bi mardinliden daha selamlar arkadaşlar...

hüzün_mevsimi

Kayıtlı Üye
mrblar hepinize nasılsınız sitenin rengi de çok güzel içerikleride inşallah iyi anlaşırız.İsmim serap sizleride tanımak istiyorum mardinliyim.bu arada kardelenin kız kardeşiyim.şincilik :25:

wayy mardınlıler sız yakında teşkilatı kurarsınızz :D

Hoşgeldın sende serap memnun olduk umarım herzaman buralarda olursun

bız olamıyoruz sen bagrı kal :)

wayy mardınlıler sız yakında teşkilatı kurarsınızz :D

Hoşgeldın sende serap memnun olduk umarım herzaman buralarda olursun

bız olamıyoruz sen bagrı kal :)

valla öyle kork bizden hacker:)hoşbulduk saol bende memnun oldum arkadaşım fırsat oldukça gelecem inş. çok sevdim burayı ama siz gelmeden ne işe yarar hep beraber gelecez ok.:)

serap benim ismim ahmet bu sitenin adminiyim anlıyacağın ileri gelenlerinden bir şeye ihtiyacın ldumu bana ulaşcaksın ok :D

Aramıza Hosgeldin Serap Hemseri Sayılırız :D Bu Arada Gercek Adımı Kimse Bilmiyo Acıklıyım :D İsmim Cem D.bakırdan ...Aramıza Hosgeldin Ama Sende Seker Getirmemissin :D İyi Forumlar ;)

aramıza hoşgeldin sefalar getirdin adettendir yeni gelen bütün siteye çikolata dağıtıyo çikolatalar nerde :D

Demek Ablanın Kardesısın Ablanıda Cok Severız Forum Olarak Emınım Senınlede Anlaşırız Hoşgeldın :)

Burada BU Rapor Admınım Demeyı Bılıyo Cıkolatarıda o dAGITSIN dımı Yane :D

canınız saolsun arkadaşlar..özelime ev adreslerini yazın 3 iş gününde gelicektir hehe :D

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri