Baş harfi A

---> Narsist depresif

Gerçekten içimi mi okudun bilmiyorum ama şu şarkı benim için öyle çok değerli ki anlatamam.
Şu an mutluluktan ağlicam nerdeyse çok mutlu ettin beni, neden bilmiyorum, şu ana kadar dinleyip benim için 'değerlilerim' dediğim tüm şarkılar sana gelsin.
İyi ki varsin.

Bende seversiniz diye paylaştım . Mutlu olduğuna sevindim :)

---> Narsist depresif

Çoğunlukla ateşe dokunduğunda değil eli yandığında anlar insan ateşle oynadığını.

---> Narsist depresif

Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen boşuna yorma derdi, boş yere mağaramdan çıkarma beni.
Alışkanlıklarımı, özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna...

---> Narsist depresif

"İnsanlar görünüş derdindeydi.Güzel kıyafetler,davranışlar, kokoşluklar vs.vs. Oysa ben pijamamla bile dışarı çıktığımı hatırlıyorum.Aslında ne giydiğimiz ile ilgili değil de ne düşündüğümüzle alakalı bir şeydi. "İnsanlar bakıyor,biraz düzgün yürüyün." bu tarz düşüncelerden nefret etmiştim. Çok az kişi "Banane,canım istiyor."deyip her şeyi yapıyordu.Bence bunu yapan az insanlar büyüklerin tabiri ile 'yeni nesillerdi.' Sırf istediğimizi yapıp,hayatımızı doya doya yaşadığımız için.Onlar gibi, köle gibi çalışıp,uslu durmadığımız için kötü bir nesildi 'yeni nesil.'.Aslında asıl eğlence ve hayat yeni nesildi."

---> Narsist depresif

gölgesi kendinden büyük "sözde" sevdalı insanlar, hep başını eğdiniz
umutlarımın masumiyetini astınız Düşlerimin, isteklerinin,
yarınlarımın ama vicdanınızdan kaçamayacaksınız, asamayacaksınız
pişmanlıklarınızı, hayallerimi astığınız gibi, Peşinize takılacak tüm
ah'lar

---> Narsist depresif

İlk defa duygularımdan bu kadar eminim lan . Depresif yazısını kaldırsam mı konudan :) Öyle temizsin ki kıyamıyorum sana .

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri