buda benim günlüğüm

beyazgul_57

Bayan Üye
Bundan 1.5 senesine kadar hayatım çok güzeldi taki dedem felç geçirene kadar. o gün benim hayatım değişti tek benim deyil aileminde değişti. dedem cuma günü namazdan sonra unutmaya başladı herşeyi ve tam cumartesi günü oldu ne olduysa tam indi felç bu sefer. babam o gün bana deden felç geçirdi galiba deyince o kadar kötü oldum yıkıldım resmen çok kötü bir durum. ve tam 1.5 senenin sonunda iyice ağırlaştı. her gece beni çağırırdı çok seviyordu beni. ve o gün en kötü günüm her gece babamlar hastaneye gittikleri gün uyumadan beklerdim o gün uyudum ve gece babamlar geldiğinde işte o an annemide yanlarında görünce anladı yengem beni kaldırdıklarında bende anladım ve babam o yaşlı gözlerle bakıyordu biz dedemin kurtulmasını istiyorduk. babam bana tontişin yok artık kızım yok dediğinde babam üzülmesin diye tuttum kendimi ağlamamak için.hep tontişim derdim ve babam ağlamaya başladı bende boynuna sarılarak ağlama baba sen hep demezmiydin bişey olursa üzülmeyin diye. babam çok kötüydü çok duygusal bir insan kendisi.

o gün işte o gün tam 5 aydır yaşamıyorum sanki. onu o kadar çok seviyordum ki sanki çıkıp gelicekmiş gibi gelio.
bu sene o kadar kötü bi seneydi ki tam kişi birden kaybettim hayatımda yok hiçbiride.
2 ay arayla 2 dedemde vefat etti.

neden anlatığımı bilmiyorum ama anlatmak istedim paylaşma istedim insan sevdiklerinin değerini kaybedince anlıyor.:19:

---> buda benim günlüğüm

Günlüğünüzü Okudum, 2010 da Yazılmış. Hatırlamak Amacıyla :)

Son düzenleme:
---> buda benim günlüğüm

bişey demedim ki zaten

kuzu.gif

---> buda benim günlüğüm

evet sevgili günlük uzun zamandır yazmıyordum
bu sabah her zamanki gibi 8 de kalktım kahvaltı hazırladım falan filan hiç iş yapmak gelmedi içimden akşam annem işten erken geldi çıktığım çocuğu öğrenmişti 1 ay önce falan şuanda onunla tekrar görüşüyorsun dedi bende yok dedim inanmadı tabıkı gene kızdı tartıştık her zaman ki gibi ayrılmamı istiyor ama ben onla mutluydum ve bitirdim istemerek ailemle kounscaktı ama konusmadı bende korkak olduğunu söyledim bilmediğim bişeyler olduğunu ve ben yandım seninde yanmanı istemiyorum dedi neden öyle dedi acaba çok merak ettim benden vazgeç dedi bunu nasıl yapıcam bilmiyorum :( neyse canım günlüğüm bu gecelik yeter bir çocuk sevdim başlıyor onu izliyeceğim :)

Son düzenleme:
---> buda benim günlüğüm

evettt sevgili günlüğüm
bugün biraz erken başladım çünkü biraz canım sıkkın eski patronumun dolandırıcı olduğunu öğrendim ve şok oldum daha paramıda alamamıştım 4 aydır napcam bilmiyorum o kadarda kavga ettim bugun git yarın gel falan çok canımı sıktı onu bulmam lazım bunların hesabını vermeli herkese neyse günlüğüm şimdi okul vakti geldi dersim var akşam devam ederim
canım günlüğüm sende olmasan .....

ulan bide dersanede müdürüm diye geçiniodun lan seni bi elime geçirirsem var ya çekiceğin var benden ş.....z

---> buda benim günlüğüm

evettt sevgili günlüğüm
bugün biraz erken başladım çünkü biraz canım sıkkın eski patronumun dolandırıcı olduğunu öğrendim ve şok oldum daha paramıda alamamıştım 4 aydır napcam bilmiyorum o kadarda kavga ettim bugun git yarın gel falan çok canımı sıktı onu bulmam lazım bunların hesabını vermeli herkese neyse günlüğüm şimdi okul vakti geldi dersim var akşam devam ederim
canım günlüğüm sende olmasan .....

ulan bide dersanede müdürüm diye geçiniodun lan seni bi elime geçirirsem var ya çekiceğin var benden ş.....z
hayırdır beyazgül sorun nedir???

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri