Cansu.

---> Cansu.

Merhabalar.
Hiç keyfim yok biliyor musun günlükcan. Böyle kafamı duvarlara vurasım var.
Belki sana yazarsa keyfim yerine gelir dedim.
Şuan bir değişiklik yok ama ilerleyen cümlelere bakıcaz artık.

Şimdik başlıyorum anlatmaya.
Dün ben Buğra abini beklerken uyuyakaldım. Çok yorulmuştum ama 2 gün , uykusuzdum.
Sabahta erken kalktım tabii doğal olarak. Erken dediğimde 11 civarları işte.
Dershaneye gitmek için hazırlandım falan çıktım yola.

Az gittim uz gittim dere yepe düz gittim dermişiiim.
Neyse bindim otobüse işte. Nefes alamıyorum. Otobüste çok kalabalık zaten. Stres oldum çok kötü. Buğra abinde uyanmamıştı daha bir yandan da onu uyandırmaya çalışıyorum.

Gittim pencerenin o tarafa insanları yararak. Açtırdım pencereyi. Biraz rahatladım öyle. Çarpıntı başladı tabii bende.

Bir şekilde geldim dershaneye işte Buğra abinle konuşa konuşa.
6 kat çıkmam gerekiyor ya. Çıktım tabii ben yavaş yavaş.
Derse girdik. Fenallaştım tabii ben 6 katıda çıkınca. İşte dershanenin doktorunun yanına götürdüler. Tansiyonumu ölçü 16 olmuş.
Yüksek tansiyonun var falan dedii.
Bir o eksikti zaten :)

Neyse ilaç verdi uyuttu beni biraz.
İyi geldi ilaç ve uyumak kendime geldim biraz. Son derse girdim.
Eve geldim sonra işte hemencecik.

Şimdide çok uykum geldi aslında netten çıkınca uyurum herhalde direk.
Hala devam ediyor çarpıntım .. Pazartesi anlayacağız ne olduğunu.
Hdi bayyys.

---> Cansu.

Çook sıkılıyorum çooook.
Ağlamak istiyorum böyle anıra anıra.
:M

Dün Tuğçe ablanlarda kaldım ben. Sonuçlarımı falan aldım sonra ver elini Hatay.
Bir şey çıkmadı ya. Yani yüksek tansiyon çıkacak büyük ihtimalle. 24'ünde alet takacaklar kalp atışlarını ölçmek için. 28'inde de tansiyonu ölmek için. Bakalım neler olacak.

Neyse ..
Dün derbi vardı FENERBAHÇE - Galatasaray.
İzleyemedik zaten internetten dinleyebildik sadece. Öldük öldük dirildik Tuğçe ablanla ya. Ama ben demiştim Semih girdi o atar şimdi diye öylede oldu yani. Ayrıca Alex'inde ağzını yerim yani ♥

Face'te ki ergen arkadaşlarımı görmen lazımdı ya. Sessiztepeliler sizii.

Buğra abinle falan konuştuk maçtan sonra keyfi yerindeydi. Ooo bir sürü tribimi çekti çok eğlenceliydi ♥

Bu gün de dershane sınav vardı işte çok iyi diyemem ama matematikten bir soru yaptım yani dünya dursun şuan da. xD

Sonracığıma eve geldim annemle alışverişe çıktık. Bir sürü bir sürü şeyler aldırdım ona da. Bu gün benim günümdü diyebilirim yani.

Şimdik çok uykum var aslında ama uyumak istemiyorum. İlerleyen saatlerde belkiii.

Hadi mucuk.​

---> Cansu.

Bir şey olacağı yok ki hayatım. Göreceksin ki şu anlamsız modun, hasta triplerin falan boşa çıkacak yani. Evet dün öl desen ölebilirdim o dereceydim şanslıydın yani iyi de kullandın şansını xD

---> Cansu.

Bende boşa çıkmasını çok istiyorum aslında bitanem bakma sen bana. Öl demedim ama ölmekten beter ettim biliyorum. Mucuk ♥

---> Cansu.

Canıms.
Başım çok ağrıyor ya. Sırf bana sen nasılsın diye sormasınlar diye kimseye ''naber?'' demiyorum şu günlerde.

Moralim bozuk.
Canımda sıkkın.
Bunalımada girdim.
Zevk alamıyorum hiçbir şeyden. (Bknz: Dün)

Dün Tuğçe ablanla buluştuk benim dershanemden sonra. Normalde çok eğlenmemiz gerekiyordu ama biz mal mal dolaştık durduk. Baya da yorulduk ya öyle böyle değil yani.
Tuğçe ablana bir şeyler aldık. Güzel oldu ama beğendim ben.
Çok seviyorum ayrıca onu. ♥

Dün onunlada kavga ediyorduk nerdeyse. Benim inadım tuttu bir konuda. Kalk benimle beraber gideceksin eve diyor. Gitmicem diyorum falan. Baya yoruldu kız yani beni kaldırana kadar.
En son Buğra abin kırabildi inadımı. ♥

Neyse öyle işte ya.
Yazamıcam daha fazla.
Hadi mucuk ♥​

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri