Beni Nasıl Bilirsiniz ? - waLL~é -

---> Beni Nasıl Bilirsiniz ? - waLL~é -

Her Zaman Söylediğim Gibi Mükemmel Bir Karaktere Ve Tertemiz Bir Kişiliğe Sahipsin. :) Kibarsın, Anlayışlısın, Düşüncelisin, Naziksin, Son Derece Samimi Ve Sıcak Kanlısın. :) Kısaca Damla'nın da Söylediği Gibi 'Cansın' :R Kalp Güzelliğin Zaten En Üst Seviyede.. Senin Değerin Birkaç Kelime ile Anlatılmaz. :)

Umarım En Az Yüreğinin Güzelliği Kadar Güzel Bir Yaşamın Olur. Herşeyin Gönlünce Olması Dileğiyle Gizem'cim :) İyiki Seni Tanımışım Diyorum. Her Zaman Seviliyorsun Ve Sevileceksin :50: :106:

Her Zaman Söylediğim Gibi Mükemmel Bir Karaktere Ve Tertemiz Bir Kişiliğe Sahipsin. :) Kibarsın, Anlayışlısın, Düşüncelisin, Naziksin, Son Derece Samimi Ve Sıcak Kanlısın. :) Kısaca Damla'nın da Söylediği Gibi 'Cansın' :R Kalp Güzelliğin Zaten En Üst Seviyede.. Senin Değerin Birkaç Kelime ile Anlatılmaz. :)

Umarım En Az Yüreğinin Güzelliği Kadar Güzel Bir Yaşamın Olur. Herşeyin Gönlünce Olması Dileğiyle Gizem'cim :) İyiki Seni Tanımışım Diyorum. Her Zaman Seviliyorsun Ve Sevileceksin :50: :106:

Kıskandım :| Benm kadar Sevemezsin Gizemi xD.

sennn mi :)
cok sempatik, sevecen ve sicakkanLisin.
yeni taniyorum ama sanki daha onceden taniyormus gibiyim..
babana ve aiLene oLan düskünLügün cok sevindirici..
hayatinin her aLaninda basariLi oLman diLegiyLe canim :)

Volli :)

volli ile yeni tanıştık tam bir robot hastası anladığım kadarıyla ..

yeni tanışmamıza ragmen gayet sıcakkanlı ve hanımefendı

Çokk tatLı ptırcık fıstıkk meLek saymaymm daha çok seviLiosnnn ama mükemmeL birisin meLeğim :50:
canım benım sagol guzel yorum için :50:
tanımasamda konuşmalarından tatlı biri olduğu belli : ) ,en azından ağır biri. umarım tercihlerinin sonuçları güzel olur yerleşirsin ( :

cok teşekkur ederım sagolun :)

Olgunsun
Tanımazken beni dinlemiştin derdimi :)

herzaman dinlerim tatlım :)

oyy Emree bak yine utandım :$
bunlar cok güzel sözler ya bunları duymak cok güzel bende iyiki seni tanımışım canım :)
sende seviliyorsun ve sevileceksin :106:

sennn mi :)
cok sempatik, sevecen ve sicakkanLisin.
yeni taniyorum ama sanki daha onceden taniyormus gibiyim..
babana ve aiLene oLan düskünLügün cok sevindirici..
hayatinin her aLaninda basariLi oLman diLegiyLe canim :)
:)
cok sagol tatlım güzel düşüncelerın için :)

Muhabbet edilecek biri,sempatik,açık sözlü sanki birazda xD

evet açık sözlüyümdür xD

waLL~é ;

-Adı da kendi gibi hoş (Adaş olmamızla alakası yok :pp)
-Aktif
-Neşeli
-Canayakın
-Sevimli
-Komik
-Tatlı
-Anladığım kadarıyla babasına aşık

bir prensesimiz, seni öyle bilirim :R

Son düzenleme:

Pek konuşmasakta uysal birisin, tatlısın :R Facebooktan silme sebebini her ne kadar anlamasamda severim seni :H

Çok iyi birisi, iyiki tanıştım diyeceğim bir kişi :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri