beni nasıl bilirsiniz yeşil83

---> beni nasıl bilirsiniz yeşil83

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] ablam benim temiz yürekli,cana yakın,her zaman yardıma koşan,yorumları hep dikkatimi çeken üye
düğünün olsa da ,seni gelinlikle görsem sabırsızlanıyorum resim isterim ona göre :D
Allah sizi hep mutlu etsin
seviyorum seni :Ü

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] ablam benim temiz yürekli,cana yakın,her zaman yardıma koşan,yorumları hep dikkatimi çeken üye
düğünün olsa da ,seni gelinlikle görsem sabırsızlanıyorum resim isterim ona göre :D
Allah sizi hep mutlu etsin
seviyorum seni :Ü

Sagol canim benim. Bende seni cok seviyorum. Tamam canim dugunden sonra bayanlar bolumune aticam resimleri :) daha cok var ama olsun :)
O senin yureginin guzelli canim benim.

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] ablam sen gelirsinde ben gelmezmiyim benim için çok değerli cana yakın muhabbeti bol birisin ablam keşke senin gibi öz ablam olsa daha ne isterim gerçi benimde ablam vardı ama hakka kavuştuğu için abla sevgisi hiç tatmadım sen varsın burda o yeter bana herşey gönlünce olsun canan abla rabbime emanetsin ben gene gelirim:R

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] ablam sen gelirsinde ben gelmezmiyim benim için çok değerli cana yakın muhabbeti bol birisin ablam keşke senin gibi öz ablam olsa daha ne isterim gerçi benimde ablam vardı ama hakka kavuştuğu için abla sevgisi hiç tatmadım sen varsın burda o yeter bana herşey gönlünce olsun canan abla rabbime emanetsin ben gene gelirim:R
ALLAH rahmet eylesin. Mekani cennet olsun. Cok uzuldum.
Hosgeldin canim benim. Beni cok duygulandirdin gercektende.
ALLAH nasip ederse firsat buldikca ALLAH can sagligi verdikce hep burada olucam. Tabi evlendikten sonra enisten karismazsa :)

Sende ALLAHIma emanet ol. Yine beklerim canim kardesim.

Guncel. Belki yorum gelir :))) gerci dogru duzgun piyasada yokum ama.

Sohbetimiz olmadı seninle aslında ama sevilen birisin yorumların gercekten guzel yüreğini yansıtıyor yeni evlilerdensin sende mutluluk dolu saygı dolu bir yuvan olsun bir omur

Sohbetimiz olmadı seninle aslında ama sevilen birisin yorumların gercekten guzel yüreğini yansıtıyor yeni evlilerdensin sende mutluluk dolu saygı dolu bir yuvan olsun bir omur

Cook tsk ederim. Amin ins.
Seviliyorumdur umarim dedigin gibi. ALLAH butun bekarlara hayirli yuvalar nasip etsin. Yuvasi olanlarada huzur mutluluk versin.pozitif enerji aldigim birisin dedigin gibi sohbetimiz olmasada. Nikin cok hosuma gisiyorfu. Toprak gerginligi elektrigi alir ya. Arada ciplak ayakla basmak gerek.
Yorumun icin cok tsk ederim.

Tanimiyorum

GT-I8200Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri