Beni Nasıl Bilirsiniz? * Nisa35

İskelet1

Bayan Üye
YorumLar için şimdiden teşekkürler
smiley9.gif
.

---> Beni Nasıl Bilirsiniz? * Nisa35

Çok Fazla Tanımıyorum Ama , Hanımcık Cici Bici Bir Bayana Benziyorsun , Sakin , Uyumlu Birisin . :) tanıdıkça yazarım inşallah

Sessiz , Sakin , Gizemli , Tatlı ...

Şimdilik bukadar.. (;

Şiir sever, Aşk sözleri sever, Anlamlı sözler sever. Vb. : )

Ekseriya, sessiz ve seviyeli biri olarak görüyorum seni.

oyunlarda görüyorum seni cogu zaman..kibar sessiz sakin sevimli bir kızsın ilk izlenimlerim böyle... daha çok tanıdıkca üzerine ilave ederim)

Yerini bilen , sakin , sabırlı , hatalardan çabuk dönmeyi beceren , göründüğüne göre güçlü , iyi birisin :) muhabbetimiz olmadı bile ama gördüklerime göre düşüncelerim bunlar , tanışma fırsatımız olur umarım ve daha emin şekilde üstüne ekleme yaparak düşüncelerimi söyleyebiliririm tekrar :)

Yerini bilen , sakin , sabırlı , hatalardan çabuk dönmeyi beceren , göründüğüne göre güçlü , iyi birisin :) muhabbetimiz olmadı bile ama gördüklerime göre düşüncelerim bunlar , tanışma fırsatımız olur umarım ve daha emin şekilde üstüne ekleme yaparak düşüncelerimi söyleyebiliririm tekrar :)

Teşekkür ederim Gözde mutlaka tanısma fırsatımız olur ozamn tekrardan beklerim ; tekrardan tsk :)

Gördüğüme göre yeri geldiğinde kendine güvenen yeri geldiğinde mütevazi olmasını bilen,sınırlarını bilen birisin :)

tam olarak tanisma firsati bulamadik ama guzel konulara deginiyorsun .

İyi NiyetLi , Sevecen , Sıcak KanLı Ama GıcıkLığı Yüzünden Daha FazLa Tanıma Fırsatımız oLmadı xD

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri