Baş harfi A

---> Narsist depresif

Sonu yok bunun boşluklardan boşluk beğendim vazgeçtim bugün halsiz şu kalbim.

---> Narsist depresif

bunlar o kadar sayfadan cıkan özet gibi bişey arada okurum

bıktım yanılmaktan yalnızlıktan sevgisizlikten kimsesizlikten para hiç bi zaman huzur değilmiş sonunda büyüdük herhalde . Askere gitsem geçer mi bu sancılar ? ya da 1 sene uzaklaşsam bu şehirden ? Ama ya özlersem askerdeyken ? Canım seni isterse ? lan sen benim saplantım olmuşsun resmen senden başkasına gülmeyeli 4 sene oldu 4 . dile kolay 4 sene bütün kahrını çektim be kıskanmasan olmaz mıydı ? Daha alttan alsaydın tatlı konussaydın ? Ne oldu şimdi ne var elinde ?

beni bu kadar rahatlatan hafifleten başka bi yer daha yok nasıl olsa kimse okumuyor bunları ben yazıyorum ilerde geriye dönüp okuyacagım şeyler belki şuan ki ruh halime ilerde ki sevgilimle gülüp geçicez. Kim bilir belki de oda şuan başka yerde günlüğüne böyle şeyler yazıyor :) . Kesin çok güzel gülüyosundur sende bana çektiren gibi : ) umarım öylesindir .

Hep ben uğraştım sıra sende ... İlişkisi var olarak durum güncelledim . Hep ben çıldırdım sıra sende ...

Her derdini ben çektim sıra sende ... Kaç gece uyku tutmadı plan yaparken sıra sende ... Ben sıramı sana savdım artık benden geçti herşey içimde sana karşı bişey kalmadı hakkında yazdıgım son satır bu olsun ilerde okursam diye 25.06.2014 dogum gününden tam 1 hafta sonra . Artık mazisin benim için hoşçakal.

tıpkı yükselirken olduğu gibi batarken de etrafındakileri kendiyle birlikte sürükler. Tıpkı bir geminin batışı gibi.

Üstelik öylesine romantik ve öylesine duygularınıza hitap eder ki, gemiyi terk edip gitmek aklınızın ucundan bile geçmez.

Bir Balık Erkeği’ne aşıksanız, sakın onu kıskançlık baskılarıyla bunaltmayın. Üstelik o, son derece sosyaldir. Hem kadın, hem de erkek arkadaşlarına eşit derecede ilgi gösterir. Ve siz onun gösterdiği ilgiyle deliye dönebilirsiniz. Sakın yapmayın. Çünkü onun için kadın, erkek ayırımı olmaksızın herkes arkadaşıdır. Şayet ona ihtiyacı olan anlayışı gösterecek olursanız, ödülünüz, muhteşem olacaktır.

Bazı şarkılar geçmişinin ırzına geçer üstünden geçer hiç bişey yapamazsın sadece dinler yazarsın o gecelerin birindeyim bütün sinirimi stressimi kum torbasına boşalttım kuş tüyü gibiyim rüzgar nereden eserde oradan yazıyorum bu gece özlediğim herşeyi daha da özlüyorum Bir işim rast gitmeyecek mi bu hayatta herşeye sahipken huzursuz olmak çok daha huzursuz ediyor her gece aynı iştahsızlık huysuzluk .

1 gram mutlu olsam 10 doz mutsuz oluyorum. Miligramını sen hesapla artık ben yoruldum. Tek istediğim herşeyimi anlatabilecegim her halimi sevecek bi kız. Daha öncekiler gibi olmasın ama benim en büyük korkum terkedilmek ve depresyon hatta o kadar korkuyorum ki sırf o yüzden ilişkilerimde güven sorunu yaşıyorum.Paranoya yapıyorum herşeyi kendime . Acaba kullanıyor mu beni gerçekten seviyor mu ? Test etmeye korkuyorum ya sevmiyorsa ? ya beni gerçekten kullanıyorsa o zaman ne olur halim ? Kafam her zamankinden daha derin çalışıyor sanırım buna olgunlaşmak deniyor. Ama ben inanıyorum o kadar yanlış insan seçmiş biri olarak iyi birini bulacağıma gerçekten yürekten inanıyorum . Hem istatistik diye bişey var 10 yanlıştan 1 tane doğru çıkar bence sizce ? hadi bakalım.

Şu dünya da benden değerli tek canlı yok kendimden başka kimse saygı duymamayı da ögrendim ben ne derseniz diyin duymuyorum kardeşim tasvir etmiyorum ben yaptıysam olmuştur sen yaptıysan eh işte.

Ben senin için neleri elimin tersiyle ittim bi farkına varabilseydin keşke . Dün senin dogum günündü kaç kere neler yazıp sildim hiç atlamazdım böyle şeyleri di mi ? Sayende ikimizi bu hale getirdin gereksiz kıskanclıkların yüzünden . Ama sana yemin ederim herşeyden üstündün benim için en iyi senin bilmen gerekirken sen beni silip attın . Evet ilk terkişindi koymadı değil ama şuan içimde sana karşı eskisi gibi hiç bişey yok yine de DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN sen herşeyin iyisini hakediyorsun delikanlılık bunu gerektirir di mi ? ama ben yapamıyorum mesaj atamıyorum en iyisi bu sanırım boşvermek

işi de bıraktım 22 haziranda mezuniyetten sonra istanbulu terk edicem sana söz benim yüzümü göremeyeceksin yazık be emeğime sevgime yazık. Benim gibi taş kalpli insana sevdirip çekip gittin ama belki de hayırlısı bu ? kim bilebilir karşıma daha kimler çıkacak zaman gösterecek

Hiç bi yere yazamadıklarımı buraya yazıp rahatlıyorum vicdan muhasebesi gibi bişey yani bu yaptıgım . Bugün bu yükseklik kompleksini aşmayı düşündüm ilk kez ciddi ciddi. Birde mütevazi hayat yaşayalım değil mi ? Zaten trabzon da böyle şeyler para etmez hava atmak geçmez oralarda insanlar güler geçer sadece İstanbul değiştirdi bizi biz böyle açgözlü paragöz insanlarmıydık ? Fındık toplayarak yaz geçiren insanlardık ne zaman clubber boy olduk ben bile anlamadım ah istanbul...

---> Narsist depresif

Size, ölüme hiç aldırmadan, ölüm gibi bakan birini gördünüz mü? Ve siz, ölümü önemsizleştiren bir haz yaşadınız mı?

Ölüm gibi her canlıyı ürküten büyük bir tehdit yarattıktan sonra, o tehdidi bile unutturabilecek inanılmaz bir haz yaratabiliyor. Ve, eğer o hazzı size tattıracak birine rastlarsanız yok olmaya aldırmıyorsunuz. Bütün hayatınızdan vazgeçebiliyorsunuz.

---> Narsist depresif

İçinden gelenleri samimi bir şekilde yazman ne kadar da hoş.
Hep mutlu ol inşallah şu hayatta.

---> Narsist depresif

uyku kadar ibnmsi, puştumsu bişey görmedim.. geldimi gitmez, gitse gelmez, olmadık vakitlerde kaçar, istemediğin zaman gelir. bildiğin pç...

---> Narsist depresif

nasıl olacak böyle başkan ? ben uyku düzenini daha beter bozdum günde 3 posta uyuyorum artık yine de gece ayaktayım .

Kelin merhemi misali be erkal
Bugün 09:30'da mahkemem var, unisom diye uyku hapından attım birazda alkollüydüm 12:30da yattım 02:30'da kalktı bünye kafayı yicem..

---> Narsist depresif

Kelin merhemi misali be erkal
Bugün 09:30'da mahkemem var, unisom diye uyku hapından attım birazda alkollüydüm 12:30da yattım 02:30'da kalktı bünye kafayı yicem..

Abi bize ilaç fayda etmiyor bende kullandım yaramadı. Spor yapıp bişeyler yapıp vücudu yormak lazım galiba yoksa beynin bişey yapacağı yok. Mahkeme hayırdır inşallah.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri