cin'resimleri

yok ya gercek deil bu dediğiniz gibi photoshop insanları etkilemek için çok sey yapılıyor tmm cin peri war ama böyle uzaylıya benzetmeleri de çok yanlıs bence:178:

gerçek değildir, cinler insanların gözlerinin arasındaki perde açılmadıkça cinler insanlara görünmez
hele hele fotograf makinası ile asla

yalnız farkettiyseniz cinler iki resimdede aynı pozisyonda duruyor yani kes yapıştırr.....gerçek deil..

ilk resim bizim akrabamızın var koray abi onun arkadaşları çekilmiş orası yason burnu ii bakarsanız arkada ev gibi bişe var orasıda kilise ben bu resmin orjinalinide gördüm

Valla TIRSIYORUM

hahaha alemsiniz valla hahaha
arkadaşlar bu olay haberlerede çıktı izlemedinizmi hiç biriniz :D
oyuncak o:D
6 tane arkadaş internette bi forum sitesinde kaynak olsun diye bu resmi vermiş herkes inanmış ve bu olay medyaya kadar yansıdı. ama cinle evli olanları bende duydum yalan yok.

aslında cin demek bile büyük bir günah 3 harfli deyim bunlarla evli olanlar var evet cevremde vardı kadın kafayı yemişti en sonunda kocasından bosandı..

habere gelince onu nasıl cekme ımkanları varmı ki acaba 3 harfli leri görünce korkudan ne yaparlarhahaha

arkadaşlar cinler var ama insanlara görünmezler bazı insanlar onlara göründüklerini sanırlar ama görünmezler sadece fısıldarlar insanların kulaklarına görünmezler

ben bunu şahsen araştırdım bunun için imam hatip lisesine gittip din hocalarına sordum bu yanıtı verdiler

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri