Cuma gün ki hadsizliğimiz :)))

PoLaT-BaHa

Kayıtlı Üye
Okulda öğretmen ders anlatıyor . Ben de dalmışım sıraya Necati Şaşmaz yazıyorum :D Öğretmen yavaş yavaş yanıma gelmiş . Yanımda ki çocuk cimciriyor beni ne var lan diyorum :D Kafamı kaldırdığımda bi baktım karşımda :D Napıyosun lan sen dedi yazıyı okumaya çalıştı .. Bu kim lan dedi tanımıyorsanız ayıp dedim :D Sınıfta kahkaha koptu . Bi kız Polat Alemdar dedi :D Lan insan sevgiLi isimLerini yazar sen Polat'ı yazıyosun hadi bu defaLık disipLine vermicem bidaha yapma dedi :D :D Ucuz yırttık ..

Sıra karalamak büyük suç ve uzaklaştırma cezası var :D

Lan insan sevgiLi isimLerini yazar sen Polat'ı yazıyosun..

hocaya bak be..hahaha
ama tanımıyor herhalde seni..:D

Önemli olan hocanın o şahsı tanıyıp tanımaması mı yoksa bir öğrencinin sırayı kazıması mı. Ha yüzüne maske takıp devletin malını taşlamışsın, ha devletin sırasını kazımışsın. İkisi de devlet düşmanlığı. Ben bilinsizce yaptığınıza inandığım için bi daha yapmazsınız diye düşünüyorum.

Önemli olan hocanın o şahsı tanıyıp tanımaması mı yoksa bir öğrencinin sırayı kazıması mı. Ha yüzüne maske takıp devletin malını taşlamışsın, ha devletin sırasını kazımışsın. İkisi de devlet düşmanlığı. Ben bilinsizce yaptığınıza inandığım için bi daha yapmazsınız diye düşünüyorum.

Müdürümüz dedi ki ;

'' Bu okula herkes kendi parasıyla,velilerin parasıyla mallar geliyor , devlet buraya yardım etmiyor '' dedi..

Devlet duyarsızsa ben ne diye duyarlı olacağım ?

Lan insan sevgiLi isimLerini yazar sen Polat'ı yazıyosun..

koptum yaa :D:D
walla bn de sıralara neler neler yazıom

Aslında Polat demedi de sıradan bir karakter dedi ben çevirme yaptım

O adam sınıfta bıraksa bile derslerine katılmayacağım

Önce konuşma tarzına dikkat etmeli

Bir dahakinde öğretirim ona Necati kimmiş kim değilmiş :D

:S:S:S:S polat herseyden önce geliyo anlasılan :rolleyes:
toz kondurulmuyoda (=
Müdürümüz dedi ki ;

'' Bu okula herkes kendi parasıyla,velilerin parasıyla mallar geliyor , devlet buraya yardım etmiyor '' dedi..

özel okul kolej falan mı orası:S

Müdürümüz dedi ki ;

O sıraları babalarınız aldı değil mi. Ya da gökten indiler. Ya da devlet vermiyor diyen ama görevi okulun düzenini sağlamak olan ve devletten maaş alan müdürünüz almıştır. Gençler, devlet kim. Devlet sıraya polat yazan sen, üç hilal çizen genç reis. Devlet ben. Devlet hepimiz. Devleti korumak, sevmek bumudur. Vatan sevgisi ile devlet sevgisi farklı birşey mi sanıyorsunuz. Devleti meydana getiren ögeler nelerdir, sanırsam derslerde görmüşsünüzdür. Yapmayın böyle. Bir sıradan nolur demeyin. Her öğrenci böyle yapsa vatan biter ya. Size çocukça gelen şeyler aslında ne kadar önemlidir. Bir kendimizi düzeltirsek bu ülke şaha kalkar.

müdürmü ne müdürler gördüm ögrencileri sömüren ne öğretmenler gördüm artislik taslayıp tokmagı yıyen..

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri