beni nasıl bilirsiniz yeşil83

yesil83

Bayan Üye
bende merak ediyorum... beni nasil bilirsiniz? aslinda bunu sormak icin cooooooookkkkkkkkkkkkk erken biliyorum ama olsun ilk iznelimlerinizi soylersiniz...

yeni katilan arkadaslar oldu bu konudan once... guncelleyeyim dedim.

Son düzenleme:
---> beni nasıl bilirsiniz yeşil83

Kardeşim..Aslolan yürektir..Eski ya da yeni olmak değil..
İlk izlenimim sıcak kalpli oluşun ve paylaşmayı sevmen..

ama 239 tane mesajim olmus :)
gerci boyle bir konu acacagim aklimin ucundan gecmezdi... nasil actim bende bilemiyorum...

Kardeşim..Aslolan yürektir..Eski ya da yeni olmak değil..
İlk izlenimim sıcak kalpli oluşun ve paylaşmayı sevmen..

sagolasin...
aslinda bu benim pasif halim.... bugune kadar cok siteye uye oldum... 2 gunde en gozde uyelerden olurdum hep (abartisiz soyluyorum) ama samimiyetsizlige tahamulum olmadigindan sitelerden ayrildim 2 seneye yakin hic bir siteye uye olmuyordum. uye oldugum sitelerdede geri planlarda kalmayi tercih ettim...

simdi cok fazlasini olamiyorum zaten artik... oldugum zaman sonunda uzuluyorum... umarim hersey guzel ve iyi olur...

guzel bakan guzel gorur, guzel goren guzel soylermis...
tesekkur ederim o senin guzel bakisindan kaynaklaniyor...

Çok suratsız birisin
Şaka tabiki

Takip ettiğim üyeler grubundasınız.Forumda nasıl davranılacağını ve nasıl yorumlar verileceğini iyi biliyorsunuz.
sizi tanıdıkca konuya guncelleme yaparız.

sagolasin...
aslinda bu benim pasif halim.... bugune kadar cok siteye uye oldum... 2 gunde en gozde uyelerden olurdum hep (abartisiz soyluyorum) ama samimiyetsizlige tahamulum olmadigindan sitelerden ayrildim 2 seneye yakin hic bir siteye uye olmuyordum. uye oldugum sitelerdede geri planlarda kalmayi tercih ettim...

simdi cok fazlasini olamiyorum zaten artik... oldugum zaman sonunda uzuluyorum... umarim hersey guzel ve iyi olur...

guzel bakan guzel gorur, guzel goren guzel soylermis...
tesekkur ederim o senin guzel bakisindan kaynaklaniyor...

Seni anlıyorum..İnsan huzur ve samimiyet ister..Ne makam ,ne etiket,ne şöhret değil..Bir tebessüm kafidir..
Ne hayatlar var..Onların bir parçasını hissetmek güzel..Bazen tasada bazen sevinçte..Kim baki ki..
Kırmak,dökmek o kadar kolaydır ki bu marifet değildir..Marifet suskunlukların lisanını okuyabilmektir..

Kardeşim..Gülümsesin hep kalbin..Aslolan senin güzel yüreğin:))

Çok suratsız birisin
Şaka tabiki

Takip ettiğim üyeler grubundasınız.Forumda nasıl davranılacağını ve nasıl yorumlar verileceğini iyi biliyorsunuz.
sizi tanıdıkca konuya guncelleme yaparız.

Tesekkur ederim dusuncelerinden dolayi ve yorumunun icin. Sanirim forum konusunda birazicik tecrubeliyim. Ilerki zamanlarda insanALLAH daha fazla yorumlarinizi okuma sansi yalarim. Selametle....

Seni anlıyorum..İnsan huzur ve samimiyet ister..Ne makam ,ne etiket,ne şöhret değil..Bir tebessüm kafidir..
Ne hayatlar var..Onların bir parçasını hissetmek güzel..Bazen tasada bazen sevinçte..Kim baki ki..
Kırmak,dökmek o kadar kolaydır ki bu marifet değildir..Marifet suskunlukların lisanını okuyabilmektir..

Kardeşim..Gülümsesin hep kalbin..Aslolan senin güzel yüreğin:))

Sagolasin kardesim ALLAH razi olsun...
En tahamul edemiyecegim seydir samimiyetsizlik (laubalilik degil samimiyetten kastim) neyse o olmali insan. Deneyimlerimden dolayi birazicik kendimi geri cekiyorum....alistikca ve guvendikce daha cok katilimlarda bulunurum insaALLAH...

arkadaslar yorumlariniz icin tsk ederim :) daha yakindan tanidikca yazarsinz umarim.

Prenses Ablişş :) Ben Daha Yeniyim Ama ... Ama Yanii ....:)
Çok Sıcakkanlısın ...
Yerinde Sakince Konuşmayı Bilen :)
Yeni Üyelere Nezaket İle Hoş Geldiniz Diyen :D
Birisi İşte,Adı Üstünde Pirenses Abliş :) :)
-------------
Bukadar Tanıya Bildim :) :)

oo ilk gununden aldik iltifatlari sagolasin... bilmukabil :)

yesil83 ;

Forumda nadir olan ağırbaşlılar grubunda olan,
Çizerliğini geliştirmesi gereken ,
Özgürlüğüne düşkün,
Yorum yapmayı bilen,
Beni takip eden ( şaka bi yana )
Samimi

birisi olarak bilirim ..:)

Şımarmayı dozunda bırakan birisi olarak ta bilirim :R

Sıcak kanlı birisin. Sanırım senden nefret eden biri olmaz forum'da ilk izlenimlerim bunlar :') gerçi bende yeniyim pek tanımam üyeleri :')

resim yapmasını çok iyi bilen saygılı birisin.

İzmirin kızları güzel olurmuş izmirin güzelliğini vurduğu kızlarından birisin :)

Sıcak kanlı birisin. Sanırım senden nefret eden biri olmaz forum'da ilk izlenimlerim bunlar :') gerçi bende yeniyim pek tanımam üyeleri :')

senin guzelligin,bilmukabil.

resim yapmasını çok iyi bilen saygılı birisin.

sagolasin. yapacagim yorumlardan sakinmam, ama bunu yaparkende kaba olmaya kirici olmaya gerek olmadigini dusunuyorum sadece, arada sert cikislarim olabilir (suan hic ihtiyac olmadi ins. olmazda) ama bazen kendimi kontrol edemedigim zamanlarda oluyor.

İzmirin kızları güzel olurmuş izmirin güzelliğini vurduğu kızlarından birisin :)

sagolasinda ben biraz istisnayim :) istisnalar kaydeyi bozmazmis.
aslen erzurumluyum izmir havasi varmi bende yokmu bilemiyorum :)
sagol dusuncen icin.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri