Cansu.

---> Cansu Buğra Tuğçe Buluşma ! 22.10.2010

Her zamanki halim bir çaba göstermedim yakışıklı olmak için :p

Güzel gündü efendim teşekkür ederim. Ayağımız alıştı bir kere devamı gelir artık vizeleri bi atlatayımda

Şu boy konusuna gelince. Evet hayatım onu ben de farkettim senin yanında öyle pekte kısa durmadım yani

Tuğçe'den biraz uzundum hatta. Bilerek tuğçe'nin tarafından yürüdüm hep asdfasdasdfasd

Ha şey. Bende seni seviyorum :pp

eee Cansu anlat bakalım Buğra yakından nasıl gözüküyo xD

Bu nasıl bir sorudur aslı ya xD

Yakından da uzaktanda aynı bir farkı yok. Ama çok yakışıklı adminimiz haberin olsun yani Aslıcım. Gözüm kaldı :I

Evet telefonumu karıştırmandan belliydi gözünün kaldığı xD

Buğra ben neden cansu diye kayıtlıyım ? asaslkdjslkd

:I
Ayrıca çokta komik. Beni nette konuşurken . mesajlaşırkende güldürüyordu ama bu kadarını tahmin etmezdim ya yarıldık resmen Tuğçe ile :I

Rahatız agaaa xD

hii dünya masraafffffxD

Canlar onlar herşey değer :pp

Her zamanki halim bir çaba göstermedim yakışıklı olmak için :p

Güzel gündü efendim teşekkür ederim. Ayağımız alıştı bir kere devamı gelir artık vizeleri bi atlatayımda

Şu boy konusuna gelince. Evet hayatım onu ben de farkettim senin yanında öyle pekte kısa durmadım yani

Tuğçe'den biraz uzundum hatta. Bilerek tuğçe'nin tarafından yürüdüm hep asdfasdasdfasd

Ha şey. Bende seni seviyorum :pp

Evet telefonumu karıştırmandan belliydi gözünün kaldığı xD

Buğra ben neden cansu diye kayıtlıyım ? asaslkdjslkd

Rahatız agaaa xD

Canlar onlar herşey değer :pp

Yakışıklı her zaman yakışıklıdır arkadaş :pp
Bir dahakine ben senin okuluna gelicem ya hep sen hep sen olmaz böyle.
Ayarlarız yine bir gün. Tuğçe'de çok memnun kalmış zaten xD

Evet Buğra niye ben Cansu diye kayıtlıyım ? Açıklama yap bana. Geçiştir dün zaten unutmuştum bak onu.

Biz herşeye değeriz :R

Canım kapıya 1 metre yaklaşırsan öğrenci kartı sorarlar :p

Adın cansu olduğu için olabilir mi ?

Burada tuğçe ben neden cansu2 diye kayıtlıyım demeliydi xD

Canım kapıya 1 metre yaklaşırsan öğrenci kartı sorarlar :p

Adın cansu olduğu için olabilir mi ?

Burada tuğçe ben neden cansu2 diye kayıtlıyım demeliydi xD

Voleybolcuyuz biladeeeerrr. Ayık olcaksın xD
Yani olabilir diye düşünüyorum.
Ha ben ha Tuğçe. Tuğçe yazsanda Cansu2 yazmış gibi olacaktın :I

Voleybolcuyuz biladeeeerrr. Ayık olcaksın xD
Yani olabilir diye düşünüyorum.
Ha ben ha Tuğçe. Tuğçe yazsanda Cansu2 yazmış gibi olacaktın :I

Boyundan belli oluyordu zaten :eek:

Doğru düşünüyorsun

Haha o anlamda hiç düşünmemiştim bak. 2 tane tuğçe var bir üçüncüsünü daha yazmayayım dedim xD

Selam Cincanım.
Sana yazmak için geldim bak nete kıymetimi bil.

Dünden başlayacağım anlatmaya. Ne zamandır yazamıyorum. Acısını çıkartmak lazım ama değil mi [:

Dün biliyorsun ki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramıydı. E haliyle okulda tören vardı. Bizde akşamdan arkadaşlarla törene gitmeyi kararlaştırmıştık. Saat 2'deydi tören. Ama Tuğçe hanım evden çıkamadığı için biz 2 buçukta okuldaydık. Gittiğimizde şarkı söylüyorlardı falan. Eğlendik orda bir güzel. Yoklama aldılar len ilk defa. İyi ki de gitmişiz yani.

Neyseeeeemm.
Çıktık okuldan. Otobüs geldi hemen Allahtan. Atladık otobüse doğrrruuu Şirinyer'e.
Bize gidicektik ilk önce. Baktık hava çok soğuk hiçte yürüyesimiz yok. Taksi çevirdim ben yine Şirinyer'den de taksiye bindik. Erkencikten evimize vardık.

Bu aralar çok artisttiz ya. Okuldan eve taksiyle gelmeler falan. Paramız çok sanki annesini satayım :pp

Bize geldik ben giyindim falan çıktık bizden Tuğçelere gitmek için yola koyulduk.
Şimdi sen diyorsundur bu iki kız nereye gidiyor. Haklısın söylemedim. Sıla konserine gidiyoruz Cincanım.
Tuğçelere geldik. Bu sefer Tuğçe kapıyı açamadı. Yaklaşık yarım saat kapı ile uğraştık. Sonunda açmayı başardı.
Kendi evinin kapısını 5-6 aydır sadece 1 kere açmış. Burdan Tuğçe'ye hep beraber bir ''Yuuuuuh'' çekiyoruz :pp

O da hazırladı falan. Saat 7 buçuk gibi çıktık evden. Tuğçe'nin babasının yanına gittik ilk. Ona bir göründük. Erdiler mesaj atıyor bu arada tabii.'' Nerdesiniz , nerde kaldınız?'' diye. Buluştuk onlarla Sevinç'in önünde. Hep beraber Tuğçe'nin sevgilisi ve onun 6 arkadaşını bekliyoruz.

10 dakika sonra falan. Hepsi 1.90 boyunda olan bir grup göründü. Dedim kesin onlar geliyor.
Abicim çocuklar bak bak bitmiyor resmen görüceksin.
3 tanesi falan bizimle geldi. Diğerleri içmeye gittiler.

Veeeeeee Gündoğdu meydanına gelmiş bulunmaktayız artık.
Gece grubu çıkmıştı biz gittiğimizde. Kafamızı şişirdiler bir güzel.
9'da sahneyi Sıla'ya bıraktılar ama Sıla sağ olsun 9 buçukta çıktı sahneye.
Sıla çıkınca o içmeye giden çocuklarda geldi yanımıza. Kafayı bulmuşlar nasıl cıvıtıyorlar görüceksin ama.

Araların bir Tuğçe'nin sevgilisi adam gibi duruyor bir de bir çocuk daha :rolleyes:
O çocuk baktı biz rahatsız oluyoruz. Dedi ben bunları götüreyim siz eğlenmenize bakın.
Aldı götürdü hepsini.
Yanımıza gelmesinler diye hepsine teker teker yemek yedirmiş ya. Bir de doymuyor bunlar. Yazık çocuğa yaa. Kıyamaaammm :(

Erdileri falan kaybettik zaten orda. Onlar Atakanların yanına gitmişlerdi sonra geri dönemediler tabii. Bende tek başıma şarkılara eşlik ettim ,oynadım , eğlendim. Çok eğlenceliydi ya. Tek başıma koptum orda.

11 gibi bitti konser. Baktım abim arıyor. ''Olduğun yerden ayrılma babam gelicek seni almaya'' dedi. Allah razı olsun dedim bende.

Böyleeeee güzel bir gündü yani. Eğlendim baya.

Bu günde öğlen dershane vardı işte. Ayaklarım çok ağrıyordu ama nasıl gittim bilmiyorum. Uykumuda alamamıştım zaten. Derste gözlerim kapanıyordu zaten.

Çıkışta Melislere gittim. Edebiyat defterimi ve notları aldım. Gece onları geçiricem.

Sınavlar başlıyor artık.
Bu son girişim diyebilirim. Girmemenin özel nedenleri de var ama neyse :)

İyi geceler Cincanım.
:50:​

---> Cansu.

Merhaba Yavru Kuş.
Seni kilitleyip kilitleyip açıyorum ya. Resmen kullanıyorum seni. Peynir oldun elimde lşldkslşdksalşdksad :pp

Neyse canım gelelim asıl konuya.
Asıl konu neyse artık xD

Okula gittim bu sabah biliyor musun ? Hiç yapmadığm bir şeymiş gibi söylüyorum ya bayılıyorum kendime.
Abicim bu ne rüzgaaaaar :M
Okul dağın tepesinde bir de nasıl esiyor anlatamam yani.

Okula girer girmez Hüsamettin'in yanına gidiyorum hemen. Baktım etek hakim olunacak gibi değil ceketini istedim Hüsamettin'in. Verirse o üşürmüş bilmemneymiş. Namus elden gidiyor burda umrunda değil çocuğun :pp
Emre geldi yanımıza. Ben eteğimi tutmaya çalışıyorum falan. Ceketini verdi hemen. Bağladım belime. Ohhhhh nasıl rahatım anlatamam yani. Dört dönüyorum bahçede koşuyorum falan :I

Sınıflara giriyorduk tam. Benim belimde hala ceket var. Hocalar kontrol yapıyor işte. Bana geldi sıra gördü belimdekini ''Ooo bir oyun havan eksik. Çıkar çabuk onu!'' dedi. Bendeki çıkarışı görüceksin. Çocuğun ceketi birde alsa açıklama yapamıcam Emre'ye :I

İlk iki ders Felsefeydi. Hoca dersin sonlarına doğru dinlenelim diye su sesi açtı bilgisayardan. Tenefüste herkes tuvaletteeee :I

5. dersimizde boştu zaten. Emrelerinde beden dersiymiş. Gittik onlarla voleybol oynadık. Tabii Emre yine ceketini verdi bana. Yoksa namus yine elden gidiyordu :pp

Öyle böyle geçti işte bu okul faslıda.
Eve geldim Buğracığıma mesaj attım hemen. Konak'ta basıcaktım onu istemedi beyimiz. Ayağına çağırmazmış beni :rolleyes:

Sırf onunla konuşmak için dershaneye gidicektim onu da kabul etmedi. Ama ben onu aramanın bir fırsatını buldum ve aradım. Ölürüm sesine Kurabiyeeeem :rolleyes:

Aslında öğlen uyumaya karar vermiştik ama ikimizde uyuyamadık. Vee işte geldik burdayız Cincanım.

Dil anlatım ödevim vardı laaaan. Şimdi hatırladım bak.
Neyse yaparım şimdi.

İyi akşamlarrrrrr.

---> Cansu.

Bende buralardan giderim eğer sen yoksaaaan.
Ne arar ne hatırlarım öyle olsun istiyorsaaaan.

~~

Selam canım.
Sana çok güzel bir giriş yaptım bu gün bak :R
Nedeeeeeen ?
Çünkü bu gün keyfim yerinde len xD

Şimcik hemen sana bu günümü anlatıyorum.

Biliyorsun ki bu gün Kurban Bayramının ikinci günü. Yani aslında bilmiyorsun ama şimdi öğrenmiş oldun.
İyi bayramlar bu arada Cincanım benim.

Sabah kendi kendime triplere girdim ya görmen lazımdı. Herkes akrabalarına gidiyor biz niye gitmiyoruz diye bağırıyorum evde.
Meğersem bu gün halamlara gidecekmişiz. Babam diyor sabah sabah bu ne enerji sus biraz gideceğiz bu gün.
Öpeceğim babacım seni xD

İşte Kurabiyemin gönderdiği kontör ile sms yaptımda bu gün biraz. Nasıl rahatım nasıl rahatım anlatamam. Söpröz yapmış bana :R

Baktım öğlene doğru çok canım sıkılıyor. Napsam napsam diye düşünürken dedim şu Gökçeciğime mesaj atayım. Onunda canı sıkılıyormuş. Durur muyum hemen giyinip çıktım evden.
Gülten teyzemin falan bayramını kutladım.
Giderken Kurabiyem aradı beni tabii ki. Cıvıttık onunla baya. Gökçelerdeykende aradı ama trip attı beyimiz. Bende artistlik yaptım 'baybay'' dedim kapattım telefonu.
Halamlara gittik zaten işte ben telefonu kapatınca babam aradı falan geliyoruz almaya diye.
Tabii benim içim hiç rahat etmedi öyle bozuk bir şekilde telefonu kapatınca. Mesaj atmaya başladım hemen. Cevap yok :M
Ara dedim en sonunda.
Halamların yanından kalktım çıktım dıışarı gönlünü aldım Kurabiyemin. İçimm rahat bir şekilde geri döndüm Halamların yanına.

1 saat falan takıldık orda xD
Eve geldik sonra. Gökçe bizim kapıdaydı. Annemlerle falan bayramlaştı. Sonra onunla Burger'a gittik. Yedik içtik. (Diğerini biliyorsun sen xD)
Gökçelere gittik tekrar.
Kurabiyem aradı yine.
Yoğun istek üzerine Sena ve Kurabiyeme konser verdim.
Yarında Sena'nın abisine konser verecekmişim öyle anlaşmışlar xD

Tam Kurabiyeme telefonda bize hiç misafir gelmiyor falan diyordum. Eve bir girdim evde misafir var. xD

Onlarda gittiler. Arkasından abim gitti falan. Bir baktım evde yalnız kalmışım :(
Kurabiyem sıkılmayayım diye izin verdi nete girmeme. Ağzını yüzünü yediğim ya :R
Şimdi Antalya gecelerine aktılar onlar xD

Neyse yoruldum yaaaaaa.
Hadi iyi akşamlar Cincanım.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri