Bugün Duyduğun En Güzel Cümle ?

---> Bugün Duyduğun En Güzel Cümle ?

Senin Düşünmen Yeter Reis'im Ama Benim Yardıma İhtiyacım Yok.

Çok Şükür xD

---> Bugün Duyduğun En Güzel Cümle ?

of öl bit kop hahaha

Selamlar olsun öncelikle.. Hayırlı, huzurlu, sevinç dolu bir gün diliyorum.. Önyargılı yaklaşmayacağınızı umarak bir isteğimi belirtmek istiyorum inşaAllah.. Beni arkadaş olarak eklemenizi rica edicem.. Size tanıyor olabileceğiniz kişiler kısmında rastladım ve profilinizi inceleme teşebbüsünde bulundum.. Beğenileriniz, bilhassa resminiz, bakışlarınızdaki masumiyet, samimiyet ve sıcaklık ifadesi, çok temiz, güzel, iyi bir insan oldugunuz yonunde saglam pozitif bir kanaate sahip olmama sebep oldu.. Bu kanaat de bu mesajı gonderme curetinde bulunmamı sagladı.. Umarım yanlış bir eylem gerçekleştirmemiş , herhangi bir rahatsızlık vermemişimdir.. Tekrar onyargılı yaklaşmayacagınızı umarak hayırlı mutlu günler diliyorum..

herkes söledimi bilmem sölemek üzeremidir onuda bilmem gözlerin bedeninden kopup bagımsızlıgı ilan etmiş bir ülke gibi durmuş bütün cümleler sizde bitmiş sizi seven biri varsa söleyin ona ölünce büyük ihtimal cehenneme gidecektir çünkü bu dünyda zaten ona siz gibi bir cennet sunulmuştur
..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri