Benim

---> Benim

bugun forumda 1 ay 5. günün . gecen hafta haftanın üyesi bu hafta da haftanın konugumu desem yoksa haftanın kurbanımı bilemedim :) saka tabi soruları cevapladım forumun. basın toplantısında gibi hissettim kendimi :D bayadır yazamadım sana. finalleri bitirdim memlkete gectm 1 hafta oldu memlkete geleli ama bu seferde hasta oldum 2 gündür yatıyorum. ıhlamura taylota devam. taylotun limonsuzu yokmu ya:)

günün resmi;

grip_tedavisi_ilaci.jpg

---> Benim

bugün 8 de kalkıp sınava gittim günlük. uykusuzum anlayacagın. ama değdi sınavda baktım yapamıyorum açtım kağıdı ne var ne yok doldurdum kagıda. hocanın suçu sen masaya gidip kafanıda yere egersen öğrenci ne yapsın xD inşallah bu sefer bu dersi gecicem kaç kere bu sınava girdiğimi hatırlamıyorum artık. artık gecimmmmm

günün resmi;

arffd.gif

---> Benim

Bugün naptım ne ettim hiç hatırlamıyorum günlük.

sabah kahvaltıda ne yedim ben ya? :D

neyse kahvaltıyı boşverelim. sabah kalktım geçtim dükkana akşam 6 ya kadar çalıştım. hep çalışıyorum ya çorumda ders , memlekette ekmek parası. tatile ihtiyacım var . yaz gelsede tatile gitsem deniz, kum , güneş. özledim yaz mevsimini...

günün resmi;

images

---> Benim

[QUOTE=Mjoy;4347008]Bugün naptım ne ettim hiç hatırlamıyorum günlük.

sabah kahvaltıda ne yedim ben ya? :D

neyse kahvaltıyı boşverelim. sabah kalktım geçtim dükkana akşam 6 ya kadar çalıştım. hep çalışıyorum ya çorumda ders , memlekette ekmek parası. tatile ihtiyacım var . yaz gelsede tatile gitsem deniz, kum , güneş. özledim yaz mevsimini...

günün resmi;

images
[/QUOTE]

Katiliorum Sana Yaz Gelsin Artik...!

teşekkür ederim insallah hep güzel günler olur :D

Insallah

---> Benim

[MENTION=158737]Mjoy[/MENTION] takip edicem günlüğünü :) ne yediğini hatırlamıyosan ilginç şeyler çıkablr :D

Hayırlı olsun inşallah kötü değilde güzel günlerini okuruz :)

---> Benim

Sevgili Dost;

Mod oldum haberin varmı? :D yok tabi şimdi haberin oldu. korku bölümlerini inceleyim dedim düzenlim dedim içim dışım ceset oldu. alıştım ama artık gözlerim açık rahat rahat bakabiliyorum xD dünyadaki tüm ölümleri kazalarıda öğrenmiş oldum xD

memlekettede sıkılmaya başladım tavla oynamak çay içmek istemiyorum bir süreliğine.

Görüşürüz dost yine.

günün resmi;

292724-cay-ve-tavla.jpg

---> Benim

ey gidi günlük 3 gündür internetle sorun yaşıyorum. acayip sıkıldım yapmaya hiç bişe yok. çünkü çoruma geldim. ama iyi oldu memlekettede sıkılmıştım. hep sıkılıyorum bi çare bulmam gerek. hobi falan.

halil sezai de yeni müzikler yapmış . severim . biara tüm şarkılarını dinleyeyim:D

günün resmi;

Halil-Sezai-5.jpg

---> Benim

bugun full uyumakla geçti günüm.ve fifa ile. fifa oynamaktan gözlerim ağrıyor artık. gelene geçene çakıyorum. rakip arıyorum kendime xD

telefonumda kafayı yedi artık. üstüne ayran döktüm yanlışlıkla ya. yeni telefon almam gerek. ama nasıl? :D

günlük dün askerde olan yakın bir arkadaşım yanıma geldi canlı müziğe falan gidip eğlendik. eski günleri yad ettik.asker anılarını anlattı bana. insan bi tuaf oluyor. okul bitsede askere gitsem .

günün resmi;

turk_askeri_1_yil_daha_kabilde_h94209.jpg

---> Benim

Uykucu :R

Kötü Olmuş Telefon .. Şimdiden Yenisi İçin Hayırlı Olsun Diyorum :R

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri