AvriLa baK yaa:(

bilindiği gibi... her ünlüye benzer kişiler televizyona çıkar ve halka gösterilir... ve saddam hüseyin örneğinde oldugu gibi bir sürü benzer kişiler bulunmaktadır...

ki bu avril lavinge için geçerli birşey degil.. çünkü sunulan resim hiç bir şekilde benzemiyor bir üst resimdeki kişiye...

niye avriLin ne üstünlüğü var??

Saddam hüseyin örneğini vermişsin ama bu yanlış bi örnekk Farkında oLmadan yanLış konuşuyosun...

Bugün Turkiye iş bankasının RekLamı Mustafa KemaL Atatürk'ü oynatıyo Peki buna ne dersin?

niye avriLin ne üstünlüğü var??

Saddam hüseyin örneğini vermişsin ama bu yanlış bi örnekk Farkında oLmadan yanLış konuşuyosun...

Bugün Turkiye iş bankasının RekLamı Mustafa KemaL Atatürk'ü oynatıyo Peki buna ne dersin?

yanlış konuşmak bana mahsus bir durum degil...

haluk bilginerin oynadıgı Atatürk rolü ise.. üstün makyaj ürünüdür... ve zannetmiyorum ki avril'e bu tarz manyajların yapıldıgını...

yanlış konuşmak bana mahsus bir durum degil...

haluk bilginerin oynadıgı Atatürk rolü ise.. üstün makyaj ürünüdür... ve zannetmiyorum ki avril'e bu tarz manyajların yapıldıgını...

nihayetinde geLdin demi dediğime??

sonuçta üstün bir makyaj var yani??

AvriLe yapılsın yapılmasın bu önemli değil...

bu resimLer avriLinsa ben hiç şaşırmadım yani ...

ilk msj ımdada okursan bu kesinLikle avril falan filan cart curt da demedim ne bekliyosunuzki dedim;)...

ya abi
dış görünüşe çok önem vermem ama
bu avril'i yakmaLı
küLLerini de savurmaLı
bu nasıL bir yaratık ya
gerçek oLamaz
haLisünasyon ...
:D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi