Çöz Bakalım ...

---> Çöz Bakalım ...

Yanlız Arkadaşlar Bu soruyu mantıkken cevaplamaya calısın cevap yıne Sayı cıkması gerekiyor ama cevabı bilen olmassa cevabı verdiğim zaman ne alaka demeyin zaten cevabı aslında sorunun ıcınde veriyorum lütfen sorumu iyi Okuyun bakın tekrar diyorum soruyu .

500 ' le 560 arasında kaç tane 5 Vardır _ ¿

---> Çöz Bakalım ...

Bakın arkadaşlar bu ali cengiz oyunu var aslında ama mantıksal düşünürseniz cevabı verebilirsiniz ama yinede cevabı matematiksel yani sonuçta sonucu yine rakam olucak .

---> Çöz Bakalım ...

Bu arada arkadaşlar sizler cevabınızı yazın ben 15 dakika sonra cevap vericem bi müşterinin modem ayarlarını yapmam gerekiyor cevaplarınızı bekliyorum

---> Çöz Bakalım ...

yuuh yaa bu kadar kolay pes edemezsınız demı saka yapıyorsunuz arkadaslar ne olur bıraz daha gayret cok yaklastınız verdıgınız cevaplarda biraz daha gayret bu kadar kolay pes etmek olmaz dimi az daha yorun arkadaslar kafanızı ınanın cok basit :(

---> Çöz Bakalım ...

o halde hiç yoktur diorm ben. çünkü aradaki rakamların hepsi 3 basamaklı.
Ya da soruya farklı açılardan bakmalı..
msela her sayının içindeki 5'leri saymak gerekiyorsa cvp 65. ama galiba öle deil. işin içindeki oyundan brz daha bahsedilse daha ii olr..

---> Çöz Bakalım ...

arkadaşlar bunda bir oyun yok hilede yok sadece soruyu sorarken cevabınıda verıyor ben sizin yerinizde olsam dikkatlice okur sayısı sayısına hecesi hecesine mantık yurutur suana kadar verılen cevaplaırn hıc bırı dogru olmadıgını gorerek kendınızce hesap yapıp bır cozum cıkarta bılırsınız bır sonuc elde edebilirsiniz bakın bu soruyu bana radyo sunucu yani bir vj sunmuştu hatta bildiğim için 150 Tl lik hediye çeki almıştım o zaman Ama o zaman sadece bir market reklamı verıyorlardı o hedıye cekıde sadece o markette geçerliydi her ne ise sunucu soruyu sorarken her kez cevaplar usrettı her seye yanlış dedı bende verılen cevapları ve benım buldugum sonucları kıyasladım ve bır sonuc elde ettım ve mantıkkende o sonucu yurutunce gercekten cevap benım cıkardıgım gibi oluyor ve ben kazanmıştım sizde kazabilirdiniz ödül veremiyorum ama bir soru kazandırıyorum :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri