cin'resimleri

lem bırakın bunları tope tobee . yoluna gıtcez ugrasmayın bırakk :D

bıze uzak olsunlar myko ya yakın :D

yavvvvv sızdee cınn olsaa o adam OLE POZ VEREBILIRMI BEAA KORKUDAN VARYAA BILMIYOM NAPAR ARKASINA BAKMADAN KACAR HERHALDE SACMALIK BU YOK DEGIL TAMAM ONLAR VAR GERCEK AMA BUKADAr basıt degıl

GORMUS GIBI KONUSTUM AMA NEYSE :74:
katılıyorum.öle bişey olsa o adam o şekilde poz veremez ve 2 rsimdede söledikleri gibi aynı şekilde duruyo.

ne oldugu bılınemez ama gercekte yalanda olabılır cunku sanal alemde cok sey donuyor ama belkı buda ALLAhın bır lutfudur yanı bılınmez boyle seyler de dalgaya gelmez bız kendı bıldıgımız gıbı yasayalım ustadlarım;)

gerçek deil bunlar bir lunaparktan çekilmiş. cinin yanındakide gazeteci yalan oldugunu ispatlamak için.

Ya arkadaşlar yapmayınnn onlar orda normal poz weriyorlar kimse farkında değill üç harflilerin orda oldugunu sonra resimleri çıkarttırken farkederler bunlar ne diye normalde gözle görülmüyor onlar orda resimler çıkınca farkediliyor ve basına yansıyor bütün bunlar öyle ps falan demeyinnn

Cınler dumansız atesden yaratılmıslardır ve ınsan gozunun goremıcegı sekıldedıler ve bızım gıbı onlarda aynı dunyada yasarız aynı seylerı yaparız (normal ınsanlar gıbı) ama onlar bızı bız onları onlar bızı (bu kısmı tam bılemıcem) farketmeyız bu da %100 ps cok bellı oluyo yenısafak yazmıslar altınada hıc yakıstıramadım.

yalan ya oyle cını arkasına alıp kım poz verıp resım cekmıskı bu adam cekmıs bıde gusel poz verıyokı :D utanmasa cınle el tutuscak

arkadaşlar bunlar fake çünkü ben bu 2 nci rsmin orjinalini gördüm ilk ciniin elinde bıçak avrdı bunun saçma olacağını düşnmüşler sonradan elinki bıçağı silmişler bunlar fake

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri