"Ben daha çok seviyorum" kavgamızı hatırlıyormusun? Sanırım ben yine kazandım.

---> "Ben daha çok seviyorum" kavgamızı hatırlıyormusun? Sanırım ben yine kazandım.

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] moralimi sıfırladın beya. :(

---> "Ben daha çok seviyorum" kavgamızı hatırlıyormusun? Sanırım ben yine kazandım.

Ben çocukken heveslerim peşinden çok ağladım.
Yinede geri gelmedi mazi oldu yıllarım.

//Özcan Elmas//

Evrende seni özler, seni isterim.
Başkaca hiç. Seni. Sade seni.

ne büyük kayıptır bu kavgadan galip çıkmak..

çok güzel yazılar ve şiirler var yorum yapmadan geçemedim
emeğinize sağlık

Başlık olsun, içeriği olsun.. o kadar güzel bi arşiv olmuş ki.. eline sağlık.
Çalabilirim dimi :eek:

Başlık olsun, içeriği olsun.. o kadar güzel bi arşiv olmuş ki.. eline sağlık.
Çalabilirim dimi :eek:

Buna benzer bi yorum yapim dedim yapmışım meğer. xD
Başlıktaki söz.. tam benlik.

Devam
ı gelsin [MENTION=142525]Nymphadora[/MENTION]. :)

Aaa tabi tabi, gelir. Siz istersinizde gelmez mi? Seve seve.
Beğenmene çok çok sevindim. :Ü

Senin için değilsem , ben kimin içiyim ?

|Muhammet GRS

Bana sıkı sarıl sevgilim, her ne boşluk varsa doldur, doldur ki hasret dolmasın içime...

|Yunus Bilal Uslu

Göğsüm sıkışıyor, sığmıyorsun değil mi? Gideceksin..

|Kadir ŞAHİN

Ulan ne var sende be?
Yeni bir tedavi şekli mi buldum yoksa?
Her ne hâl ise, seni düşünmek iyi geliyor bana.

|Ahmed Arif

Güneş bugün seni unutmama izin vermeyecekmiş gibi doğdu.
Bende oturup bir kere daha sevdim.

|Tahanur Gökçe

tumblr_n28givCNAy1tr8o0xo1_r20_400.gif

En sevdiğim şairin şiirlerini paylaşacağım;

fuurug.jpg

ben hüzünlü küçük bir periyi biliyorum okyanusta yaşayan ve yüreğini tahta bir kavalda usul usul çalan küçük hüzünlü bir peri geceleri bir öpücükle ölen ve sabahları bir öpücükle yeniden doğacak olan**¦

Teşekkürleer, Elinize Sağlık

Biraz daha yaklaşınca seslenmiş:
"Günaydın. Ne yapıyorsun böyle ?"

Genç adam durmuş, başını kaldırmış ve cevap vermiş :
"Okyanusa deniz yıldyzı atıyorum."

"Sanırım şöyle sormalıydım demiş Bilge adam... Neden okyanusa deniz yıldızı atıyorsun ?"

"Güneş çoktan yükseldi ve sular çekiliyor. Eğer onları suya atmazsam ölecekler."

"Ama delikanlı görmüyor musun ki kilometrelerce sahil var ve baştan aşağı deniz yıldızıyla dolu. Hiçbir şey fark etmez !"

Genç adam kibarca dinlemiş, eğilerek yerden bir deniz yıldızı daha almış ve dalgalanan denize doğru fırlatmış.
"Bunun için farketti."

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri