bi mardinliden daha selamlar arkadaşlar...

Demek Ablanın Kardesısın Ablanıda Cok Severız Forum Olarak Emınım Senınlede Anlaşırız Hoşgeldın :)

Burada BU Rapor Admınım Demeyı Bılıyo Cıkolatarıda o dAGITSIN dımı Yane :D

evet ablam ablam oluyor saolsun:)bende eminim iyi anlaşırız hoşgördük saol.hadin ben tatile çekiliyorum kalın sağlıcakla görüşemsi sonra:D yani ben yeniyim hadi adminimiz tatlı yiyelim tatlı konuşalım yav hadi tatlılar senden:)

hepiniz saolun tşkler arkadaşlar ilginiz için gerçekten hoşbulacam heralde sayenizde yeni gelen arkadaşlar hepiniz sizlerde hoşgeldiniz.

hoşgeldin serappppppppppppppppppppppp :)
(kardeşim hakkında ufak bir hatırlatma sakın aşık olsanızda belli etmeyin bunun önünde heyecanlanıyor ya kalp krizi geçirir falan....aman kıymayın kardeşime.millet birbirine aşık olur serap heyecanlanır ne iş anlamadım :))
bu arada benim içinde bir kaç yorum gördüm burda teş.ederim bende sizi çok sevdim :)

hoşgördük abla biraz geç oldu ama neyse hadi affedildin bidaha olmasın:)kız sus söyleme özelliklerimi:)bırak rahat rahat aşık osunlar sen karışma:)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri