AwFuLun qünLüqü

18,02,2008

sevqiLi qünLük :)

bu qün hayat birkez daha ihanet etti bana kabul ettim bazı şeyLer asLa deişmiyomuş izin vermeye başLadım o küçük beyinLerin acımı büyütmeLerine

anLatamıorumki onnara neden kırqın oLduqumu bazıLarı ise hiç merak etmiyo neden yannız kaLmayı tercih ettiqimi uyuyamıorum artık sakLanmaya başLadım en cesur maskemin ardına

bu qün düşündüm biz hep senin yanındayız diyen diller ben bu durumdayken nerdeydiLer acaba yhoksa bana uzanan binLerce eLi qöremiomuyum

asLında hep yannızmışım evet doru istediqinizde bu deqiLmiydi bana acı çektirip yannız bırakmak işte bu seFer bu qün aqLadım deqermisiniz peki ? yaDa aqLasam annarmısınızki ?

SANMIYORUM. . .

bu qün düşündüm biz hep senin yanındayız diyen diller ben bu durumdayken nerdeydiLer acaba yhoksa bana uzanan binLerce eLi qöremiomuyum

:):)

18,02,2008

sevqiLi qünLük :)

bu qün hayat birkez daha ihanet etti bana kabul ettim bazı şeyLer asLa deişmiyomuş izin vermeye başLadım o küçük beyinLerin acımı büyütmeLerine

anLatamıorumki onnara neden kırqın oLduqumu bazıLarı ise hiç merak etmiyo neden yannız kaLmayı tercih ettiqimi uyuyamıorum artık sakLanmaya başLadım en cesur maskemin ardına

asLında hep yannızmışım evet doru istediqinizde bu deqiLmiydi bana acı çektirip yannız bırakmak işte bu seFer bu qün aqLadım deqermisiniz peki ? yaDa aqLasam annarmısınızki ?

SANMIYORUM. . .

noLdu gii

19,02,2008

sevqiLi qünLük bu qün annadım yanımda oLanLarı herkes yaLancı sahtekar bi onnarmış qerçek oLaN bana qerçek sevqiyi qösteren bu Forumda asıL deqer verdikLerim herkes qitsin bi onnar kaLsın öLümüne çok seviyorum sizi :)

onnar kendiLerini biLio :)

23,02,2008

bu qün sesini duymak isTedim özLediqimi hissettim bi an özeL bi sesin ii qeLiceqini düşündüm ayda bi kez biLe oLsa seni annayan bi ses . . . Sesinin ii qeLiceqini zannetmiştim ama Duyamadım biLe o sesi Duymak yeRine boş weRip heR zamanki qibi kaLDıqım yerDen hayata dönDüm

Ben zaTen aLışkınım haYaL kırıkLıkLarına. . .

24,02,2008

mc menü yemek için binbir kıLıqa qirdik :D

ToLqa ve ben :D

nese bu qün ToLqayı aradım qeLDi atLadık arabaya yeme qitces :D

BeN : ßyfndi ßz gencturkcelle yemek istiyorm ama bitti diyolar kampanya!
adam : ßitmiştr ozmn:S
BeN : nerden ßiLiyosunuz türksel sizi mi aradı ?
adam : nasıl yani bayan :S
BeN : bni arıyo :S
adam : pardon nasıl arıyo yani hnfndi :S
BeN: anLatırım ßn size byfndi menümüz hazrmı
adam : türkselle olmuyo
BeN : ToLqada awea war olur mu
adam : nasıl yani :S
BeN : ama sizde hç bşy anlamıyosunz :S
adam : ilgili bayan şurda bakın
BeN : siz ilgisiz bay mısnz
adam : hanfendi ßn sizi anlamıyorm ki :S
BeN : anLadın sen onu yaaa
adam : hnfendi siz bekleyn ßn size ilgili bayanı yollycam
BeN : o ilgili ßAYANA gerek kaLmıycak siz ßAYDINIZ!
adam : hanfendi sizin arkadaşınız mı ?
ToLqa : ewt ßuyrun :S
adam : istediğiniz menüyü seçin kasaya gidin mehmet ßey y0LLAdı dersnz genç menüyLe aLın TAMAAAAMMM :mad:
ßENN : mongol olmak warmış :/

ßundan çıkarcaamız s0nuç mek menü yemek için mongol olmak warmış dasjkfklas xD mek ye anLarsın işte bunu sewiyorm xD

zıkkımLandık faLan fiLan eve bıraktı :D

daha mevzuLaR oLduda yoruLDum :D

22.05,2008

ous-uqur kenan-aLicem-ben bostancıdan ewe dönüors.. buraya kadar herşey normaL...

ous: yha babam o anki snrLe kafama bi attı
ben: nei
ous:bardağı çk byk bişe kafamdan cama sekti hem kafamı hem camı kırdı
biz: eee
ous: snra babam beyin kRizi fLn qeçiororm die korktu hastaneye gttk
kenan:beyin kRizi:S oLum o beyin kanaması oLmasn
biz 10 dkka bynca otrdk bi kenara yarıLdk.

jfsdhgfösdhlkfdsj.D:DD:D:D:D:

sinir kriziyLe beyin kanamasının karışımı = beyin kRizi.
sdnfsdkfhsdlkfsd:DD:

Son düzenleme:
âhahaha yarılll

Sınıftayz sn ders finansman dersi bn en arkaya geçtm hoca böğğ faLan :D:D nese bis hat safada konu$uoz tabii hOca benı susturmaya çalı$ıolar nese bn bi ara sustum sonra KaanLa konu$maya ba$ladık gene eed şmd direk konusmlarımısı size aktarıom

ßen: KaaN lan sn annenlerlemi ya$ıodun yoksa babanenle felanmı xD.

KaaN:yok lan annemlerle tabi bnm babanemle dedem öLdü =(=(

ßen:hmm... geçmiş oLsn xD.

yarıllllllll...:D:D:D

snr tabi KaaN farkına varıo derste ve kafama vuruo hayvan

KaaN:***** ne geçmi$ olsunu lan geçti ztn bidaha olmas mal öldüler ölene ölemi derler xD.

ßen: tmm lan bilioz heralde ne bilim ağzımdan ilk o çıktı alla alla sus hoca bise bakıo :D:D

yarıll böle aptl oluom bn okulda ztn uykumda varr :Z:Z

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri