AvriLa baK yaa:(

abi bu yaratığın her tarafı güzeL oLsa noLur ... :D
bizim köydeki sarıkız hem bundan daha sarıı hem daha aLımLı ...
:D:D:D

koy bakalım şu sarı kızı bı görelım alımlılıgını gusellıgını yokmu sarı kızın msnı felan :)

avrll kadar güzell olamazz

her ınsanın kötu resımlerı olabılır ıkıncı resımde bence gusel cıkmıs ama bız boya badalı resme alıstıgımız ıcın kusursuz ıstıyoruz ben gene begendım avrıı gozlerı yeter. boyle sevgılım olsun ne ısterdım bıde sadakat :))

sarı kız la bı tanıstır bızı yaw yokmu facebooku felan :)))))))))))))

abi sen hep kaptırdın kendini ya
facebook neyse önce ben edineyim de :D
sonra sarıkıza düşünürüz ... :D

avriL degil o seni kandırmışlar :) ben canlı canlı gördüm onu üstteki resimlere hiç benzemiyor dert etme kıskandıklarından böel uydurmaca yapıyorlar benimö fotograflarıma bak bide avriL'e bak hemen hemen aynı :D

avriL degil o seni kandırmışlar :) ben canlı canlı gördüm onu üstteki resimlere hiç benzemiyor dert etme kıskandıklarından böel uydurmaca yapıyorlar benimö fotograflarıma bak bide avriL'e bak hemen hemen aynı :D

senin resımlerde makyajsız olacak aaaamaaa ucgun uyumıcan :D

yabılmıyorum resımkı sankı uc gu uykusuz avrıl sende uc gun uyuma bıde makyaj yama gorıyım senı :) avrıl gusel hatun :)

hâlâ bu kızı beğenenler varsa, zevklerin tartışılamayacağına en büyük örneği veriyorlar, millet bu kızı makyajsızken beğeniyor benim midem bulanıyor.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri