....
2.madde:bu madde de 1 le aynı bunu yazan sanırım sarhoş kafayla döktürdü sarhoş lafları kadar anlamsız geldi
3.madde- m kemal paşa kimleri astırmıştır ben o kadar tarih okudum böyle bir cümle ilk kez duydum cübbesi için adam katletsin.
4.madde-osmanlı zamanında okur yazar sayısı öyle düşüktü ki ve arapça gerçekten öyle zor bir dil ki ve biz türkler türkçe konusup arapça yazıyorduk ki osmanlı zamanında kimse el habibi diye arapça konusmuyordu.ama yazıyolardı.mustafa kemal sayesinde kız çocukları adam yerine konuldu okullarda okur yazar hatta ve hatta öğretmen olabildiler.
5.madde-mustafa kemal zamanında yada sonrasında din dersi asla yasaklanmadı günümüzde bile zorunlu derstir kastı tekke ve zaviyelerse oralarda öğretilen din eğitimi tartışılır.şeyhlik dervişlik dinimizin neresinde var şıh dedikleri adamı papaz gibi allaha aracı koşan zihniyet.
6. şeriat nedir allah yolunda imandır anlamı. Birde dinimizin bir emri var din ile iman kimde bilinmez derler. Dinine bağlı adam yine dinine bağlıdır türkiye dinsizmi oldu. Iran şeriatı gidince. Rabbimizin emrimi uygulanıyor iranda şeriat ülkesi sana bir incele şeriat nasıl uygulanıyor oralarda.
8.madde: Bütün tarikatlarla birlikte şeyhlik, dervişlik, müritlik, dedelik seyitlik, çelebilik, babalık, emirlik, halifelik, falcılık, büyücülük, üfürükçülük, gaipten haber vermek ve murada kavuşturmak amacıyla muskacılık gibi, eylem, unvan ve sıfatların kullanılması evet çok ayıp etmiş hacı hoca dururken millet dermanı doktorlarda arıyor şimdi :) Oysa bir şıh gelip şöyle bi üfürse geçiverirdi
9. Madde hafta 7 gündür haftanın son günü pazardır haftanın son günü tatil günüdür.. Cuma tatil değil diye cuma namazları boş geçmiyor:)
10.madde: Dinimizi peygamberimizi aşağılayıcı tek bir basım görmek isterim.

11.andımızda şirk koşulan cümleyi ciddi anlamda merak ettim :d
12.yok yok cidden ayık kafa değil maddeler :d​

peki sennn bunları söylerken ayık mısın??? Veya sen gerçekten tarihi okuduğuna emin misin...okumadan gelmeyin gözünüzü seveyim..senin okuduğun tarih okulda okutulansa eğer acıyorum sana kardeşim..yanlış bi tarihi öğrenmişsin..az araştır da öyle cvp ver...

Apo yu asamaz onu geçiceksin bikere abd'den emir gelmedikten sonra gelemezde saten Yemez çünki asmak

+ herşeye zam yapıyor sigaraya alkola karlar tayıbın cebe

tayyibden oncede şehitler verıyorduk demıssınde

tayyıbden once 26 tane şehit verdıqımız gordunmu pekı ?

onca yorum arasından benimkini sectigine göre bir bildigin vardır elbet ama yanlış kişi seçtin...hiç tarzım değildir sürekli yorum üzerine yorum yapmak daha evvelde söyledim...konuya 1 2 yorum yapar düşüncemi söyler susarım devam eden etsin...sordugun soruları sana tek tek cevaplarım sonra sen bana yazarsın, sonra ben sana derken iş cıgrından çıkar...ben bildigim şeyler için tartışmam arkadaşım herkesin fikri farklıdır...saygı göstermeyi bilmek bilmiyorsak ögrenmek gerek diyor ve hayırlı geceler diLiyorum..

peki sennn bunları söylerken ayık mısın??? Veya sen gerçekten tarihi okuduğuna emin misin...okumadan gelmeyin gözünüzü seveyim..senin okuduğun tarih okulda okutulansa eğer acıyorum sana kardeşim..yanlış bi tarihi öğrenmişsin..az araştır da öyle cvp ver...

benim okumam ve araştırmam kuvvetlidir. bu konuda bir sıkıntınız olmasın siz ve sizin zihniyetiniz ile bu ülkenin sonuda komşularımız gibi olacak yakındır. bağnazlığa doğru tam yol devam durmak yok.

benim okumam ve araştırmam kuvvetlidir. bu konuda bir sıkıntınız olmasın siz ve sizin zihniyetiniz ile bu ülkenin sonuda komşularımız gibi olacak yakındır. bağnazlığa doğru tam yol devam durmak yok.

Açıkca komünistim yazsana. :)

tartisma gergin bir platforma tasiniyor sanki :D

Açıkca komünistim yazsana. :)

bir isim düşkünü değilim herkes kendi doğrusunda yasıyor sana göre bu düsünceler koministlik bana göre değil Atatürk ve tarihine düşkün biriyim. o çok özenilen amerikan filmlerinin her karesinde sallandırırlar komedi filmidir yine bir amerikan bayrağı sallanır ama Türkiye de yasaklama derdi nedir anlamıyorum kime ne zararı var bayrağın amaç ne diyorsun koministmisin deniliyor

bir isim düşkünü değilim herkes kendi doğrusunda yasıyor sana göre bu düsünceler koministlik bana göre değil Atatürk ve tarihine düşkün biriyim. o çok özenilen amerikan filmlerinin her karesinde sallandırırlar komedi filmidir yine bir amerikan bayrağı sallanır ama Türkiye de yasaklama derdi nedir anlamıyorum kime ne zararı var bayrağın amaç ne diyorsun koministmisin deniliyor

Bu verdiğin haber çamur at izi kalsından başka birşey değil :)
Bir deli kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış :)
Aşağıdaki resimlere iyi bak sadece bakma gör ve anla ;)
Ayırt etme özelliğin varsa ne mutlu sana

26990.jpg

rterdogan_25[1]2.JPG

f0475c61-6758-4b88-b874-939d87150d15.jpg

herkes işine baksın :D

6 ok avukatı değilim ayno kınamayı onlar içinde yaparım ama konu başlığındanda anlasıldığı üzere maraşı tartıstık

6 ok avukatı değilim aynı kınamayı onlar içinde yaparım ama konu başlığındanda anlasıldığı üzere maraşı tartıstık

6 ok avukatı değilim aynı kınamayı onlar içinde yaparım ama konu başlığındanda anlasıldığı üzere maraşı tartıstık

hem Atatürkçüyüm diyorsun hem 6 ok avukatı değilim diyorsun çelişmiyormu sence :)

hem Atatürkçüyüm diyorsun hem 6 ok avukatı değilim diyorsun çelişmiyormu sence :)

neden çelissin şuanki chp ile ilk kurulan chp arasında dağlar var:8: pkk avukatlarını aday gösterebilecek durumda bir parti oldu çıktı atatürk seven herkes altıokçu olacak diye bir mecburiyetyok bir kalıba sığdırma çabası neden :)

neden çelissin şuanki chp ile ilk kurulan chp arasında dağlar var:8: pkk avukatlarını aday gösterebilecek durumda bir parti oldu çıktı atatürk seven herkes altıokçu olacak diye bir mecburiyetyok bir kalıba sığdırma çabası neden :)

Çelişen şu , 6 okun avukatı değilim demekle chpnin avukatı değilim demek arasında fark var :). Avukat konusunda katılıyorum tamamen zihninden sapmış bir yapıdadır. Ama ne yapalım bizim ülkemizde takım tutar gibi parti tutma var :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri