Çöz Bakalım ...

---> Çöz Bakalım ...

töh bilemedim hahaha

yok bir de bilseydin önüne gelen rakamları yazıyorsun yaa tutarsa misalinden ee sonra tüh biLemedim dersin tabi bilemessin :) ben burda yırtınıyorum kopya veriyorum siz benım verdıgım kopyayo değil sayısal loto oynuyorsunuz adeta :) :2:hahaha

---> Çöz Bakalım ...

yok bir de bilseydin önüne gelen rakamları yazıyorsun yaa tutarsa misalinden ee sonra tüh biLemedim dersin tabi bilemessin :) ben burda yırtınıyorum kopya veriyorum siz benım verdıgım kopyayo değil sayısal loto oynuyorsunuz adeta :) :2:hahaha

ben bazılarını atıyordum ewet ama sadece ben değil ki millet atıyordu yani :67::150:

---> Çöz Bakalım ...

o zmn 6 olabilir.
edit: pardon görmedim son yazılanları :D
bu arada bence 505-515-525-535-545-555 bunlar yüzünden 6 olabilir.

---> Çöz Bakalım ...

ben bazılarını atıyordum ewet ama sadece ben değil ki millet atıyordu yani :67::150:

Sen Millete bakma :) ama sen 10 diyince dedim bu Şimdi 4 daha eksik söyler bilirse bak işe dedim :) allahtan bilemedin :)

Şimdi sorunun açıklamasına gelelim bakın arkadaşlar Soruda diyorki ;

500 ile 560 arasında kaç tane 5 Vardır

Tabiki 6 tane neden 6 tane sayalım bakalım kaç tane 5 var :)

505 -515-525-535-545-555 Ne oluyor Sonuç : 6 yani kaç tane 5 varken diyiş kastımız bu idi 6 tane çünkü bu yazdıklarımızı sesli olarak ifade ederken hep 5 olarak cıkmıyormu ağzımızda beş yüz beş - beş yüz on beş gibi Şimdi sizce bu soru saçmamı yoksa gerçekten de ideal bir sorumu ?

---> Çöz Bakalım ...

:D:D
bence bu sorunun birsürü doğru cevabı olabilir. mesela 500 ile 560 arasındaki sayıların içinde kaçar tane bulunduğunu hesapladım :D 1278 çıktı.
Yani soru çok yönlü bnce ama yinede iyiydi
(bu arada sayıları bildiğim için mutluyum :D ama sebebinin okunuşunda olduğunu düşünemedim) böle bişiy çıkıcağı belliydi:D

Son düzenleme:
---> Çöz Bakalım ...

:D:D
bence bu sorunun birsürü doğru cevabı olabilir. mesela 500 ile 560 arasındaki sayıların içinde kaçar tane bulunduğunu hesapladım :D 1278 çıktı.
Yani soru çok yönlü bnce ama yinede iyiydi

Yok bu soruyu radyoda sordular bunun çok yönlü cevabı yok tek cevabı var oda 6 dır zaten sorunun amacı bu diğer yönlerden mantık yürütürsen cevap üretirsen sorunun anlamı kalmaz ve cok basit bir cevaplanmış olur bu soruyu bulanın amacı zaten kafaları karıştırmak ve işin içine biraz mantık karıştırmak :)

---> Çöz Bakalım ...

Sen Millete bakma :) ama sen 10 diyince dedim bu Şimdi 4 daha eksik söyler bilirse bak işe dedim :) allahtan bilemedin :)

Şimdi sorunun açıklamasına gelelim bakın arkadaşlar Soruda diyorki ;

500 ile 560 arasında kaç tane 5 Vardır

Tabiki 6 tane neden 6 tane sayalım bakalım kaç tane 5 var :)

505 -515-525-535-545-555 Ne oluyor Sonuç : 6 yani kaç tane 5 varken diyiş kastımız bu idi 6 tane çünkü bu yazdıklarımızı sesli olarak ifade ederken hep 5 olarak cıkmıyormu ağzımızda beş yüz beş - beş yüz on beş gibi Şimdi sizce bu soru saçmamı yoksa gerçekten de ideal bir sorumu ?

Kardeşş çok sacma bı soru gercekten hemde 6 cıkmıyooo

505 515 525 535 545 555 7 cıkıyo bu cevap bole olamaz ben bunu hesapladım ama solemedım 6 yıda salladım

---> Çöz Bakalım ...

e 6 tane ya işte :D
505 -1
515 -2
525 -3
535 -4
545 -5
555 -6

ha bu arada önemli olan sadece sondaki beşler

---> Çöz Bakalım ...

Kardeşş çok sacma bı soru gercekten hemde 6 cıkmıyooo

505 515 525 535 545 555 7 cıkıyo bu cevap bole olamaz ben bunu hesapladım ama solemedım 6 yıda salladım

Valla kardeş sen yazarken bile sayıyorum 6 cıkıyor sen yazdıgının ustune 7 diyorsun inatla ben anlamadım valla ama bak kendin bile üstüne basa basa 6 tane yazıyorsun bu cevap 7 değil 6 tır tekrar yazıyorum bak ; 505 - 515 - 525 - 535 - 545 - 555

---> Çöz Bakalım ...

Valla kardeş sen yazarken bile sayıyorum 6 cıkıyor sen yazdıgının ustune 7 diyorsun inatla ben anlamadım valla ama bak kendin bile üstüne basa basa 6 tane yazıyorsun bu cevap 7 değil 6 tır tekrar yazıyorum bak ; 505 - 515 - 525 - 535 - 545 - 555

tamam 6 ama 555 2 sandım ben :D

---> Çöz Bakalım ...

tamam 6 ama 555 2 sandım ben :D

euhuh valla sen ısrarla 7 diyince benimde kafamı karıştırdın ben diyorum yaa ben saymayı unutmuşum yada orda görünmez sayı var da ben göremiyorum o mu görüyor :) yazdıgın halde sayıyorum 6 cıkıyor sen 7 diyorsun resmen şaşırdım ama olayın aydınlanması iyi oldu sen 7 demeye devam etseydin ben kafayı 7 lerdim sanırım :) :) :p

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri