Beni Nasıl Bilirsiniz ? ` nazLı ..

---> Beni Nasıl Bilirsiniz ? ` nazLı ..

Emre naptın sen ya mahcubiyet doluyum şu an. Haketmiyorum ben bu kadar güzel düşünceleri.
Bunlar senin yüreğinin güzelliği başka bişey değil. Senin konuna ben de yazmak istiyordum fakat açmamışsın sanırım..
Bu forumda 'adam gibi adam' kelimesini bir tek sana kullandım şimdi bu kelimeyi ne kadar hak ettiğini daha iyi anlıyorum :)
Tekrar söylüyorum keşke bütün erkekler senin gibi olabilse..
Ben de seni iyi ki tanımışım Emrecim sen de yürekten seviliyorsun :)
Tanıdığıma sevindiğim ve hep daha iyi tanımak istediğim bi arkadaşımsın. Güzel düşüncelerin için tekrar tekrar teşekkür ederim :Ü

Birşey Yapmadım. :) Sadece Elimden Geldiği Kadar Seni Anlatmaya Çalıştım. Kelimeler Yetersiz Kaldı Ama :) Sen O Sözlerden Çok Daha Fazlasını Hakediyorsun Nazlı Buna Emin Olmanı İsterim.. Ayrıca Bunlar Yalnızca Düşünceden İbaret Değil.. :)

Senin, Benim Hakkımda Söylediklerin, Düşündüklerin de Beni Fazlasıyla Utandırdı :$ Bu Sözler Karşısında Ne Söyleyeceğimi Gerçekten Bilemiyorum. Çok Teşekkür Ederim. Sen Güzel Düşündüğün İçin Güzel Görüyorsun. :) Hayatta Tüm Güzelliklerin Seni Bulması Dileğiyle... Herşeyin En Güzelini Ve En Özelini Hakediyorsun Her Daim.. Benim Hakkımda Düşündüklerin İçin Sana Tekrar Tekrar Teşekkür Ediyorum.. Kalbinin Güzelliği Yeter :)

Saygılarımla :R

Esram bütün gün seni sayıklıyorum desem yeridir xD
O kadar yakın görüyorum ki seni kendime ve ben de hakkında birçok şeyi merak ediyorum :)
Ve şu yaşıma kadar sanalda tanışıpta buluştuğum ilk insan olacaksın İnşAllah eylülde ama bana sanal gibi gelmiyosun. Resim çekildiğin yerler hep anneannemin,bizim evin oralar eminim ki biz daha önce karşılaştık xD Neyse annemden izni koparcam belki annemi de getircem buluşcaz İnşAllah canım :)
Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim toprağım :Ü
Ben de seni çok seviyorum , iyi ki tanımışım seni güzel yüzlü arkadaşım :Ü

Canimsin yaa, ins annenide getirr beraber takiLaLim :X
Rica ederim canim sen herseyin en iyisini hak ediosun :)
Cok öpüyorum seni:50:

Birşey Yapmadım. :) Sadece Elimden Geldiği Kadar Seni Anlatmaya Çalıştım. Kelimeler Yetersiz Kaldı Ama :) Sen O Sözlerden Çok Daha Fazlasını Hakediyorsun Nazlı Buna Emin Olmanı İsterim.. Ayrıca Bunlar Yalnızca Düşünceden İbaret Değil.. :)

Senin, Benim Hakkımda Söylediklerin, Düşündüklerin de Beni Fazlasıyla Utandırdı :$ Bu Sözler Karşısında Ne Söyleyeceğimi Gerçekten Bilemiyorum. Çok Teşekkür Ederim. Sen Güzel Düşündüğün İçin Güzel Görüyorsun. :) Hayatta Tüm Güzelliklerin Seni Bulması Dileğiyle... Herşeyin En Güzelini Ve En Özelini Hakediyorsun Her Daim.. Benim Hakkımda Düşündüklerin İçin Sana Tekrar Tekrar Teşekkür Ediyorum.. Kalbinin Güzelliği Yeter :)

Saygılarımla :R
Valla ne diceğimi bilemiyorum :H
Ama kendi konunu açarsan düşüncelerimi daha ayrıntılı bi şekilde yazacam İnşAllah :R
Asıl ben teşekkür ederim seni böyle güzel yetiştiren ailenden de Allah razı olsun :)
Herkese özellikle de çevrendekilere hayırlı bi insan olacağın şimdiden belli :)
Senin de herşey gönlünce olsun Emrecim saygılarımla sevgilerimle :Ü

Valla ne diceğimi bilemiyorum :H
Ama kendi konunu açarsan düşüncelerimi daha ayrıntılı bi şekilde yazacam İnşAllah :R
Asıl ben teşekkür ederim seni böyle güzel yetiştiren ailenden de Allah razı olsun :)
Herkese özellikle de çevrendekilere hayırlı bi insan olacağın şimdiden belli :)
Senin de herşey gönlünce olsun Emrecim saygılarımla sevgilerimle :Ü

Kendi Konumu Açmak Konusunda Biraz Kararsız Kalmıştım. :) Ama Birkaç Gündür Bende Açayım Diye Düşünüyordum.. Bugün Açacağım. :)

Allah Hepimizden Razı Olsun. Birçok Şeyi Hatta Herşeyimi Aileme Borçluyum Zaten. Onlara Ne Yapsam Borcumu Ödeyemem. :)

Güzel Sözlerin İçin Tekrar Teşekkür Ederim.. Hayat'ın Güzellikleri Yanında Olsun Her Zaman.. Sevgi Ve Saygılarımla :R

Konunu bekliyorum o zaman :R
Rica ederim Emrecim daha güzellerini hakediyosun sen :Ü

Nazlımmm benimmm :R
Sen çok tatlı, çok cici, çok şeker ve çok çok iyisin :)
Tüm güzel ve iyi olan şeyleri hakediyorsun, çok güzel bir kalbin var.
Saygılı, dürüst, kültürlü, nerede ne konuşacağını bilen herkese uyum sağlayan gayet hanımefendi birisin. :)
Seni kocaman seviyorum :50:

yorum yapmadım sanırım...çok fazla tanışamadık fırsatımız olmadı ama sohbeti güzel olan hanım ve üyeler tarafından seviln birisin sanırım

Nazlı.

İsminin hakkını veren ve çok duygusal olan birisin. Bazı dönemlerde sinirlenmiş olsan da sen bana ben sana bilirim ki Anlık sinirlerle birbirimizin kalbini çok kırdık. Çok temiz birisin. Art niyet aramazsın hiç. Hayatta doğru yaşamak istediğinden dolayı da çok kazık yiyen birisin. Umarım Çok güzel Bir üniversite de güzel bir bölüm okursun. Bunu çok istiyorum. Akıllı ve zeki birisin. Atacağın adımları iyi bilirsin.. :)

Kuzuuuuu :Ü Geri döndüğüne o kadar çok sevindim kii ben de seni çook özledim kuzu iyi ki geri geldin :Ü
Güzel düşüncelerin için çok çok teşekkür ederim tatlım :50:

Sağol bitanem rica ederim kuzum keşke daha fazla yazsaydım ama erindim :D

Nazlımmm benimmm :R
Sen çok tatlı, çok cici, çok şeker ve çok çok iyisin :)
Tüm güzel ve iyi olan şeyleri hakediyorsun, çok güzel bir kalbin var.
Saygılı, dürüst, kültürlü, nerede ne konuşacağını bilen herkese uyum sağlayan gayet hanımefendi birisin. :)
Seni kocaman seviyorum :50:
Meleğimm adının hakkını veren bi kızsın sen ya tam bi meleksin melek :50:
Sen de bütünn güzellikleri hakediyosun canım benim :)
Çok teşekkür ederim güzel düşüncelerin için :Ü
yorum yapmadım sanırım...çok fazla tanışamadık fırsatımız olmadı ama sohbeti güzel olan hanım ve üyeler tarafından seviln birisin sanırım
Teşekkür ederim güzel düşüncelerin için :Ü
İnşAllah tanışırız sizinle de en kısa zamanda :Ü
Nazlı.

İsminin hakkını veren ve çok duygusal olan birisin. Bazı dönemlerde sinirlenmiş olsan da sen bana ben sana bilirim ki Anlık sinirlerle birbirimizin kalbini çok kırdık. Çok temiz birisin. Art niyet aramazsın hiç. Hayatta doğru yaşamak istediğinden dolayı da çok kazık yiyen birisin. Umarım Çok güzel Bir üniversite de güzel bir bölüm okursun. Bunu çok istiyorum. Akıllı ve zeki birisin. Atacağın adımları iyi bilirsin.. :)
Meliihh aynen aynen her şey bir anlık sinir xD Zaten bu konuda ikiz gibiyiz xD Hı bi de kazık konusunda :pp
Her şeyin hayırlısı,çok teşekkür ederim güzel düşüncelerin için :Ü Ben de yazcam sana en kısa zamanda :Ü

NazLımm.
Baslarda tanısma fırsatımız olmamıstı senden nefret ettiğimi falan düşünüyodun ama hiç öyle olmadı xD
Bi ara baya bi konusmustuk sonrada knusma fırsatımız olmadı zaten.
Çok temiz bi kalbin var.
Kalbinde hiç kötülük yok bliyorum.
İyki tanımısım canım seni.

Canımm benim ben de seni iyi ki tanımışım :)
Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim :Ü

tanışma fırsatımız olmadı :)

gördüğüm kadarıyla iyi & suskun..

cana yakın biri :)

cok temiz kalplisin..
insanları kırmamak adına kırıldığına bircok kez sahit oldm.
güzel düsünüyosun icin de yüzüne yansıyor :)
seviliosun nazlı.. Allah kalbine göre versin :)

cok temiz kalplisin..
insanları kırmamak adına kırıldığına bircok kez sahit oldm.
güzel düsünüyosun icin de yüzüne yansıyor :)
seviliosun nazlı.. Allah kalbine göre versin :)
Oy güzelimm özür dilerim biraz geç kaldım cevap vermek için çok teşekkür ederim Kübram sen de tertemiz yürekli bi kızsın, çok seviliyosun :Ü

cok tatli bi paylasımcısın:)) konularını hep okuyorum zevkle..:) devamini dilerim.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri