Ben çirkinim diyen bir kız..

Ben çirkinim diyen bir kız..

• En çok kendisini beğenir

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    57
---> Ben çirkinim diyen bir kız..

HiÇ KimSe KuSura bakmaSın heç öyle cirkinim fln diyemem :D rabbim özene bözene yartmış beni Seviyorum kendimi :eda:bu ukaLalık oLmamaLı aksine özgüveni tam ;)

Gercekten cırkındır.
Cunku guzel olup da ben cırkınım dıyenıne rastlamadım.

baskalari ne hisseder bilmiyorum.
bende surekli cirkinim diyenlerdenim ama baskalari guzelsin desin diye degil. gercektende kendimi oyle hissettigim icin oyle derim :)

Çevresindekilerin 'sen güzelsin' sözünü duymak ve kendini tatmin etmek için der. Zaten gerçekten çirkin olan insan, ben çirkinim demez :) Yada ben rastlamadım.

Çevresindekilerin 'sen güzelsin' sözünü duymak ve kendini tatmin etmek için der. Zaten gerçekten çirkin olan insan, ben çirkinim demez :) Yada ben rastlamadım.

ben varim :) inanmiyor musun bana? :)

ben cirkinim diyorum ama cevremdekiler guzelsin desin diye degil. demezler cunki degilim :)
bana rastladin iste :) cirkin insan ben cirknim der, ornegin ben :)

ben varim :) inanmiyor musun bana? :)

ben cirkinim diyorum ama cevremdekiler guzelsin desin diye degil. demezler cunki degilim :)
bana rastladin iste :) cirkin insan ben cirknim der, ornegin ben :)

Altına yorum atmışım ama yorumunu görmedim. Seni de görmedim, yorum yapmak haddimde değil aslında. Dışarıdan verdiğin izlenime göre, kalbi bu kadar güzel olan bir insan bana çirkin gelmez :) Kendini beğenmiyorsundur ama senin de dilin tatlı. Napalım :)

Altına yorum atmışım ama yorumunu görmedim. Seni de görmedim, yorum yapmak haddimde değil aslında. Dışarıdan verdiğin izlenime göre, kalbi bu kadar güzel olan bir insan bana çirkin gelmez :) Kendini beğenmiyorsundur ama senin de dilin tatlı. Napalım :)

:) canimsin, latife yaptim bana inanmiyor musun tarzi konusarak :)
biliyorum yorumumu gormedigini :)
cirkin hissetme konusu dogru da yorumum latife takiliyorum. yani iste inanmiyor musun? beni gordun iste vs. girgir olsun yani..
:) ama en uste yaptigim yorum dogru :) yorumunun uzerindeki yorum yani :)
dusunceden dolayi tsk ederim :)

...tanidigim bir vardi komplexli bir kizdi,ne guzeldi nede cok cirkin,her halde aynaya baktigi zaman kendini cirkin goruyordu,daha talebeyken ailesini masrafa sokturup burnunu duzeltti,sac seklini degistirdi,asiri makyaj filan kompleks var cocukta.degisimler de fayda etmiyor,her halde erkeklerin kendini beyenmedikleri bakmadiklarini dusunup bu seferde minicik etekle dolasmaya basladi.
..allah insani yaratir her kese guzellik veya cirkinlik verir,ayni zamanda her kesinde kismetini verir,bende sivri burun ve kepce kulaklar var ama hic bir zaman sikayet etmedim.

:) canimsin, latife yaptim bana inanmiyor musun tarzi konusarak :)
biliyorum yorumumu gormedigini :)
cirkin hissetme konusu dogru da yorumum latife takiliyorum. yani iste inanmiyor musun? beni gordun iste vs. girgir olsun yani..
:) ama en uste yaptigim yorum dogru :) yorumunun uzerindeki yorum yani :)
dusunceden dolayi tsk ederim :)
Teşekküre gerek yok yahu, gerçekleri söyledim ben :R Düşüncene saygı duyuyorum ama katılmıyorum. Hemfikir değiliz bil yani :) Kendini öyle hissetmeni istemem açıkçası. Her insan güzeldir, sonuçta Allah'ım yaratmış. Onun için çirkin hissetme hiç kendini, gücüne gitmesin Rabbimin. O kadar sempatiksin ki, eminim parmaklarından çıkan o güzel yorumlar, nur'lu güzel bir yüze ve o çok güzel yüreğe aittir. Bu arada 'güzelsin' lafını duymak için söylemeyenler de varmış senden anladığım kadarıyla :)

Teşekküre gerek yok yahu, gerçekleri söyledim ben :R Düşüncene saygı duyuyorum ama katılmıyorum. Hemfikir değiliz bil yani :) Kendini öyle hissetmeni istemem açıkçası. Her insan güzeldir, sonuçta Allah'ım yaratmış. Onun için çirkin hissetme hiç kendini, gücüne gitmesin Rabbimin. O kadar sempatiksin ki, eminim parmaklarından çıkan o güzel yorumlar, nur'lu güzel bir yüze ve o çok güzel yüreğe aittir. Bu arada 'güzelsin' lafını duymak için söylemeyenler de varmış senden anladığım kadarıyla :)

:) tsk edicem tsk etme diyeceksin:) neyse canim benim uyari almayalim...
amenna canim cirkinim desimse, hani oyle yasa gama batanlardan sikayet edenlerden degilim. gerci bilyorum bunu demem bile sikayet gibi ama gercektende degil. hamd olsun. butun uvruzlarimiz tam. omur boyu ibadet etsek tek gozumuzun bile diyetini odemeyiz :)
kendimde begendigim yerlerim gozlerim ve ellerim :) hihihi
neyse sohbet etmedim ben. :) hep sen ettin :):98xz7: hihihihih

Çevresindeki kişiler hayır sen güzelsin demesini bekler..

Çevresindeki kişiler "hayır sen güzelsin" demesini bekler + kompleks sahibidir.

Çevresindeki kişiler hayır sen güzelsin demesini bekler..

bırkonudacogunluk hem fkır olmus way be :D

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri